Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proroctwo Oriona na 2012r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
328 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cichy.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam wrażenie że Polska nie zostanie zalana, najwyżej tereny przybrzeżne. Jeśli fale maja dochodzić do 2 kilometrów wysokości to teoretycznie na naszej zachodniej granicy będziemy mieć ocean:D. Nostradamus też przepowiadał przebiegunowienie ziemi. Jest wiele dowodów na to, że coś takiego może się wydarzyć (kod bibli, tajemnica fatimska, liczba 44, Nostradamus, Edgar Cayce, nowe odkrycia geologiczne, piramidy, słabnąca pole magnetyczne ziemi i wiele innych). Jeśli chodzi o Polskę to podobno jesteśmy najbezpieczniejszym krajem na świecie. A, i jeśli chodzi o przepowiednie to nie będzie u nas lodowców, nie przesuniemy się na północ tylko na południe, dlatego, że mają u nas rosnąć "owoce cytrusowe".
  • 0

#17

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta 2012 wychodze do ogrodu a tam małpy :P Ostro w tym tekście było.Aż mi się gorąco robi.Ale jak już wiecie poczekamy zobaczymy :P
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

kwintus zapewne powie zebysmy juz kase wydawali na schrony :rotfl:
  • 0

#19

samuraj1973.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia lubi się poowtarzać. Jest więc mało prawdopodobne że przyszłe pokolenie pozostałe po katakliżmie(jeśli coś zostanie) potraktują powarznie nasze przekazy i opstrzeżenia o kolejnym za ok 12000 lat. Przecież my też mamy piramidy, mitologię, wierzenia starożytnych kultur, a traktujemy to wszystko jak bajki i wytwory chorej wyobrażni autorów
nie jak przekazy historyczne. Znając więc mentalność ludzi i ich przekonanie że to my teraz jesteśmy NAJ. Czy nie uwarzacie że zostaniemy tak samo potraktowani jak Atlantydzi?
  • 0

#20 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wedlug zrodla jakim jest projekt cheops to atlantyda byla Wyspa Bogow...oczywiscie ludzie ktorzy przezyli zostali ewakuowani do Egiptu(glownie) i okolic ;-)
  • 0

#21

samuraj1973.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to w takim razie kim byli ci "bogowie"?Może poprostu była to wysoko rozwinięta cywilizacja traktowana w ten sposób przez innych. Tylko jak to możliwe że na całym globie tylko jedna cywilizacja byłaby rozwinięta a pozostałe żyły w warunkach daleko odbiegających od wysokorozwiniętych sąsiadów. To tak jakby dzisiaj tylko jeden kraj lub kontynent był uprzemysłowiony a pozostałe żyły w epoce kamiennej.
  • 0

#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No to w takim razie kim byli ci "bogowie"?Może poprostu była to wysoko rozwinięta cywilizacja traktowana w ten sposób przez innych. Tylko jak to możliwe że na całym globie tylko jedna cywilizacja byłaby rozwinięta a pozostałe żyły w warunkach daleko odbiegających od wysokorozwiniętych sąsiadów. To tak jakby dzisiaj tylko jeden kraj lub kontynent był uprzemysłowiony a pozostałe żyły w epoce kamiennej.


nie nie...przeciez napisalem ze Po katastrofie Atlantydzi zyli glownie w egipcie i jego okolicach gdyz w tamtych czasach najwieksze skupisko ludzi znajdowalo sie wlasnie tam..nie napisalem ze na innych kontynentach nie bylo ludzi....wedlug projektu cheops mozna sie dowiedziec ze na atlantydzie byly 4 kolory skory...bialy poszedl na polnoc, czarny poszedl na polodnie, zolty na wschod a czerwnony na zachod...i tak sie potem dalej zycie toczylo...stad byli Majowie, Egipcjanie itd... zauwaz ze piramidy nie tylko sa w egipcie ale na calym swiecie... ;-)
  • 0

#23 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Wedlug mojej wiedzy Polska zostanie zalana do wysokości Warszawy.Mazury staną się kilkoma nędznymi wysepkami, a jednak Polska własnie będzie tym krajem który w katastrofie ucierpi najmniej. A kiedy ziemia się uspokoi będziemy życ w klimacie środziemnomorskim i hodować pomarańcze zamiast jabłek.
  • 0

#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a welug projektu cheops Polska niekoniecznie ma byc potraktowana ulgowo...ale wedlug moich wnioskow zgadzam sie ale tylko w czesci..moim zdaniem Polska jakby juz mialabyc zalana to az do dolnego slaska...jedynie najwyzsze punkty bylyby suche....sudety i tatry
  • 0

#25 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak ci mówię Muchadziu, że będzie tak jak mówię to będzie. :P :P :P
  • 0

#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a skad masz ta pewnosc? wiesz to z pierwszej reki? :smile:
  • 0

#27

samuraj1973.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze to skoro ludzie mieszkali tylko na Atlantydzie to uważasz że pozostałe lądy nie nadawały się do tego, czy poprostu było tam tak dobrze że nikt nie myślał o emigracji? Ciekawe jaki system tam panował skoro wszyscy byli tacy szczęśliwi :-D
  • 0

#28 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Mozna tak powiedzieć. :smile:
  • 0

#29

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli z pierwszej to też chętnie bym co nieco więcej uszczknął z rąbka tajemnicy ;)
Jeśli o zalanie Polski chodzi to sam nie wiem jak to ma być ... z jednej strony liczę się z tym dość realistycznym podejściem że i i do końca Wielkopolski może być Polska zalana, chociaż samemu jako że mieszkam na jej granicy z Dolnym Śląskiem mi się to nie widzi ;)
  • 0

#30 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Dlugo by mi zajęlo tlumaczenie skąd wiem .Ale niech wam to wystarczy. :smile:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych