Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vrp Radio Vortalu Paranormalne.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym dowiedzieć się co myślicie...jak by się wam spodobał pomysł...uruchomienia internetowego radio tegoż serwisu. radio to nie mówię że non stop ale kilka godzin np. wieczorem mogłoby prowadzić rozmowy, debaty od czasu do czasu muzyczka i miło by się czytało i pisało na forum słysząc takie właśnie radyjko z winampa.

Co o tym sądzicie ?? :cafe:
  • 0

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Polecam dodac ankiete.
  • 0

#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[+] przyciągnęłoby to trochę ludu

[-] koszta utrzymania serwera pod radio
[-] możliwość wystąpienia nagłego i niespodziewanego braku czasu u prezenterów

Co do nadawania to przecież nie trzeba ślęczeć przy mikrofonie 24/7, wystarczy że na serwerze będzie autopilot i będzie odtwarzał zapisane na koncie pliki z audycjami.

Kwestia najważniejsza to finanse, no i znalezienie prezentera z ładnym głosem i dobrą dykcją...

Ja już coś podobnego robiłem na Paranormalium, najpierw audycje podcastowe, później co jakiś czas radio uruchamialiśmy, ale się ekipa wykruszyła, jedyny poza mną prezenter obecnie pracuje i nawet do serwisu nie zagląda...

No ale gdyby się tutaj udało uruchomić radio internetowe (czego wam życzę :P ) to z chęcią się przyłączę do jego tworzenia.

Dobrze by było gdyby radio nie było reklamowane jako "Radio należące do VRP"...
  • 0



#4

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już to podcasty, radio "live" odpada. Poza tym trzeba pomyśleć o tym, kto to będzie nagrywał i o licencji na utwory muzyczne...
  • 0



#5

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do utworów to są serwisy z utworami udostępnionymi specjalnie po to, aby wykorzystywać je w podcastach. Nie trzeba na te nagrania mieć licencji.

No, może jacyś forumowicze grający na klawiszach też by coś swojego nagrali.

A audycje na żywo by się przydały, choćby emitowane przez listen2myradio.com ...
  • 0



#6

jurmun.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam ladny glos, no a muzyczke to mozna samemu zrobic w e-jay'u (nie wiem czy dobrze to napisalem)
  • 0

#7

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to mamy prezentera.
Popieram świetny pomysł.
  • 0

#8

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam ladny glos, no a muzyczke to mozna samemu zrobic w e-jay'u (nie wiem czy dobrze to napisalem)



E-Jay to zabawka dla dzieciaków jeśli chodzi o muzykę. Jeśli ktoś już chce tworzyć to w FL Studio-profesjonalny program. W e-jay'u są gotowe presety, w FL Studio samemu się je tworzy. Nie umiem obsługiwać FL Studio, ale kumpel zna się na tym, tworzy swoją muzykę (szkoda, ze techno) i wiem, ze ten program ma wspaniałe możliwości.


Co do radia-fajna sprawa :P Chętnie bym posłuchał :victory:
  • 0

#9

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja mam ladny glos, no a muzyczke to mozna samemu zrobic w e-jay'u (nie wiem czy dobrze to napisalem)

A audycje to chcesz najpierw nagrywać i potem dopiero puszczać, czy prowadzić na żywo?
  • 0



#10

kris.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E-Jay to zabawka dla dzieciaków jeśli chodzi o muzykę. Jeśli ktoś już chce tworzyć to w FL Studio-profesjonalny program. W e-jay'u są gotowe presety, w FL Studio samemu się je tworzy. Nie umiem obsługiwać FL Studio, ale kumpel zna się na tym, tworzy swoją muzykę (szkoda, ze techno) i wiem, ze ten program ma wspaniałe możliwości.


Co do radia-fajna sprawa tongue1.gif Chętnie bym posłuchał victory.gif


FL FTW a nie ta cale pokolenie Abletonowcow :P
  • 0

#11

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kupimy sobie stara przyczepę kempingową z ogromnym talerzem na dachu...tak jak ten kolo z archiwum X i będziemy ujawniać tajemnice rządowe :P :wow2:

A tak poważnie to ktoś kto będzie siedział przy kompie będzie miał numer gadu jakieś nowinki się mu prześle czy tez pozdrowienia ;) i w eter to uderzy :) można używać skypa do telefonów na żywo :) Uruchomić czerwoną linię dla największych i najciekawszych tematów i powinno być gites... :brawo:

Można zapraszać gości przez skypa którzy na żywo porozmawiają...jak na przykład Pan Robert Bernatowicz naszym radiu by posiedział to na pewno z chęcią by go wszyscy posłuchali i mnieli możliwość zadać wiele pytań. :brawo:
  • 0

#12

kris.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siwetny pomysl wezyr!
  • 0

#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym apelował o spokój... i powolne brnięcie do przodu (o ile Admin się na coś takiego zgodzi - już po części wyraził swoje zdanie). Czyli jakieś testy czy coś w tym stylu, bo w tego typu "akcjach" zazwyczaj wszystko jest super-extra, chętni itd. a gdy przyjdzie do działania nagle zapał ucieka i ludzi zaczyna to męczyć/nudzić etc. Nie wybiegajmy aż tak na przód. Tam ktoś się zgłaszał na prezentera - o ile to radio ruszy, to wystarczy przeprowadzić selekcję (zainteresowany wysyła próbkę swoich możliwości) i wtedy zarząd ocenia co i jak. Co jeszcze ... hmm... jeśli ten projekt powstanie miejmy nadzieję, że wezmą się za niego kompetentne i odpowiedzialne (do końca) osoby.
  • 0



#14

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... dobre ;]
Grałem już w radiu UnderMusic które padło :(
Nowego prezentera sprawdzaliśmy na darmowych serverach testowych ;]

Jeśli już robić radio to porządne takie jak np. UnderMusic była tam konsola pozdrowień i jak prezentera nie było to był Auto Pilot ;]

I najlepiej jest prowadzić audycje na żywca ;]

Pozdrawiam ;]
  • 0

#15

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie...na żywca nikt nie wysiedzi 7 dni w tygodniu po 12 czy 24 godziny na dobę...kilka osób zmieniających sie codziennie i kilka godzin audycji np. od 20 do 23 czy od 18 do 22...wyjdzie w praniu...bo nie wiadomo czy ludzie będa słuchac... :(

Nibiru Planet FM... :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych