Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakiej muzy słuchacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1327 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jakiej muzy słuchacie ? (1260 użytkowników oddało głos)

  1. Chillout (15 głosów [1.19%])

    Procent z głosów: 1.19%

  2. Trance (71 głosów [5.63%])

    Procent z głosów: 5.63%

  3. House (24 głosów [1.90%])

    Procent z głosów: 1.90%

  4. Dance (25 głosów [1.98%])

    Procent z głosów: 1.98%

  5. Rap (77 głosów [6.11%])

    Procent z głosów: 6.11%

  6. Hiphop (62 głosów [4.92%])

    Procent z głosów: 4.92%

  7. Progressive (17 głosów [1.35%])

    Procent z głosów: 1.35%

  8. Hard Techno (23 głosów [1.83%])

    Procent z głosów: 1.83%

  9. R&B (10 głosów [0.79%])

    Procent z głosów: 0.79%

  10. Pop (37 głosów [2.94%])

    Procent z głosów: 2.94%

  11. Głosowano Punk (66 głosów [5.24%])

    Procent z głosów: 5.24%

  12. Głosowano Rock (208 głosów [16.51%])

    Procent z głosów: 16.51%

  13. Rock&Roll (21 głosów [1.67%])

    Procent z głosów: 1.67%

  14. Jazz (16 głosów [1.27%])

    Procent z głosów: 1.27%

  15. Głosowano Metal (271 głosów [21.51%])

    Procent z głosów: 21.51%

  16. Funk (8 głosów [0.63%])

    Procent z głosów: 0.63%

  17. Instrumentalna (14 głosów [1.11%])

    Procent z głosów: 1.11%

  18. Elektroniczna (40 głosów [3.17%])

    Procent z głosów: 3.17%

  19. Klasyczna (16 głosów [1.27%])

    Procent z głosów: 1.27%

  20. Soul (7 głosów [0.56%])

    Procent z głosów: 0.56%

  21. Ska (8 głosów [0.63%])

    Procent z głosów: 0.63%

  22. Ballady (7 głosów [0.56%])

    Procent z głosów: 0.56%

  23. Disco Polo (12 głosów [0.95%])

    Procent z głosów: 0.95%

  24. Kabaretowa (3 głosów [0.24%])

    Procent z głosów: 0.24%

  25. Poezja śpiewana (11 głosów [0.87%])

    Procent z głosów: 0.87%

  26. Kolędy i muzyka chóralna (6 głosów [0.48%])

    Procent z głosów: 0.48%

  27. Komputerowa (mod, mid) (6 głosów [0.48%])

    Procent z głosów: 0.48%

  28. Głosowano Reggae (46 głosów [3.65%])

    Procent z głosów: 3.65%

  29. Muzyka filmowa (34 głosów [2.70%])

    Procent z głosów: 2.70%

  30. Muzyka relaksacyjna (10 głosów [0.79%])

    Procent z głosów: 0.79%

  31. Dźwięki natury (8 głosów [0.63%])

    Procent z głosów: 0.63%

  32. Country (4 głosów [0.32%])

    Procent z głosów: 0.32%

  33. Blues (21 głosów [1.67%])

    Procent z głosów: 1.67%

  34. Alternatywna (56 głosów [4.44%])

    Procent z głosów: 4.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#91

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i mamy pełną jasność. To co czujesz do innych, inni czują do Ciebie. ............  

Nawet nie chcę tego komentować.

Oczywiscie NIENAWIDZE tylko moją klasę... tak to reszte lubię :D

[ Dodano: 2006-03-10, 14:44 ]
P.S. jesli chodzi o forallowiczów to wszystkich lubie :P

[ Dodano: 2006-03-10, 14:46 ]
:P

#92

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale, czy to, że nienawidzisz klasę to powód do doła? Człowieku, weź się w garść - to chyba nie jest aż taka katastrofa. Też napotykam codziennie na przeciwności, ale trzeba sobie radzić, niebawem może być dobrze.
Co do muzyki to mnie agresywna muzyka się nie podoba. Muzyka raczej mnie uspakaja, nastawia pozytywnie do życia, przygotowuje, a raczej mobilizuje do ścierania się z problemami życia codziennego.



#93

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale, czy to, że nienawidzisz klasę to powód do doła? Człowieku, weź się w garść - to chyba nie jest aż taka katastrofa. Też napotykam codziennie na przeciwności, ale trzeba sobie radzić, niebawem może być dobrze.  
Co do muzyki to mnie agresywna muzyka się nie podoba. Muzyka raczej mnie uspakaja, nastawia pozytywnie do życia, przygotowuje, a raczej mobilizuje do ścierania się z problemami życia codziennego.

Nie mówie że każdy kawałek jest OSTRY :devil: ... niektóre kawałki są spokojne... najczesciej ich słucham gdy mam doła... ja mam moze często doła =, ale teź rownież ciesze się czasami... :D

#94

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wiem tylko że Chuck Norris nie słucha muzyki - to muzyka słucha jego :D

#95

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wiem tylko że Chuck Norris nie słucha muzyki - to muzyka słucha jego

Aleś zamulił kiche =

#96 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

placznikow sie nie slucha gdy ma sie dola bo sie poglebia ten stan jeszcze bardziej.

#97

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

placznikow sie nie slucha gdy ma sie dola bo sie poglebia ten stan jeszcze bardziej.

Dlatego sie słucha ostrych kawałków wtedy :devil:

#98 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

sam napisales ze sluchasz takich kawalkow gdy masz dola...okresl sie :D

#99

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Satanizm...LOL, czy wy w ogóle wiecie co to jest? Oderwanie od rzeczywistości - nie mniejsze niż w przypadku ludzi słuchających i utożsamiających się z innymi rodzajami muzyki.


a Ty wiesz ? , bo jak wnioskuję z twojej wypowiedzi to tak , a przynajmniej tak Ci się wydaje .... , może rozwinąłbyś swoją wypowiedź na ten temat , bo wydajesz się być zbyt pewny siebie ....

większości wydaje się , że metale śmierdzą , bo myją się dwa razy na miesiąc, są amatorami taniego wina , wiecznie szukają zaczepki , aby wyładować swoją agresję...
po drodze do pracy/szkoły zgwałcą sobie kogoś , a przynajmniej od czasu do czasu ...
ach no i ten satanizm , czarne msze , orgie seksualne , składanie ofiar ....
zapomniałam o czymś ?

... a tak się składa ,że po pierwsze "metale" to nie subkultura !!! , pozatym metal nie równa się satanista ! , fakt ,że wielu z nich interesuje ta kwestia jako taka , ale to nie znaczy ,że są wyznawcami szatana !
metale to przeważnie ludzie bardzo spokojni , inteligentni , wykształceni i oczytani...
to inny wiecznie szukają zaczepki , właśnie z powodu błędnego myślenia o nich !!!
i nikłego pojęcia na ten temat.....
nie każdy metal to glany i długie włosy , a nawet jeśli ,nie jest to wcale "manifestacja"
przynależnośći do jakiejś grupy przez wielu uparcie nazywaną subkulturą.
Metal to muzyka ambitna , dla większości jak rozumiem to tylko "darcie mordy"...
ale nikomu nie przyszło do głowy , by wsłuchać się w teksty ( zaraz ktoś powie ,że przez te krzyki są niezrozumiałe - bzdura ! ) , wielu muzyków to genialni gitarzyści , perkusiści.... , ale awersja to metalu ( przeważnie tak dla zasady ) nie pozwala wielu się o tym przekonać .... nie ! przepraszam ! ... pomyłka , to przez awersję to metali ...
tylko ,że założę się ,że większość z was żadnego nawet nie zna... , a już napewno nie ma o nich zielonego pojęcia !

#100 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

czy ja napisalem ze kazdy metal tak chodzi ubrany? kiedys chodzilem z laleczka ktora miala upodobania podobne do dzieci kwiatow..hehj ej siostra uwielbiala metal rock gotycki a byla normalna dziewczyna z tym ze nie miala dolkow wiekszych czy pojdzie na impre czy nie :D

#101

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a Ty wiesz ? , bo jak wnioskuję z twojej wypowiedzi to tak , a przynajmniej tak Ci się wydaje .... , może rozwinąłbyś swoją wypowiedź na ten temat , bo wydajesz się być zbyt pewny siebie ....  

większości wydaje się , że metale śmierdzą , bo myją się dwa razy na miesiąc, są amatorami taniego wina , wiecznie szukają zaczepki , aby wyładować swoją agresję...  
po drodze do pracy/szkoły zgwałcą sobie kogoś , a przynajmniej od czasu do czasu ...  
ach no i ten satanizm , czarne msze , orgie seksualne , składanie ofiar ....  
zapomniałam o czymś ?  

... a tak się składa ,że po pierwsze "metale" to nie subkultura !!! , pozatym metal nie równa się satanista ! , fakt ,że wielu z nich interesuje ta kwestia jako taka , ale to nie znaczy ,że są wyznawcami szatana !  
metale to przeważnie ludzie bardzo spokojni , inteligentni , wykształceni i oczytani...  
to inny wiecznie szukają zaczepki , właśnie z powodu błędnego myślenia o nich !!!  
i nikłego pojęcia na ten temat.....  
nie każdy metal to glany i długie włosy , a nawet jeśli ,nie jest to wcale "manifestacja"  
przynależnośći do jakiejś grupy przez wielu uparcie nazywaną subkulturą.  
Metal to muzyka ambitna , dla większości jak rozumiem to tylko "darcie mordy"...  
ale nikomu nie przyszło do głowy , by wsłuchać się w teksty ( zaraz ktoś powie ,że przez te krzyki są niezrozumiałe - bzdura ! ) , wielu muzyków to genialni gitarzyści , perkusiści.... , ale awersja to metalu ( przeważnie tak dla zasady ) nie pozwala wielu się o tym przekonać .... nie ! przepraszam ! ... pomyłka , to przez awersję to metali ...  
tylko ,że założę się ,że większość z was żadnego nawet nie zna... , a już napewno nie ma o nich zielonego pojęcia !

Nareszcie ktoś kto ma takie samo zdanie jak. Ja np: nie mam długich po pas włosów, ddredów, moze czasami ubieram sie na czarno bo ten kolor do mnie pasuje, ale najczesciej nosze koszule w kratkę bo wyglądam bardzo dojżale :) :D

#102

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

najczesciej nosze koszule w kratkę bo wyglądam bardzo dojżale


mocne, naprawdę "dojżały" tekst, jednakoż czy w ramach dojrzewania nie wypada zaglądnąć czasem do słownika, nieważne czy ma się dredy, czy też dresy (nawet z siedmioma paskami) :D



#103

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mocne, naprawdę "dojżały" tekst, jednakoż czy w ramach dojrzewania nie wypada zaglądnąć czasem do słownika, nieważne czy ma się dredy, czy też dresy (nawet z siedmioma paskami)



:D :)

#104

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A co maja dredy do metalu moze mi ktos wytlumaczy? :D
Najlepiej Patryk, mejbi?



#105

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co maja dredy do metalu moze mi ktos wytlumaczy?


nic.... tak samo jak któtkie włosy , różowe , zielone czy łysa głowa , wogóle włosy z muzyką nie mają nic wspólnego !!!


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych