Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poznać Swojego Opiekuna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozna tez zwizualizowac sobie strumien swiatla z czakry serca idacy do opiekuna :) Jezeli ktos sie nie boi wtedy opiekun sie mu pokaze szybciej niz by sie spodziewal i nawiaze z nim kontakt ;) mozna tez poprosic go aby pomogl w OOBE wtedy praktycznie sam wyciagnie :) Opiekun pragnie kontaktow z osoba ktora sie opiekuje, zalezy mu na kontakcie :) Ja poprosilem swojego Opiekuna podczas medytacji, aby pokazal mi czastke swojej milosci, to cudowne - choc to slowo za male - rozchodzilo mi sie po calym ciele, az mi sie w oku lezka krecila :)
  • 0

#17

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muahah! Opiekun nie istnieje zaprawde, to tylko iluzja ego. Takie same efekty mozna osiagnac rozmawiajac z posagiem buddy, czy nawet ze swoimi fekaliami wymieniac poglady i sluchac ow madrosci. Po swoim doswiadczeniu wiem... ze to tylko strata czasu ;)

Edit Queen Henemet Amon Hatszepsut: Na przyszłość wykazuj więcej cierpliwości podczas wysyłania postów, a unikniesz nieumyślnego spamowania. ;)
  • 0

#18

Drunken Reaper.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muahah! Opiekun nie istnieje zaprawde, to tylko iluzja ego. Takie same efekty mozna osiagnac rozmawiajac z posagiem buddy, czy nawet ze swoimi fekaliami wymieniac poglady i sluchac ow madrosci.

No,no, no... my Xaotical Friend... Jeżeli oni będą wierzyć w opiekuna, to on będzie... poza tym w astralu jest pełno świadomych bytów nadających się do tej roli... Są one zapewne mądrzejsze niż my, a więc mogą być dla kogoś opiekunem, mogą też nie istnieć, ale to kwestia woli, jeśli chcesz by istniał, będzie taki jakim ty go widzisz...
  • 0

#19

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

.... masz i nie masz racji.
Jeśli pod słowem - Opiekun- rozumiemy i przyjmiemy siebie przejawionego na poziomie przyczynowym, trudno jest wtedy powiedzieć , że go nie ma. Często właśnie przebłyski intuicji płyną z tego poziomu. Nas, na tym poziomie.
Opiekunem również może być istota z innej linii ewolucyjnej.
Można go sobie również wykreować.
Można również przyjąć postawę, że żyjemy w spolaryzowanym świecie i nasz umysł ( nie mylić z mózgiem )
bierze czynny udział w tym procesie, i czynnie-świadomie uczestniczyć w tym procesie.Można jeszcze parę takich "można".
Powodzenia na drodze do siebie.
  • 0



#20

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zasadniczo dla każdego dyskusja w tym momencie się kończy jeżeli doświadczył obecności np Aniołów w codziennym życiu. :)
  • 0

#21

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... tak, jeśli jest to nasz wybór :] i poprzestaniemy na tym etapie.
Jest to tylko potwierdzenie tego, że nie jesteśmy sami. Zostaje otwarte pytanie związane z opiekunem.
  • 0



#22

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak w pierwszym moim poście napisałem: Opiekun = Wyższe Ja. Może to byc jak najbardziej część naszej świadomości, nieaktywna jednak ze względu na nasze duchowe skarlenie i korzystanie z "zalet" Niższego Ja.
  • 0

#23

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie kazdy musi w Niego wierzyc, czuc i widziec :) dopiero gdy komus sie pokaze, odezwie lub cos innego, wtedy podejrzewam, iz praktycznie kazdy uwierzy :) Opiekun to takze nasza czesc, wiec moim zdaniem mozna go pomylic z podswiadomoscia ;)
  • 0

#24

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W moim przypadku po szczerym zaproszeniu Aniołów do mojego życia zaczęły mi być ukazywane prawdy, których wcześniej w danej rzeczy nie widziałem i których nie rozumiałem.

Dla kogos innego, nawet gdybym mu te prawdy dokładnie przedstawił, nie byłyby tak wiarygodne z prostej przyczyny - on ich nie doświadczył, nie poczuł. Dlatego odszedłem od pomysłu opisania różnych rzeczy ;)
  • 0

#25

SeaDog.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawiązywanie kontaktu z przewodnikiem duchowym to Chaneling.

1. Usiądź w pozycji wyprostowanej, która jednak pozwala Ci się zrelaksować i skupić. Sprawdź ułożenie rąk,
nóg i pleców. W wyobraźni przemierzaj ciało, aż upewnisz się, że pozycja jest najdogodniejsza z możliwych.
Skieruj uwagę na oddech. Zamknij oczy i wykonaj kilka głębokich wdechów. Wejdź w trans - stan, który
poznałeś/aś w poprzednich ćwiczeniach.

2. Wyobraź sobie, że opuszczasz rzeczywistość i zmierzasz ku górze, coraz wyżej i wyżej, przenikając do
wymiarów, gdzie jest radość, miłość i światło. Zobacz otaczający Cię blask. Poczuj nad sobą piękną
przestrzeń, wypełnioną delikatnym, białym światłem.

3. Wyobraź sobie, że naprzeciw wychodzi Ci wiele wspaniałych, kochających istot. Zobacz, jak przenikasz
granicę łączącą rzeczywistość materialną z ich światem. Poczuj ich przyjaźń, miłość i troskę. Otwórz swoje
serce na ich obecność, kiedy witają Cię w duchowych wymiarach, gdzie panuje radość, bezwarunkowa
akceptacja i miłość. Zobacz, jak przygotowują dla Ciebie przejście.

4. Zauważ, że nie znalazłeś/aś się w tym miejscu przypadkowo. Przywiódł Cię tu łańcuch wydarzeń: poznane
osoby, przeczytane książki i zmiany, których doświadczyłeś/aś. Przewodnicy spodziewają się Ciebie; wiedzą,
że przybywasz i pragną powitać Cię w szczególny sposób.

5. Wyobraź sobie, że stoisz u progu wrót. Po drugiej stronie znajduje się przepełniona światłem sfera, która
charakteryzuje się szczególną energią powodującą przyspieszenie rozwoju. Zanim cokolwiek uczynisz, połącz
się z sercem i zapytaj, czy jesteś zdecydowany/a, by podążać drogą rozwoju i służby. Jeżeli odpowiedź brzmi
„tak", przekrocz wrota (Jeżeli nie jesteś gotów/gotowa, możesz to odłożyć i spróbować kiedy indziej, nawet
za kilka miesięcy). Poczuj światło, które spływa na Ciebie z góry po przekroczeniu progu wrót, przynosząc
oczyszczenie i uzdrowienie. Przyjmij je do swojego życia. Uświadom sobie, że rzeczywistość, w którą
wkroczyłeś/aś, istnieje naprawdę i że Twoje życie zmieni się pod jej wpływem.

6. Istnieje nadrzędny plan rozwoju ludzkości, którego wizję przekazuje ludziom wiele zaawansowanych
duchowo istot. Wyobraź sobie, że łączysz się z ich przekazem. Zobacz lub poczuj, jak Twoja energia zestraja
się z drogą rozwoju ludzkości, dzięki czemu Twoje życie i wszystkie działania będą od tej pory z nią zgodne.
Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się realizować swój potencjał, staniesz się przekaźnikiem wyższych
energii i światła.

7. Skoryguj postawę i skieruj świadomość jeszcze wyżej. Poproś, aby ukazał się najznakomitszy z nauczycieli,
który może z Tobą współdziałać. Zobacz, jak wyłania się ta szczególna postać. Poczuj jej osobowość oraz
miłość, którą Cię darzy. Otwórz się na jej przekaz. Pozwól radować się sercu i poczuj radość przewodnika.
Zaufaj, że dzieje się to naprawdę! Wyobraźnia jest najprostszą i najbardziej zbliżoną do channelingu formą
komunikowania się, jaką na tym etapie dysponuje przewodnik.

8. Jak wygląda Twój opiekun? Odbieraj wrażenia. Nie cenzuruj ich i nie oceniaj. Oswajaj się z tym nowym
doświadczeniem i szczególną energią przewodnika.

9. W myślach przywitaj przewodnika (istotę męską lub żeńską), a następnie utwierdź się, czy przybywa
w świetle. Aby uzyskać całkowitą pewność, że jest to najbardziej zaawansowany duchowy przewodnik,
z jakim możesz współpracować, i że jego nadrzędnym celem jest Twoje dobro oraz prawdziwy rozwój,
przeprowadź z nim rozmowę, zanim zaprosisz go do siebie. Jeżeli nie jesteś do niego przekonany/a,
zapytaj, czy ma do przekazania coś ważnego, a następnie poproś, by odszedł. Ponownie wezwij nauczyciela
duchowego - mistrza, który jest w stanie skutecznie Cię wspierać (Jeżeli masz na tym etapie pytania
lub wątpliwości, przerwij i przeczytaj ponownie rozdział 4). Jeżeli przewodnik Ci odpowiada, przejdź do
następnego punktu.

10. Poproś przewodnika, by podjął odpowiednie kroki umożliwiające ustalenie stabilnego i silnego połączenia,
gdyż zamierzasz komunikować się z nim przy użyciu głosu. Zapytaj, czy jest coś, co sam(a) możesz zrobić,
aby lepiej się przygotować.

11. Kiedy uzyskasz tę informację, podziękuj towarzyszącym Ci istotom światła. Poczuj ich wdzięczność.
Podziękuj także przewodnikowi i poproś, by pomógł Ci przygotować się do przyjęcia jego impulsów.
Następnie pożegnaj się i powoli, łagodnie powróć do fizycznej rzeczywistości. Właśnie nawiązałeś/aś
kontakt z przewodnikiem, którego przekazy będziesz wypowiadać na głos.


Fragment z książki: Sanaya Roman i Duane Packer - Channeling
  • 0

#26

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aniolowie to calkiem inna sprawa, niz Ci opiekunowie o ktorych jest temat. Kazdy wierzy w co chce, true. Tylko dziwi mnie po co komu taki opiekun? Jakis kompleks zyciowy? trzeba samemu sobie dac rade, a nie wymyslac z opiekunami. Rownie dobrze mozna isc do matki czy ojca z nim pogadac, a nie liczyc na jakies ultra astralne wiadomosci przeslania madrosci czy milosci choronzony ^.^
  • 0

#27

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż ,niektóre dzieci potrzebują niewidzialnych przyjaciól ,niektórzy dorośli opiekunów i aniolów. Być może taka postać zbudowana na wlasnej podświadomości pozwala lepiej poznać wlasne myśli i odczucia. Wg mnie nie ma w tym nic zlego.
  • 0

#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz opiekun = anioł stróż. Chronią ciebie kiedy naprawdę tego potrzebujesz i nie dasz sobie sam z tym rady.
  • 0



#29

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Obydwa Twoje stwierdzenia Macha są błędne jeżeli uznajesz, że wyczerpałeś temat :)
  • 0

#30

Sailent89.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

anioł stróż jest jak najbardziej naszym opiekunem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych