Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapach z nikąd...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W ciągu ostatnich dwóch miesięczy często zdarzał mi się dziwny przypadek: Otóż idąc sobie ze znajomymi, nagle zaczynałam czuć wyraźny zapach wiórek kokosowych :/
Działo się w różnych porach dnia, w różnych miejscach i okolicznościach, nawet w różnych miastach. Za każdym razem pytałam czy oni też to czują, ale zawsze zapach dotyczył tylko mnie... Za którymś już razem na moje słowa "znów czuje kokosy" wsztscy reagowali tak: :roll: ;)

Ostatnio poczułam to wczoraj i to idąc koło cmentarza :/
Co się dzieje??

Dodam jeszcze, że nie używam żadnych kosmetyków o tym zapachu, nie pije, nie biore narkotyków i nie pale trawki.
  • 0

#2

blackmaul.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pewności, ale podobne odczucia mogą chyba występować przy raku mózgu.
  • 0

#3

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o
  • 0

#4 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

w takim wypadku powinien interweniować moderator.
ktoś ma problem - a ktoś inny mówi mu że ma raka mózgu, bo gdzieś słyszał.. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :roll:

Afganka - poczytaj o ojcu Pio i zapachu.
  • 0

#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja od czasu jak uderzyłam sie w głowę i miałam wstrząs mózgu czuję w różnych odstępach czasowych niezidentyfikowany zapach - coś jakby ktoś rozsypał w powietrzu przypaloną mąkę wymieszaną ze starą krwią. Czasami przez parę miesięcy tego nie czuje ale zdarza się ,że czuję nawet kilkakrotnie w ciągu dnia. Nie zwracam jednak na to jakiejś szczególnej uwagi - nie jest to co prawda przyjemne ale nie przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu.

Tak więc teoria blackmaul-a może okazać sie słuszna, nawet jeżeli to nie rak to tak czy inaczej warto się zainteresować swoją głową (pod względem fizycznym oczywiście ^^).
  • 0



#6

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja też czasami tak mam, że czuję zapach, który trudno mi skojarzyć i czuje go w różnych miejscach, w których nie powinnam tego czuć. Nie martw sie, to nie rak mózgu. Pewnie podświadomość odtwarza zapachy, które już kiedyś czuliśmy i tyle. Jeżeli kojarzą sie miło to czym tu się martwić

Ja też czasami tak mam, że czuję zapach, który trudno mi skojarzyć i czuje go w różnych miejscach, w których nie powinnam tego czuć. Nie martw sie, to nie rak mózgu. Pewnie podświadomość odtwarza zapachy, które już kiedyś czuliśmy i tyle. Jeżeli kojarzą sie miło to czym tu się martwić :) .
  • 0

#7 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli są możliwe omamy wzrokowe, to i zapachowe także.
Nasz mózg potrafi generować sam pewne rzeczy, więc jest w stanie oszukać nasze zmysły, czyli sam siebie.
Uwaga o raku mózgu jest zapewne złośliwa, ale pewnych zmian neurologicznych też nie można wykluczyć, lecz zalecam spokój i nie przejmowanie się tym faktem.
To chyba jeszcze nie ten wiek.
  • 0

#8

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzieś kiedyś czytałem jakiś artykuł mówiący o duchach,między innymi o zapachach z nikąd.Potwierdzone wiloma przypadkami zbadanymi w tym samym czasie przez różne medium.Załuszmy że znienacka czujemy zapach przyjemną woń np.ogórek,cytryne i wszystkie zapachu przyjemne to mamy doczynienia z duchami dobrymi,przyjaznymi najczęściej to dusze zmarłych,a jeśli poczujemy nieprzyjemny zapach dymu itp.oznacza to że jesteśmy odwiedzani przez złe duchy,moce....jakośtak to brzmiało?
  • 0

#9

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja znowuż słyszałem, że niektóre duchy mają swój własny zapach. Pamiętam historię, kiedy to pewna pani czuła zapach ryb, na dodatek w domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy, więc zaprosiła do domu medium, które powiedziało jej, że duch, który ją nawiedził, był... rybakiem! :) .
  • 0

#10 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja mam - raczej - przyjemne doznania. Często - gęsto nagle czuję w domku jednorodzinnym zapach kwiatów.
Nie mogę wykluczyć, że to gdzieś unosi się bardzo trwały zapach perfum (mieszkam z trzema kobietami), ale z reguły ogarnia mnie ten zapach kiedy przez długi czas nie ma nikogo w domu i np. na schodach a nie w pokoju domownika.
Co to jest - nie wiem, ale na szczęście - czytając wyjaśnie powyżej - nachodzi mnie zapewne jakiś dobr duch. :P
  • 0

#11

Wojte3ek.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W ciągu ostatnich dwóch miesięczy często zdarzał mi się dziwny przypadek: Otóż idąc sobie ze znajomymi, nagle zaczynałam czuć wyraźny zapach wiórek kokosowych :/
Działo się w różnych porach dnia, w różnych miejscach i okolicznościach, nawet w różnych miastach. Za każdym razem pytałam czy oni też to czują, ale zawsze zapach dotyczył tylko mnie... Za którymś już razem na moje słowa "znów czuje kokosy" wsztscy reagowali tak: :roll: ;)

Ostatnio poczułam to wczoraj i to idąc koło cmentarza :/
Co się dzieje??

Dodam jeszcze, że nie używam żadnych kosmetyków o tym zapachu, nie pije, nie biore narkotyków i nie pale trawki.



Zacznę od tego że to może być objaw z demonizowania. Słyszałem o podobnych przypadkach i mogę śmiało powiedzieć że są dość częstą dolegliwością u osób opętanych lub u osób na które są wywierane naciski demoniczne. Zacznę od tego że nie ma dobrych duchów i niczego takiego. Jeśli w to ktokolwiek wierzy to jest w dużym błędzie. Osobiście powiem że na każdego z nas jest wywierany większy lub mniejszy nacisk demoniczny. I nie łatwo się z niego wyswobodzić nawet osoba wierzącym. Pamiętajcie jeszcze jedną ważną rzecz. Każdy kapłan jest człowiekiem więc demony atakują każdego.
  • 0

#12

Nismo.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpowiem, bowiem wiem coś na ten temat...
Dawno temu, ze 3 ata temu oglądałem kilka programów, o duchach i o proroczych snach, lub o przewidzeniu czegoś.
Po pierwsze może znalałaś kogoś kto takiego zapachu używał, a jeśli nie (oczywiściue mówimy o zmarłych osobach) a jeżeli nie to z kim (kimś z rodziny) ci się kojarzy. To ważne, bowiem dana osoba może właśnie próbuje cię przed czymś uchronić.
Gdy oglądałem tamten program... nie pamiętam dokładnie, ale facet śnił... widział tam swojego ojca który przed czymś go chciał przestrzec... gdy się obudził i jechał do pracy, poczuł zapach.. skojarzył mu się z jego ojcem, poprostu jego ojciec taki zapach wydzielał (ojciec nie żył), gdy poczuł tę woń, za pare sekund nastąpił wypadek, jednak dzięki reakcji jemu nic się nie stało.. może aż na 100% nie pamiętam co tam było... ale jak napisałem wcześniej pomyśl, czy nie znałaś takiej osoby w rodzinie... pozdrawiam.
  • 0

#13

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam tak czasami siedze na komputerze i ngle zaczynam czuć albo zapach dymu albo jakichś owoców ostatnio brzoskwinie i pomarańcze mówcie co chcecie ale wierze w duchy.

Niektórzy są bardziej wrażliwi na zjawiska za światów i się stają medium czyli osobą łączącą świat żywych ze światem dusz.Pewnie wielu w śród was jest medium a nawet o tym nie wiecie
  • 0

#14

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nowego - w tamtym roku moja ciocia wyciągnęła obrazek O. Pio i właśnie wtedy poczuła przyjemny zapach.

Nic takiego...
  • 0

#15

Wojte3ek.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpowiem, bowiem wiem coś na ten temat...
Dawno temu, ze 3 ata temu oglądałem kilka programów, o duchach i o proroczych snach, lub o przewidzeniu czegoś.
Po pierwsze może znalałaś kogoś kto takiego zapachu używał, a jeśli nie (oczywiściue mówimy o zmarłych osobach) a jeżeli nie to z kim (kimś z rodziny) ci się kojarzy. To ważne, bowiem dana osoba może właśnie próbuje cię przed czymś uchronić.
Gdy oglądałem tamten program... nie pamiętam dokładnie, ale facet śnił... widział tam swojego ojca który przed czymś go chciał przestrzec... gdy się obudził i jechał do pracy, poczuł zapach.. skojarzył mu się z jego ojcem, poprostu jego ojciec taki zapach wydzielał (ojciec nie żył), gdy poczuł tę woń, za pare sekund nastąpił wypadek, jednak dzięki reakcji jemu nic się nie stało.. może aż na 100% nie pamiętam co tam było... ale jak napisałem wcześniej pomyśl, czy nie znałaś takiej osoby w rodzinie... pozdrawiam.


Ciekawe jest to co piszesz ale powiem że to na pewno nie pochodziło od Boga a tym bardziej nie mogło być niczym dobrym. Jeśli wierzysz w duchy to duże prawdopodobieństwo że wierzysz w Boga a jesli wierzysz w Boga to przeczytaj sobie w Biblii podobieństo o bogaczu i łazarzu Ew. Św. Łukasza rozdział 16 wersety 19-31 zobaczysz że nikt z zaświatów nie przychodzi do nas by nas ostrzegać :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych