Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złota Malina maj-lipiec 2007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Który temat i cytat zasługują na Złotą Malinę? (73 użytkowników oddało głos)

Temat

  1. 1 (19 głosów [26.03%])

    Procent z głosów: 26.03%

  2. 2 (43 głosów [58.90%])

    Procent z głosów: 58.90%

  3. 3 (11 głosów [15.07%])

    Procent z głosów: 15.07%

Cytat

  1. 1 (19 głosów [26.03%])

    Procent z głosów: 26.03%

  2. 2 (44 głosów [60.27%])

    Procent z głosów: 60.27%

  3. 3 (5 głosów [6.85%])

    Procent z głosów: 6.85%

  4. 4 (5 głosów [6.85%])

    Procent z głosów: 6.85%

Głosuj

#31 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Osirisie, śmianie się z kogoś za jego plecami również zasługuje na ZM, a co najmniej na potępienie.


Przeczytaj co wcześniej napisałem.
Nikt się tam nie nabija z tych wpisów.
Z reguły wyłapujemy te kwiatki [wyłącznie do naszej wiadomości] pozostawiając je bez komentarza, a nie robimy publicznego rankingu, jak Wy tu czynicie.
Zdaję sobie sprawę, że nie robicie tego złośliwie, tylko nie zastanowiliście się nad tym, że może jest to dyskomfort dla osoby, którą tu "wyróżniliście"
Młodzi ludzie - bo z reguły o takich chodzi - są nadwrażliwi na swoim punkcie i mogą się zrazić.
Jeżeli już, to zwracamy uwagę (mowa o moim forum) na forum publicznym w sposób wysublimowany, przez zwrócenie uwagi, np. przez zwrot: "chyba Ci chodziło nie oto co napisałeś?", lub "miało chyba być tak?" i podajemy poprawne nazewnictwo, lub poprawiamy kardynalnego byka.
Jesteśmy delikatni w tych kwestiach. (a przynajmniej staramy się takimi być)
Jestem moderatorem na forum prawnym, a mimo to zaglądają tam osoby nawet w wieku 13-18 lat, które piszą czasami niesamowite androny i kaleczą niemożebnie polski język.
Zawsze zwracamy na to uwagę w sposób kulturalny i możliwie najmniej bolesny.
To, że znajdujemy się na forum paranormalnym, nie zwalnia nas od tego, żeby stosować odpowiednich - normalnych - standardów.
PS
Nie mam zamiaru pouczać Was, tylko wyraziłem swoją opinię z którą macie prawo się nie zgadzać.

#32 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

mam takie samo zdanie jak kolega powyżej, nie zagłosowałem ''na malinę roku"

jak chcę się z kogoś pośmiać to wchodze na basha albo joemonster a nie z userów których widze tu
codziennie i prowadze normalną dyskusję.

Nie pasuje ten temat do forum.
pozdrawiam

#33

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnia doba głosowania!



#34

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja zagłosowałem na 1 i 2. Poza tym, Osiris najpierw twierdzisz, że na swoim forum masz temat w moderacji o nazwie: "Humor z forum". Sama nazwa wskazuje, że naśmiewacie się z postów userów, za ich plecami. Gdyby było inaczej, temat też by się inaczej nazywał. Proste, no nie?
Ja tam popieram działania administracji tego forum :D Szkoda, że u mnie, nie ma takich kwiatków, bo byśmy zrobili coś podobnego :) Jeśli ktoś nie potrafi się śmiać sam z siebie, jest to oznaką "sztywnego karku". Przecież nikt tutaj nie obraża nominowanych :) Po prostu przypominamy sobie jakie kwiatki powstały na tym forum.

#35 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Do Galakara.

Sama nazwa wskazuje

Nazwa dobra jak każda inna, a jakoś trzeba było ten wątek zatytułować.
Na siłę chcecie mi wmówić, że my tam boki zrywamy.
Zresztą wpisy są same w sobie śmieszne, co nie znaczy, że trzeba się z tego głupio rechotać.
I jeszcze jedno.
Tego typu zabawy są bardzo popularne w środowiskach aktorskich, dziennikarskich, politycznych, biznesowych czyli, tzw. „wyższych sfer”. (vide: „Złote maliny”, „Złote usta”)
Od powyższych ludzi wymaga się profesjonalizmu, elokwencji, erudycji, bon tonu i dlatego szukanie różnych „faux pass” jest jak najbardziej na miejscu.
Wytykanie zaś 10-15 - latkowi, że zamiast tarantulą nazwał pająka tarantelą, lub „być kowalem swego losu” przerobił na „kowadłem”, wcale nie jest zabawne dla małolata.
Może dla jego rówieśników tak, ale ja jako starsza osoba uważam, iż nie jest to rozrywka na wysokim poziomie.
Obśmiewać pseudo kulturalnych typków (nuworyszy) rej wodzących w polskich, tudzież zachodnich salonach, jak najbardziej należy, natomiast młodych, (ba) bardzo młodych ludzi należy pouczać i tylko to.
Dzieci, to nie omnibusy, erudyci i mistrzowie ceremonii, tylko tabula rasa, którą trzeba odpowiednio zapisać.
Nie bawmy się ich kosztem podśmiewując się publicznie z ich słownych błędów, bo to wcale nie jest pedagogiczne, a tym bardziej (dla nich) śmieszne.

#36

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oficjalnie zamykam głosowanie :) Do galerii trafiają dwa numerki 2 :D



#37

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reko i Patryczek otrzymują rangę 'Laureat Złotej Maliny' forum Paranormalne.pl na okres 3 miesięcy (do dnia 30 listopada)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych