Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ja robię coś źle ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja niestety nie czuje ani zimna ani ciepla tylko jak staram sie powolo zblizyc rece to czuje jakbym trzymal miedzy nimi balon... z powietrzem... zeby nie bylo

To odczucie jest jak najbardziej naturalne - skupiona między rękami energia oddziałuje na Twoją aurę. Efekt jest taki jak opisałeś w swoim poście :)
  • 0

#17

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wczoraj gdzies o 3 w nocy udalo mi sie zrobic miedzy rekami kule mniej wiecej 5 cm na 5 cm, niebiesko biala i jakby zlozona z malych piorunow. Jestem w szoku. Mozliwe ze za pierwszym razem udalo mi sie zrobic widzialnego psi balla ?
  • 0

#18

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście ,że tak
  • 0

#19

vitek.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj gdzies o 3 w nocy udalo...

Napisz prosze DOKLADNIE o czym myslales, co wizualizowales, jak siedziales :P itd. No ciekawy jestem czy mi tez kiedys cos takiego wyjdzie? A... i co zrobiles potem z tym psiballem ?
  • 0

#20

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łohoho +Tiamat von Klein+ ty to musiałeś być pozytywnie nastawiony. PSI ball może wyglądać jak cokolwiek z czym "ucieleśniacie" sobie energie, dla jednych są to pioruny itp. dla innych mocne światło, a nawet małe słońce. :D
A i to że wy go widzicie to nie znaczy, że inni go zobaczą, choć może...
  • 0

#21

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przechodziłem w stan ALfa i sobie pomyślałem sobie ,że po każdej wypowiedzianej w myśli sekundzie przejdzie jakaś energia.
I przechodziła po linii i skręcała a raczej ja ją kierowałem.
Potem już się nie dało no to sobie wyobraziłem ,że ciągnę energie z okolic brzucha i znowu się zaczęlo, ale za Chiny nie moglem poczuć nic w lewej ręce
  • 0

#22 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Sry ale czy to nie jakaś psychiczna choroba widzieć takie wizualizacje? Nie mam nic do was, sam nawet spróbuje tylko boje się że może mi odbić coś jak się uda. Chyba że jak będę tak myślał to się nie uda. He?
  • 0

#23

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ci się uda, to możesz co najwyżej się cieszyć ;]
Faktycznie dziwne jest jak ktoś widzi energię, ale można to uznać za coś pozytywnego ;]
  • 0

#24 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Sry ale czy to nie jakaś psychiczna choroba widzieć takie wizualizacje?

Na pewno nie :) To wrodzona umiejętność, jednakże "zapomniana" przez mózg. Została sklasyfikowana jako nieprzydatna w życiu, ponieważ nie została wykorzystywana, ćwiczona. Teraz pozostaje jedynie sobie to przypomnieć :)

Nie mam nic do was, sam nawet spróbuje tylko boje się że może mi odbić coś jak się uda.

Nie odbije Ci xD no chyba, że cierpisz na manię depresyjno - poniżejpoziomumożaniową z powikłaniami na tle szpiegowsko - muminkowym ;)
  • 0

#25

Gohanssj5.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na poczatku witam wszystkich bo jest to moj pierwszy post na forum.
Po 2 mam pytanie do znawcow tematu psioniki.Mianowicie ostatnio bawie sie tymi kulami psi i udaje mi sie to zrobic ale ostatnio mialem takie cos ze podczas kumulowania energii strasznie zaczelo mnie bolec miejsce tuz nad przegroda nosa a kiedy przestaje myslec o tej energii wtedy bol ustaje.W zwiazku z tym mam pytanie.Czy wie ktos moze co sie dzieje i dlaczego?
  • 0

#26

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś z trzecim okiem ??
  • 0

#27

Gohanssj5.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlatego pytam :P
  • 0

#28

Zenus.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ja robie coś źle jak chce patrzeć 3okiem na mój pokuj ???

Zamykam oczy i próbóje zobaczy pomiestrzenie wktóym jestem !!!



i czy da sie w 3 oku stworzyć psi bala ???
  • 0

#29

sam.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbuje tworzyć psi balle lecz nie wiem czy robię dobrze i zawsze taka myśl przechodzi mi po glowie.
I nie mogę dalej nic robić ,ponieważ myślę ,że robię coś źle.
Raz poczulem mrówki które chodzą po ramieniu ale po jakimś czasie od zdarzenia wmówilem sobie ,że to nie prawda.
Co to może być ??
Jakaś bariera, jak tak nadal będzie to nigdy nic nie zrobię ani psi balla ani telekinezy ani nic


Charmed

jesteś na dobrej drodze ta bariera powstaje z tego że sobie wmawiasz że źle coś robisz jak pszestaniesz tak mysleć że źle coś robisz to bariera zniknie
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych