Skocz do zawartości


Zdjęcie

filmik ... straszny :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Screamersy rządzą :D
  • 0

#17

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nienawidze tego typu filmików! Raz prawie umarłem...tzn. jadłem spokojnie kanapke (bardzo dobra zresztą) aż tu nagle je...bum! Powinni tego zakazać :mrgreen:
  • 0

#18

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja pamietam jak zaczynalem sie interesowac UFo, duchami itp. i jak spedzilem caly dzien na filmach o duchach, bylem juz przestraszony i napiety, a tu wlaczam filmik, ogladam w skupieniu az nagle na ekran wyskoczylo jakies cudo piszczac.... musialem kupic nowe krzeslo do biurka :mrgreen: :lol
  • 0

#19

raul.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mnie to aż sie gorąco za pierwszym razem zrobilo, maja moc hehehe
  • 0

#20

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie lubię takich filmików :P Najgorsze było jak pewnego razu znalazłem jakiśtam test na pamięć chyba,albo inteligencję i robię pierwsze,drugie,trzecie zadanie spokojnie,w czwartym musiałem przez jakiś czas wpatrywać się w dany punkt.I ja skupiony patrzę na ten punkcik kilka sekund i nagle taka straszna morda wyskoczyła i rżenie konia w głośnikach ( a warto wspomnieć,że miałem je na maks. głośność).Aż wybiegłem z pokoju i od tamtej pory wole nie oglądac takich rzeczy :D
  • 0

#21

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co by o nich nie mówić to mają swój urok.
  • 0

#22

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do screamersów, swego czasu stałem się ofiarą jednego z nich, oczywiście podskoczyłem i osłupiałem na jakiś czas. Po jakimś czasie dochodzenia do siebie brat z góry przesłał mi link do Levas Polki ( :D ) otworzyłem, ale i tak po 2 sekundach wyłączyłem (będąc pewnym, że to następny filmik z serii- brzydka morda) wyskakując i plując się na brata, że mi tu takie filmiki przysyła abym zawału dostał. Dopiero jak skończyłem wytłumaczył mi, że ta Polka to taki filmik do robienia papki z mózgu =P
  • 0

#23

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Włączam pierwszy filmik i spodziewam się jakiegoś kolesia w prześcieradle - nałożony obraz.. widzę krzesło.. pff też mi coś i to co się wydarzyło później to k..a!!! ludzie ja mam słuchawki na uszach!!!!!!!! Mało brakowało bym myszką w monitor zaje..! Na resztę filmików byłem przygotowany i ściszyłem, więc pierwszy jak dla mnie najlepszy był :]
  • 0

#24

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pamiętam moje pierwsze spotkanie ze screamersem. Jest zdjęcie pokoju. Lektor mówi żeby wypatrywać jakiegoś ducha i ustawić moc głosników na maxa bo kiedy się pojawi to usłyszysz jakiś szmer i bedziesz wiedział gdzie go znaleźć. Oczywiście wyskoczył mi szpetny cymbał i zrąbałem się z fotela :aaa:

A co do tych filmików to przy tamtym wysiadają :]
  • 0



#25

Kaczu.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak się obejrzało pare takich filmików to juz potem łatwo rozmoznać screamersa, ale niektóre są zaskakujące np ten z samochodem
  • 0

#26

Hotohori.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej ale mam polewe z waszych doznań xD x]
  • 0

#27

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja lubie takie filmiki ;D
można czasem powysyłać koleżankom xD

a potem zbieram opieprze xD
  • 0

#28

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja sie z tym spotkałem grając w taką gierke gdzie chodzi sie kulką po tunelu i nie mozna dotykac scian
pierwszy lvl prosty i z tego co pamiętam gdy dotkneło sie ściany po prostu grało sie od poczatku
no ale drugi lvl niestety był inny, trudniejszy oczywiscie >/ ściany były dużo węższe
no i zaczynam, w pełnym skupieniu powoli przesuwam kulke dalej, moja twarz wpatrzona w monitor i nagle BACH !!! dotykam ściany !! oczywiscie wiadomo co było potem jakiś okropny ryj pojawia się na monitorze przerażliwie
piszcząc !! zawał na miejscu no ale pochwili zacząłem sie śmiac jakos tak nagle w sumie sam nie wiem dlaczego
teraz jestem baczny na takie sytuacje'
pozdr0
  • 0

#29

Meliana.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja obejrzałam filmy z waszych linków i choc wiedziałam już co się stanie to i tak się wydarłam jak oparzona:)
  • 0

#30

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi ten link nie działa. Komuś jeszcze?;>
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych