Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wierzę W Boga! Kto Jeszcze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
162 odpowiedzi w tym temacie

#46

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakiego Boga masz na myśli?

wierze w swojego Boga:)
gdyby np. muzułmanin czytał twój post, odpisałby "nie" bo nie wierzy w twojego Boga..
  • 0

#47

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam na mysli tego o ktorym pisales, czyli biblijnego, ja sam jestem agnostykiem. Chodzilo mi o to, ze modlitwa to jest czesc kazdej religii, formulki, teksty itd. No chyba ze modlenie polega u Ciebie na zwyklej rozmowie, bez formulek to ok.
  • 0

#48

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol co za temat...
pochwalcie sie ze wierzycie

Nie ma się czym chwalić... Strata czasu.
  • 0

#49

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jezeli juz to najblizej mi do new age;p

http://pl.wikipedia.org/wiki/New_Age


Mi chyba takze najblizej do New Age :)
  • 0

#50

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wierzę w Boga,modlę się nie odmawiając formułki wykl;epane na pamięć,tylko rozmawiając z Bogiem,jak wypowiem formułkę to prwie nic nie czuję,za to po prawidziwej rozmowie czuje się lekkośc na duchu,że tak się wyrażę ;) A ludzie,któzy nie wierzą w żadnego Boga- proponuję kiedyś spojrzeć w niebo wieczorem...najlepiej,kiedy będzie widać droge mlezcna.Skupcie się na jednej gwieździe i zastanówcie się ile siły trzeba,żeby ją stworzyc.Potem obejmijcie oczyma całe niebo i zobaczcie ile ejst takioch gwiazdek,a potem pomyślcie,że w całym Wszechswiecie jest z miliard cop namniej razy więcej gwiazd,niż widzicie.I to jest najpiękniejsze,tak jak to,ze mie mogło być przypadkiem doskonałe przystosowanie sie do środowiska w jakim zyjemy każdej pojedynczej roślinki,zwierzęcia...
  • 0

#51

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wierzę w Boga, bo nie mam żadnych dowodów na jego istnienie.

A temat jest po to, żeby stworzyć listę niewiernych, których następnie spali się na stosie :P W końcu to takie katolickie...
  • 0

#52

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co?
temat powstal z off topu w innym temacie i ma pokazywac kto wierzy a nie kto nie wiezry... stad "wierze w Boga kto jeszcze"
to ze to jest glupi temat to inna sprawa ale na pewno nie ma pokazywac "niewiernych"
  • 0

#53

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja w tym temacie nie miałam na myśli tylko katolickiego Boga, ale też innych. Nie chodzi mi o to kto chodzi do kościoła czy lubi KK tylko o to czy wierzy, a jak wierzy to juz każdego sprawa. Ja w wiele rzeczy w religii katolickiej nie wierzę i że tak ujmę "dopasowałam" się do Boga, a nie do Kościoła :) .
I nie temat nie powstał żeby tępić heretyków. Nowak nie jestem :P
  • 0

#54

NaiMad87.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ci, którzy nie weierzą w żadnego boga są wg mnie ślepi. I nie chce mi sie rozpisywac na ten temat. Mast napisał to tak jak ja myślę.
  • 0

#55

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wierze w Boga, ale uwazam, ze powstanie zycia to dzielo przypadku, a nie skoncentrowanego dzialania. Tzn. jakas sila stworzyla wszystkie prawa wszechswiata, ale reszta toczy sie juz automatycznie sama. Powstanie zycia na naszej planecie mozna porownac do warunkow sprzyjajacych rozwojowi plesni w piwnicy, czy na scianie, tyle tylko ze w przypadku zycia na anszej planecie tych warunkow musialo byc spelnionych tysiace razy wiecej.
  • 0

#56

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja wierze w Boga i Jezusa, wydaje mi sie ze wiara jest czlowiekowi potrzebna, nie bede sie rozpisywal do czego jest potrzebna bo mi sie nie chce ale wydaje mi sie ze jest wrecz niezbedna. Kazdy w cos wierzy jak nie w Boga to w cos innego.
  • 0



#57

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niektorym potrzebna jest wiara w Boga, innym wiara w siebie. Ile ludzi, tyle osobowosci, takze mow za siebie.
  • 0

#58

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wlasnie o tym pisze -_-
  • 0



#59

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja wierze w Boga ale nie do końca w to czego uczy Kościół Katolicki. Moja wiara opiera się na zmieszaniu Chrześcijaństwa i Buddyzmu, uważam że każda z Religi ma trochę racji i każda religia czci tak naprawdę tego samego boga.
  • 0

#60

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jezeli jest jeden Bóg to raczej wszyscy czczą tego samego : >
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych