Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciepłe Dłonie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Podobno najcieplejsze mają dziewice i prawiczki. Czy to prawda?

Ależ oczywiście! Jak również i to, że od masturbowania się rosną włosy między palcami ;)
  • 0

#17

Curs3d.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 Post.
Moim zdaniem to przesada możesz miec ręce ciepłe przez grube ubranie lub trzymanie rąk w kieszeniach .... a co do ciepła między oczami to ja też czasem czuje ciepło np. twarzy . Myślę że to nic nadzwyczajnego . :roll:
  • 0

#18

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lol, ja mam zawsze ciepłe ręce i jakoś nie widzę w tym nic szczególnego. Doszukiwanie się czegoś niezwykłego w czymś jak najbardziej normalnym jest przymiotem ludzi o niskiej samoocenie :P (jakby się ktoś czepiał, to było pół-żartem, pół-serio :victory: ). To jest tylko kwestia ukrwienia dłoni (jak to już ktoś zauważył). Jedni maja cały czas zimne, inni cały czas ciepłe :> .
  • 0

#19

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najpierw sprawdź temperaturę ciała. Zwykłym termometrem. A potem idź do swojego lekarza, żeby przepisał ci coś na przeziębienie. Szanse na bycie born-psi są małe.
PS. Ja wczoraj czułem kłucie w sercu. Ktoś się bawił laleczką Wudu?
  • 0

#20 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie koncepcja, tylko prawda. Owe ,,trzecie oko" jest fachowo nazywane szyszynką. Jest to gruczoł wydzielający hormon melatoniny, wpływa na rytm czuwania i snu a także jest odpowiedzialny jest na karnację skóry. Istnieje prawdopodobieństwo, że u naszych przodków ,,oko" nie było schowane, tylko pełniło funkcję prawdziwego trzeciego oka! Na obecnym etapie ewolucji szyszynka jest głęboko ,,wtopiona" we wnętrze głowy.


Tak, tylko, że szyszynka znajduje się mniej więcej na czubku głowy, a nie między oczami, jak założyciel tematu twierdzi :) To "trzecie oko" zwało się tak po fachowemu "okiem ciemieniowym" dla dopełnienia... I melatonina nie jest odpowiedzialna za karnację tylko melanina.... ;)
  • 0

#21

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To że ktoś na ciepłe dłonie oznacza jedynie ze ma dobre krążenie ;) nic z tym nadzwyczajnego :)
  • 0

#22

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może prawiczki i dziewice mają najlepsze krążenie? :P
  • 0

#23

martajg.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może prawiczki i dziewice mają najlepsze krążenie? :P

a ja jestem dziewicą :victory: a mam ciągle lodowate(bardzo!) ręcei ;( :wow: to czasem jest naprawdę nieprzyjemne..
  • 0

#24

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temperatura (zewnątrzna) ciała zalerzy także od temperatury otoczenia. Dajmy na to zimne ręce osoby, która przyszła z dworu. To normalne, gdyż niska temperatura ochładza dłonie. Może dzieje się też na odwrót - siedząc w ciepłym pomieszczeniu krew swobodnie krąży nagrzewając dłonie.

Pewne jest również, że czasem nagłe przypływy ciepła zależą od sytuacji, np. trema przed występem, pierwsza randka etc. Bardziej gwałtowne mogą być powodowane niespodziewaną wiadomością lub czymś takim.
  • 0

#25

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Istnieje prawdopodobieństwo, że u naszych przodków ,,oko" nie było schowane, tylko pełniło funkcję prawdziwego trzeciego oka! Na obecnym etapie ewolucji szyszynka jest głęboko ,,wtopiona" we wnętrze głowy.


:aaa: Kolejny spisek a czaszki przodków z dziurą od trzeciego oka są zaszpachlowane przez archeologów?
  • 0



#26

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

BTW: słyszał ktoś może kiedyś o zdjęciach aur ludzkich?

Tak, zdjęcia karlinowskie..
Coś takiego.. jakiś rosjanin to wymyślił..
Musisz w goglach poszukać, ewentualnie ja Ci moge poszukać.. Czyli PW ;D
  • 0

#27

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:aaa: Kolejny spisek a czaszki przodków z dziurą od trzeciego oka są zaszpachlowane przez archeologów?

Chodzi o znacznie dalszych przodków. Sobie poczytaj na wikipedii o szyszynce.

Wracając do tematu. Chwyć termometr, jeśli wyjdzie ok. 30 stopni to masz dobrze ukrwione ręce. Jeśli więcej niż 36.6 to możesz się zacząć martwić i iść do lekarza.
  • 0



#28

oobe_ziom.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie koncepcja, tylko prawda. Owe ,,trzecie oko" jest fachowo nazywane szyszynką. Jest to gruczoł wydzielający hormon melatoniny, wpływa na rytm czuwania i snu a także jest odpowiedzialny jest na karnację skóry. Istnieje prawdopodobieństwo, że u naszych przodków ,,oko" nie było schowane, tylko pełniło funkcję prawdziwego trzeciego oka! Na obecnym etapie ewolucji szyszynka jest głęboko ,,wtopiona" we wnętrze głowy.

Być może związek ze sprawą ma także przysadka mózgowa ale chyba jednak nie.



Dokładnie tak.



jezeli sie nie znacie to nawet tu nie odpowiadajcie, na nic mi sie zdadzą wasze bezsensowne i żałosne posty, jezeli nie p[otrafi ktos z was odpisac to won od tego tematu.
  • 0

#29

oobe_ziom.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, Prosze Admina/Moda o zamkniecie tego tematu, uzyskałem juz odpowiedzi.
Dzieki i nara.
  • 0

#30

2Fast@.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WItam Mi również się to przytrafiło pare razy.
Nawet tego nie czułem . Pewnego razu położyłem ręce na pewnej osobie która miała kurtkę zimową Dość grubą i czuła gorącą dłoń.

I nie gram w jakąś siatkówke i nic podobnego .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych