Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje straszliwe wczorajsze przeżycie!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

DJ Smalec.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich na forum...

Opiszę tutaj pewne wydarzenie, w którym brałem wczoraj udział...

Wracając do domu rowerem od kolegi około godziny 23 odczuwałem lekki strach... boję się ciemności. Jadąc starałem się zwalczyć bojaźliwość wmawiając sobie, że te wszystkie duchy, zjawy i stwory to tylko bujdy... Kiedy przejechałem około kilometra ( połowa drogi ) usłyszałem dziwny, głośny dźwięk jakby ktoś otwierał wielką, żelazną konserwę. Skierowałem głowę w kierunku szmeru i ujrzałem w oddali błękitne iskrzenie... jako, że nie grzeszę odwagą postanowiłem przyśpieszyć i co sił w nogach skierowałem się w stronę mego domu... jazda sprawiała mi coraz większą trudność mimo ogromnego strachu czułem jak uchodzą ze mnie resztki sił... po zmaganiu ze samym sobą poczułem, że jakaś niewidzialna siła spycha mnie w stronę rowu... jadąc zahaczyłem o jakiś wystający krzak, chwilę później znalazłem się w rowie... przez uderzenie straciłem przytomność, a kiedy się obudziłem byłem w szoku i zorientowałem się, ze szatan wyszedł z nory... Pośpiesznie wsiadłem na rower i pognałem ile sił do domu... do teraz zastanawiam się co to było...

Wiecie co to mogło być? Czy przez to uderzenie się mogłem sobie ubzdurać tę historię? Wie ktoś coś na ten temat?
  • 0

#2

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no to jest normalny fake w żywe oczy. Na profilu masz płeć kobieta, a pisze jak facet: widziałem, zobaczyłem, jechałem. Ha! Mnie na to nie nabierzesz. HAHAHAHAHA. Temat nadaje się tylko do zamknięcia
  • 0

#3 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

Pixxel - kolega powyżej ma jednego posta na koncie i moze nie jest obeznany w opcjach forum, wiec proszę nie wyciągaj
zbyt pochopnych wniosków.

lekki strach... boję się ciemności.


poczytaj o teori lęku, z naciskiem na lęk paranoidalny, a także psychozy,
jesteś mocny i każdemu dziwnemu iskrzeniu czy swiatłom w oddali śmiej sie w twarz.
kieruj sie sercem.
pozdrawiam
  • 0

#4

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się zgadzam z kolegą Pixelem ,to wygląda jak wypracowanie - opowiadanie na język polski.

nie grzeszę odwagą

co sił w nogach

uchodzą ze mnie resztki sił

po zmaganiu ze samym sobą


Daję piątkę za znajomość związków frazeologicznych ,a teraz do lóżka!

i zorientowałem się, ze szatan wyszedł z nory


heh?
  • 0

#5

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jest skądś sciągnięte! i jeszcze autor od razu się zorientował, że to coś co świeciło to szatan. Przecież człowiek w pierwszym odruchu nie myśli, że jakieś zjawisko paranormalne to szatan. A może autor chciał prowokację zrobić???
  • 0

#6

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mozna poznac ze fake po tym ze szatan wyszedl z nory ;)
  • 0

#7

m1ch00.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie, może z tym szatanem to taka przenośnia :D coś jak szydło wyszło z worka :mrgreen: Wg. mnie ładnie opowiedziana bajeczka, kolega chciał zyskać popularność na forum, no cóż, nie wyszło :)
  • 0

#8

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prowokacja....szkoda nerwów, najlepiej przenieść do działu "humor"... ta historia jest typu "Moja wczorajsza obserwacja ufo" Oto zdjęcia:
  • 0

#9

kris.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

byłem a niby jestes kboieta, do tego ksywa dj smalec - moja opinia? dziecko sobie z nas jaja robi
  • 0

#10

DJ Smalec.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym, że szatan wyszedł z nory to mi chodzi o coś o czym wolę nie pisać wprost a nie o to, że spotkałem szatana! ( Myślałem, że się zorientujecie...)
  • 0

#11

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ban jak nic powinien być! To nie forum dla smarkaczy co je będą zaśmiecać i jaja sobie z innych poważnych forumowiczów robić...chciałbym zobaczyć w tej sprawie jakiegoś Moda...
  • 0

#12 Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut

Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut.
  • Tematów: 0

Napisano

Zamykam tę mrożącą krew w żyłach historię..
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych