Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wierzę W Boga! Kto Jeszcze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
162 odpowiedzi w tym temacie

#121

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę w Boga. Dlaczego? Przypomnijmy sobie czasy II Wojny Światowej. Polska atakowana z każdej strony. Ludzie tracili sens życia, ale wciąż wierzyli w Boga, wciąż go kochali i prosili o wolność.

Jeżeli taka bestia jak II W Światowe Niemcy atakują całą Europie i nie tylko i co gorsze zdobywają tereny za terenem, i nagle przegrywają tą wojnę to proszę mi nie mówić że to się stało tylko dlatego że przykładowi Amerykanie wzięli się w końcu do dzieła...

Wierzę w Boga, i będę wierzył.



Twoje argumenty są co najmniej śmieszne :lol

i nie stawia się przecinka przed 'i' :

Wierzę w Boga, i będę wierzył.


  • 0

#122

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wierzę w Boga. Dlaczego? Przypomnijmy sobie czasy II Wojny Światowej. Polska atakowana z każdej strony. Ludzie tracili sens życia, ale wciąż wierzyli w Boga, wciąż go kochali i prosili o wolność.


Jeśli będziesz się modlił o wygraną w lotto, a nie zagrasz to nic Ci ta modlitwa nie da.

Jeżeli taka bestia jak II W Światowe Niemcy atakują całą Europie i nie tylko i co gorsze zdobywają tereny za terenem, i nagle przegrywają tą wojnę to proszę mi nie mówić że to się stało tylko dlatego że przykładowi Amerykanie wzięli się w końcu do dzieła...
Wierzę w Boga, i będę wierzył.


Dlatego dziś mieszkasz w Polsce, a nie Niemczech lub ZSRR.

Użytkownik Dr Jan Pająk vel Spider edytował ten post 24.01.2008 - 12:20

  • 0



#123

elpablo.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę w Boga. Dlaczego? Przypomnijmy sobie czasy II Wojny Światowej. Polska atakowana z każdej strony. Ludzie tracili sens życia, ale wciąż wierzyli w Boga, wciąż go kochali i prosili o wolność.

Jeżeli taka bestia jak II W Światowe Niemcy atakują całą Europie i nie tylko i co gorsze zdobywają tereny za terenem, i nagle przegrywają tą wojnę to proszę mi nie mówić że to się stało tylko dlatego że przykładowi Amerykanie wzięli się w końcu do dzieła...

Wierzę w Boga, i będę wierzył.

A gdzie miałeś Boga jak piece w krematoriach działały pełną parą, albo jak wyznawcy tego Boga wyżynali rdzenne plemiona Ameryki Południowej? Niemcy przegrali wojne przez głupotę Hitlera i jego za bardzo wybujałą megalomanie.
  • 0

#124

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wierzę w Boga. Dlaczego? Przypomnijmy sobie czasy II Wojny Światowej.

Argument w sam raz do >tego< tematu.
  • 0

#125

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie no pare códów w II wojnie sie zdażyło ale Bóg przecież nie mógł sobie zejść i niemców rozwalić ;p
  • 0

#126

elpablo.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wymień mi te cudy z II Wojny Światowej? Ja żadnego nie widzę.
  • 0

#127

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[OFFTOPIC]
Kurczę, sorry za OT ale nie moge czytać: pisze się CUDA, oraz biernik(kogo? co ?) te CUDA, a nie cudy, ZDARZYŁO.
[/OFFTOPIC]

Użytkownik Ozzy667 edytował ten post 24.01.2008 - 14:50

  • 0

#128

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja wierzę w boga, heh.
  • 0



#129

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cóż... Ja wierzę w jakąś siłę/energię, która stworzyła wszechświat i "zaprogramowała" go. Nie wierzę natomiast w dziadka z brodą, ojca Chrystusa, który moim zdaniem był najbardziej charyzmatycznym z kilkudziesięciu krążących na początku naszej ery po Palestynie i okolicach mesjaszy. I nie wierzę w to, że ta energia (dla wygody można ją nazwać Bogiem) ingeruje w nasze życie. Wydaje mi się raczej, że dała ona nam samym moc czynienia cudów i sprawiania, że nasze życie staje się lepsze. A modlitwa jest tylko jedną z możliwości ukierunkowania (czy raczej wzbudzenia) tej mocy. Ot, całe czary. :)
  • 0

#130

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do cudów to nie były one na skale światową ale zdarzały sie pojedyńczym ludziom (zwykle tym gnębionym) 2 mogłbym wymienić które powiedziała mi babcia ale odrazu sie zacznie offtop więc koniec tego tematu...
  • 0

#131

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę w Boga, ojca Jezusa Chrystusa.
  • 0

#132

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę w Boga, ojca Jezusa Chrystusa.



A ja nie :]
  • 0

#133

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurczę, sorry za OT ale nie moge czytać: pisze się CUDA, oraz biernik(kogo? co ?) te CUDA, a nie cudy

Forma "cudy" tez jest poprawna:)
http://so.pwn.pl/lista.php?co=cud

A w Boga wierzę.
A nawet powiem więcej: Wierzę Bogu. :]
  • 0



#134

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Również wierzę w Boga. Od niedawna w sumie na nowo, po bardzo długim okresie gorącego ateizmu. Przed długi czas śmiałem się z katolików, Kościoła, ogólnie religii, kopiując teksty komunistów (choć komunizmu nigdy nie cierpiałem) "religia to opium dla mas". Aż wreszcie... przyszło opamiętanie i wiara. Nie bez pomocy znajomych, którzy cierpliwie trwali przy moim wahaniu się ;)
  • 0



#135

Klarcia7.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może wydaje mi się, że wierzę. Nie wiem.

Na religię chodzę, bo później jak będę chciała wyjść za mąż, to mogłabym nie dostać ślubu, bo nie chodziłam w liceum na religię heh ;/ Na szczęście tylko troszkę się pomęczę.

Heh, powracając do tematu to nie wiem, czy wierzę w Boga. Często podważam jego istnienie i jakkolwiek materialne życie wydaje mi się bardziej realne od świata duchowego.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych