Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sie z nim stalo?:/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj (26 sierpień, 2007 r.) mialo miejsce dziwne zdarzenie. Zwiazane jest z moim kolega. Ale zaczne od poczatku. Do Wczoraj palil jak smok itp. a wczoraj stalo sie cos dziwnego.. siedzimy na klatce kolegi, normalnie gadamy az tu w koncu kolega 'zamulil' sie na chmurach. Machalem mu przed oczami, szturchalem go ale to nic nie dawalo. W koncu wpolockniety z tego dziwnego 'transu?' spojrzal na mnie z przestraszona mina i powiedzial ze widzial Jezusa w chmurach i ze mial smutna twarz.. zaczalem sobie robic z niego zarty, poniewaz myslalem ze zartuje. W koncu nie dalo sie z nim o niczym innym porozmawiac, ciagle mowil o tym Jezusie, mowil ze sie nawrocil itp. Dotad palil jak smok, i w tym momencie wyrzucil swoja paczke papierosow do takiej jakby studzienki. Wczesniej nie byl zbytnio religijny-rzadko chodzil do kosciola, itp. Wciaz mowil o tym Jezusie ze smutna twarza .. Probowalem zobaczyc o co mu chodzi, patrzylem w te chmury ale nic tam takiego wg. mnie nie bylo.. Po chwili powiedzial ze widzial jakby rekina z otwarta paszcza, ktory jakby gonil Jezusa. Po chwili rekin sie rozpadl, i kolega zaczal prawic mi 'litanie' ze to wszystko dlatego ze dobro wygrywa ze zlem.. Nie mowil o niczym innym, tylko o tym Jezusie. Byl jak najbardziej powazny. Probowalem zagadywac do niego na inne tematy, ale nic z tego. Mowil ciagle tylko o jednym. Odprowadzilem go do domu, i poszedlem do swojego. Po jakiejs godzinie zadzwonilem do niego, zeby sie upewnic czy wszystko z nim ok, jednak moj kolega.. nie wiedzial o co mi chodzi :/ Zapytalem go o co mu chodzilo z tym Jezusem a on do mnie 'co? o co ci chodzi?' i tak w kolko.. Watpie zeby robil sobie ze mnie zarty czy cos.. O co w tym moze chodzic ? Prosze o odpowiedz!
  • 0

#2

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Facet sobie niezłe jaja z Ciebie zrobił, a Ty doszukujesz się czegoś dziwnego.
  • 0

#3 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

A czy nie paliliście marychy?
  • 0

#4

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może palił skręta, a nie papierosa i miał krzywą bombę? Poradź koledze, by mniej palił, ponieważ ma "sny" na jawie.
  • 0



#5

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Żarty z Ciebie sobie robił xD a ty się dałeś nabrać, ech, człowieku :D ....
  • 0



#6

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi to wyglada na psychozy schizofreniczne, ludzie lubia wtedy gadac o dobrze i zlu, ze dobro zwyciezy, a zlo przeminie, ze oni sa wyslannikami do walki ze zlem itp. itd.
  • 0

#7

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, nie palilismy nic ani nic nie pilismy.. :P A nie palil skreta tylko szluge, bo palil z mojej paczki.. :cafe:
  • 0

#8

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wizualizacja wizji:

Dołączona grafika

PS: to mój jubileuszowy, setny post! :)


  • 0

#9

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W takim razie zaproponuj koledze wizytę u dobrego lekarza :cafe:
  • 0



#10

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Homo Scepticus, zebys wiedzial.. z jego opowiesci tak to wygladalo ;p a tak wogole to gratulacje talentu :D i dzieki za pomoc all.. :)
  • 0

#11

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gratulacje, homo scepticus ! Ogólnie to temat już do zamknięcia, co zostawimy do spełnienia grupie moderatorów. Jezus uciekający przed rekinem w chmurach :) (dymu tytoniowego z dodatkiem maryśki)
  • 0



#12

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wizualizacja wizji:

Dołączona grafika

PS: to mój jubileuszowy, setny post! :)


Moje gratulacje z okzaji 100 posta (ja swój miałam wczoraj i przegapiłam :P ) A obrazek mam na tapecie w kompie :brawo:

Sorry za off topic :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych