Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś mi dokucza za oknem w nocy!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie, jeszcze niech 10 osób napisze żeby postawić kamerę i będzie elo.

w jakiejś książce przeczytałem, że psy panicznie boją się miejsc nawiedzonych


Czyli jego dom nie jest nawiedzony bo psy spokojnie śpią!

Możecie po prostu poczekać na założyciela tematu i jego wypowiedź odnośnie "zjawy"? Pewnie dźwięki ustały z powodu:

1. Deszczu.
2. Zwierzak (mysz czy co tam) wyprowadziło się.
3. Wieje wiatr.

A jak to wpływa? Ano, kolega słyszy że deszcz pada więc zmysły aż tak się nie wyostrzają żeby słyszeć to coś.
  • 0

#32

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Odświeżam temat, ale muszę was zawieść.. bo to ustało.. nie wiem czy mam się cieszyć bo owszem się wysypiam ale nie daje mi spokoju co to było, a teraz to się nie dowiem.
Czy się wyniosło do kogoś innego? Nie będę chodził po sąsiadach i pytał.. nie każdy czyta to forum;)
a u moich znajomych "straszy" dalej.. czasem takie rzeczy opowiadają..
  • 0

#33

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A może by tak postanowili nagrać to straszenie? Dyktafon w telefonie ma prawie każdy, kamere czy tam aparat także. Nie widzę więc problemu :/
  • 0

#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Berith czytaj cale tematy :D a przynajmniej wypowiedz Madafaka na samej gorze na tej stronie :D
  • 0

#35

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Większość czytałem, ale nadal nie rozumiem dlaczego nie można zastosować tego jednego prostego sposobu.
  • 0

#36

Moonlight.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Zainteresowała mnie ta historia, bo w nowo wybudowanym domu moich rodziców(w jednej z podkrakowskich wsi) dzieją się podobne rzeczy. Pewnej nocy, jak opowiadała mi mama, ojciec zerwał się i pobiegł do drzwi, bo usłyszał, jak ktoś wali w nie pięścią, co wyrwało go ze snu. Razem z bratem nawet nie ubierając się wybiegli na ganek ze strzelbą, ale nikogo nie znaleźli. Jakiś czas później gdy nocowałam u nich na piętrze, w nocy ze snu wyrwało mnie właśnie walenie pięścią dobiegające od tych samych drzwi. Poleżałam chwilkę myśląc, że zaraz ojciec wstanie, ale wszyscy spali w najlepsze. Uznałam więc, że mi się po prostu przywidziało. Po kilku miesiącach moja mama była na górze z babcią, siedziały i rozmawiały, była godzina 23.30, gdy nagle z dołu od tych samych drzwi usłyszały takie dźwięki: najpierw kilkukrotnie ktoś szarpał za klamkę, a potem kilka razy jakby bokiem rzucił się na drzwi. Mama natychmiast chwyciła jakiś nóż i zbiegła na dół, myśląc, że to pies któregoś z sąsiadów - ale nic tam nie było. A światła samozapalające się nie były włączone. Rodzice mają psa(to jeszcze szczeniak), ale on chyba tego w ogóle nie słyszał.

W mojej rodzinie w ogóle jest mnóstwo historii o duchach i dziwnych zjawiskach, ale opowiem je w nowym temacie.
  • 0

#37

black_angel*.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm moze spróbuj inaczej wez ,gdy to sie zacznie tłuc nie rób nic ,leż spokojnie i czekaj .moze to samo ucichnie a jak nie to bedzie Cie do rana drażniło xD i wtedy wstań do okna i zobacz co to ..bo moze po ciemku tam nic nie widac :] a zreszta newiem... no a skoro te odgłosy słychac jest przez okno w domu to spróbuj je nagrac ..
  • 0

#38

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc tak nie wiem co to może być ale radze zostawić na noc np. komórkę z włączonym nagrywaniem dźwięków, powinno to wychwycić i jakąś kamerę przy oknie, a jeżeli nic nie wychwyci to może to coś dzieje się w waszej podświadomości i to jakiś problem z wami, a niby psy powinny wyczuwać duchy.
  • 0

#39

Misiak95.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam swoją teorię:
Usłyszałeś od sąsiadów ,że coś ich straszy po nocach, hałasuje i zacząłeś sobie to nieświadomie wyobrażać. Bez obrazy ale twojej żonie też mogło się to przytrafić a o ile znam kobiety to żona tamtego gadała z twoją na ten temat :)
Kiedyś też tak miałem: Wujek ze wsi postraszył mnie ,że w stodole po drugiej stronie ulicy mieszka wilkołak i przez parę ładnych lat ciągle widziałem niby cień na dachu a czasem wycie :)
Teraz wiem tylko to ,że tam krowy to do paszy dostają jakiś dopalacz do srania :DDDD Tak tam jedzie ,że wilkołak padłby z wrażenia xD
  • 1

#40

Cedric_PL.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz postawić o 2 w nocy kamerę cyfrową, nie musi być żadnen monitoring, i nagrać..wtedy się zobaczy ^^
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych