Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje Zmory


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jedno pytanie, a co zrobiles z deseczka? i tymi rzeczami ktore uzywales podczas seansu?
  • 0



#32

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedno pytanie, a co zrobiles z deseczka? i tymi rzeczami ktore uzywales podczas seansu?


Deseczka leży zakurzona gdzieś w szufladzie, a rzeczy ... nie pamiętam ... może mam je na sobie (?) :P
  • 0

#33

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kurcze nie mogę odpalić tego filmu. Klikam na link i wyświetla mi się wiadomość, że to film prywatny. Co robić?
  • 0

#34

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

sluchaj powinienes sie tego pozbyc
  • 0



#35

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Słuchajcie, wie ktoś czemu nie mogę tego filmu odpalić?
  • 0

#36

Watin.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hej Arcadius jeżeli Cię to zaintrygowało tak bardzo napisz do mnie na gg 5497764 i opowiesz mi wszystko po koleji
myśle że on nie robi sobie z nas żartów :)

a tak btw madafaka jesteś bardzo dociekliwy i analuzujesz wszystko dogłębnie bardzo przydatna umiejętność
  • 0

#37

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proszę o nie zbaczanie z tematu.
  • 0

#38

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Regulamin pkt 3.10 Prowadzenie luźnych dyskusji, zbaczanie z tematu jest niedozwolone. Nieregulaminowe posty zostały usunięte.

  • 0

#39

D_T.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czas na mojego premierowego posta! :)

Co do filmiku, ściągnąłem sobie go na dysk, przekonwertowałem na avi i puściłem w "oryginalnym" tempie. Co zaobserwowałem??

1. Dziwne cienie to nic innego jak ktoś stojący za kamerą i głupio wymachujący rękami.
2. Światła na 99% są z monitora, lub telewizora. W stalowej części drzwi widać jego źródło.

Rozumiem, że samo przyspieszenie filmiku przez Arcadiasa prawdopodobnie nie miało na celu skrócenia filmu, ani zmniejszenia jego wagi, gdyż filmik ważył zaledwie ok 500kb, a jego czas w oryginalnym tempie wydłużył się z 16s aż do ..... 32 sekund :mrgreen: Chodziło tutaj chyba o efekt tych drzwi, gdyż faktycznie w przyspieszeniu poruszają się bardziej "nadnaturalnie".

P.S. Arcadias - gdy wchodziłeś do pokoju, to jakoś nie wyglądałeś na zaskoczonego....
  • 0

#40

Tytan.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

D_T po prostu żal du** ściska jak czytam Twojego posta , gość mówi że to nie fake to to nie jest fake , strasznie dokładnie wszystko powiedział porobił zdjecia a filmik skrócił dla wygody... nie doszukuj sie sensacji bo koles na serio ma problem a ty starasz sie porownac go z 13-letnim gówniazem chcacym zwrócic na siebie uwage .

Co do tematu to radze konsyltacje z ksiedzem lub osoba zajmujaca sie takimi sprawami , poswiecenie domu a w ostatecznosci egzorcyzmy nawet odprawione przez Ciebie i kilkoro Twoich znajomych , kazdy chrzejscijanin ma prawo a nawet obowiazek przeprowadzenia aktu egzorcyzmow , radze byc po spowiedzi...
jesli chcesz to podaje moje gg 2154058 jezeli bedziesz mial problem to skontaktuj sie ze mna a ja moge Ci podac nr mojej siostry ktora Tymi sprawami sie zajmuje.
  • 0

#41

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tytan: a ja mam to samo co Ty jak widzę Twojego posta. Powiedz mi po co piszesz w temacie sprzed roku? Bawisz się w archeologa?

jesli chcesz to podaje moje gg 2154058 jezeli bedziesz mial problem to skontaktuj sie ze mna a ja moge Ci podac nr mojej siostry ktora Tymi sprawami sie zajmuje.

A to co to jest? xD Napisałeś tu tylko po to żeby się zareklamować?
  • 0

#42

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tytan za to ja Ci radze patrz na date tematu, odgrzewasz nam tu kotleta z przed roku. A to ze ktos Ci mowi "to nie fake ! " to nie znaczy ze to prawda. Znam 20latków którzy zachowuja sie jak 13latki, przeanalizowałes film w zwolnionym tempie tak jak to zrobił D_T ? wątpie....
  • 0

#43

Tytan.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak reklamuje się i tak na prawdę to sprzedaje dywany i chce gościowi wcisnąć jeden bo widziałem na fotach że ma kiepski w pokoju... Podchodze do tego sceptycznie i nie mówie że gosc mówi na 100% prawde , filmik nawet bez zwolnienia wzbudza podejrzenia ale cóż czemu mam mu nie wierzyć jeżeli mówi że to nie fake ? Każdy chce mu chyba pomóc jeśli ma problem więc się oferuje...
sry że "odświeżyłem" starego kotleta ale na date nie popatrzyłem :D mój błąd
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych