Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proroctwo Oriona na 2012r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
328 odpowiedzi w tym temacie

#271

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

co do nowego "prezia" stanów i co do tematu to od jakiegoś czasu aplikują nam do podświadomości że w razie "W" na czele całego świata stanie jeden przywódca, ponad podziałami, pochodzący z usa ( 100% stawiam na Obame )
pamiętacie filmy traktujące o zagładzie świata...??
1. Dzień zagłady - Morgan Freeman - Prezydent Tom Beck
2. Dzień niepodległości - przed złymi szarakami broni nas dzielny Will Smith jako Kapitan Steven Hiller
3. 2012 zgadnijcie kto gra prezydenta usa :P stary poczciwy Danny Glover^^
możecie się zgodzić lub nie ale taka papka w podświadomości zostaje...POZDRAWIAM ;)
  • 0



#272

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tym Dniem Niepodległości, to nie martw się - nikt nie zauważy, że to nieco naciągane, ale czego się nie robi, by podeprzeć własną teorię.
  • 0



#273

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no naciągane to troszkę mało powiedziane, w szwach puściło tak naciągnięte ;)
  • 0

#274

mamma.
  • Postów: 214
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A który Pan z Biblii powiedział, że z kosmosu nadleci niszczyciel, który zgładzi ziemię i życie na niej?

Żaden
  • 0

#275

Malczan.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A który Pan z Biblii powiedział, że z kosmosu nadleci niszczyciel, który zgładzi ziemię i życie na niej?

Żaden



Nie no wydaje mi że George Lucas, a nie sory to nie ta książka ale to SF i to SF xD
  • 0

#276

Dzieciołek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A który Pan z Biblii powiedział, że z kosmosu nadleci niszczyciel, który zgładzi ziemię i życie na niej?

Żaden



Nie no wydaje mi że George Lucas, a nie sory to nie ta książka ale to SF i to SF xD



mi sie wydaje że cos takiego w Biblii było. "Na Ziemie spadną gwiazdy" ale pewien nie jestem bo cytuje z głowy.

Co do tematu to kiedyś przepowiedział Czesłąw Klimuszko , że w Polsce bedzie "ciepło, dużo cieplej! Owoce południowe będą rosły tuż obok domu, będzie je można zrywać przez okno" wiec to musi być prawda jeżeli tak dużo osób przepowiadało , że coś sie zmieni na naszej planecie.
  • 0

#277

Caffeine//+.
  • Postów: 179
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja słyszałem o gruszkach na wierzbie xD

A tak na serio to czy zawsze musi się zmieniać na gorsze?
  • 0

#278

Tezcatlipoca.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapodam wam cytat który znalazłem w biblii:
Księga Rodzaju (19;24-28) "A wtedy Pan spuścił na Sodomę i Gomorę deszcz siarki i ognia od Pana <z nieba. I tak zniszczył te miasta oraz całą okolicę wraz ze wszystkimi mieszkańcami miast, a także roślinność. Żona Lota, która szła za nim, obejrzała się i stała się słupem soli. Abraham, wstawszy rano, udał się na to miejsce, na którym przedtem stał przed Panem. I gdy spojrzał w stronę Sodomy i Gomory i na cały obszar dokoła, zobaczył unoszący się nad ziemią gęsty dym, jak gdyby z pieca, w którym topią metal."

A to już nie z Biblii
15 stycznia 1957 roku zakonnik, Ojciec Pio miał widzenie, w którym Chrystus oznajmił mu:
"Przyjdę na ten przeładowany grzechem glob ziemski z przerażającym wyciem grzmotów. Przyjdę w mroźną noc zimową. Gwałtownie wzmagające się wiatry poprzedzą wielkie zamieszanie na ziemi, która drżeć będzie na skutek gwałtownych wstrząsów. Błyskawice i pioruny z ognistych chmur będą zapalać i obracać w popiół wszystko, co miało związek z grzechem i cokolwiek było nim zagrożone lub spodlone. To wszystko będzie zniszczone. Powietrze będzie przesycone dymiącymi gazami. Duszące dymy oraz podmuchy trąb powietrznych będą zmiatać i niszczyć wszystko. Wspaniałe budowle legną w gruzach"

Proroctwo Maryi:
W 1973 roku w miejscowości Akita w Japonii zakonnica japońska, Sagarawa Katsuko, otrzymała proroctwo Maryi. Mówiło ono o karze, jaką Bóg przewidział dla ludzkości. Zakonnica zapisała, że będzie to: "kara sroższa od powszechnego potopu, kara taka, jakiej jeszcze nie było. Co do tego, nie ma wątpliwości. Ogień spadnie z nieba i umrze wielu ludzi. A ci, którzy pozostaną przy życiu, będą cierpieć tak, że pozazdroszczą umarłym".

Przerażające proroctwo z Porta Angelica, które stanowi przesłanie z 29 października 1987 roku i 31 marca 1988 roku, potwierdza wcześniejsze ostrzeżenia Maryi. Matka Boska ostrzega w nim, że nadciąga "godzina grozy" i, że "pierwszy cios nastąpi niebawem". Jeśli nie da się uniknąć kary, to:
"Nagle na całą Ziemię spadnie ogień. Znaczna część ludności będzie zniszczona...Na niebie pojawią się płomieniste chmury, burza ognia spadnie na świat...Dużo krwi się wyleje, ulice będą pełne trupów...Kościoły zostaną złupione, będą trzęsienia ziemi, nieuleczalne choroby, rewolucje i nawałnice, cały świat odmieni się zupełnie. Wielki kataklizm, jaki znienacka spadnie na Ziemię, będzie przerażający niby koniec świata, ale ostateczna godzina jeszcze nie nadeszła, choć jest już niedaleka...Będą potopy, trzęsienia ziemi, zniszczenia, wybuchy, zabójstwa, epidemia, głód...Wszystkie narody będą tonąć we łzach, będzie żałoba, kara i wszelkiego rodzaju choroby".
  • 0

#279

radekg0.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem proroctwa związane z rokiem 2012 są nie złym sposobem na zarabianie pieniędzy. Założę się że ziom który napisał tą książkę teraz jest milionerem, pewnie innego celu nie miał jak tylko zarobić.
  • 0

#280

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ogień spadnie z nieba i umrze wielu ludzi. A ci, którzy pozostaną przy życiu, będą cierpieć tak, że pozazdroszczą umarłym

No to ładnie nas ta Bozia kościoła katolickiego kocha [; Nie prościej wrzucić od razu wszystkich do kotła ?!
Po za tym w każdej sekundzie dzieją się na Ziemi tak straszne rzeczy, że ludzie umierający faktycznie woleli by już być martwi. Każdej minuty dla pewnych osób nadchodzi "kara boska". Natomiast proroctwo z porta angelica to już jakaś przesada. Osoba, która takie coś wymyśliła/wyśniła i rozpowszechnia chyba nieźle musi nienawidzieć świata. Będą choroby, duzo krwiii, trupy, kary i choroby i jeszcze raz kary.... geeez T_T
To brzmi jak: choroba na chorobie chorobą pogania....albo choroba na karze trupem pogania. Co za ebezedura.
  • 0

#281

leonardo49.
  • Postów: 84
  • Tematów: 21
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przed chwilą wysłuchałam b. ciekawej auducji R.Bernatowicza, którego gościem był Maciej Figurski z Wojskowej Akademii Technicznej .Jako naukowiec nie wyklucza on teorii Patricka Geryla na temat roku 2012. Podobno ludzie z Pentagonu organizują wielką bibliotekę złozoną z tradycyjnych ksiązek zawierającch wiedzę z poszczególnych dziedzin nauki? Czyżby mielibyśmy się cofnąć do epoki kamienia łupanego ? Jak zwykle porządną wiedzę opartą na pracy naukowców o0trzymaja tylko nielicznii. Przypomina mi się tu ostania apokalipsa we Włoszech, gdzie przez uciszanie geologa prawie cały region legł w gruzach zbierając śmiertelne żniwo.Oto link do tej audycji.
  • 0

#282

Mariusz70.
  • Postów: 105
  • Tematów: 9
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

15 stycznia 1957 roku zakonnik, Ojciec Pio miał widzenie, w którym Chrystus oznajmił mu...

Z Ojcem Pio jest taka sprawa, że przypisuje mu się różne wypowiedzi a nie wiadomo, czy rzeczywiście on jest ich autorem. Bez sprawdzenia tego w wiarygodnym źródle nie można mieć pewności, że to prawda.
  • 1

#283

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!! Interesuje się tematem roku 2012 już od dawna i bardzo dużo czytałem książek na ten temat... I doszedłem do wniosku że w 2012 roku końca świata nie będzie...I dlatego sam się tego nie obawiam...Niewiadome jest to dlaczego kalendarz majów kończy się akurat na tym roku...Żaden maj nie powiedział że dokładnie na tą datę przewidują koniec świata... Prędzej w tym roku nastąpi jakiś przełom w dziejach ludzkości...Ale mało prawdopodobne że koniec świata...Ponieważ jeśli cykl przebiegunowań ziemi występuje co 11tysięcy lat to człowieka na ziemi by już dawno nie było...Ja z tego wszystkiego wyciągałem takie wnioski...ale oczywiście to tylko moje teorie i nikomu ich narzucał nie będę :)
  • 0

#284

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jako ciekawostkę zamieszczam link z trailerem do nowego filmu Rolanda Emmericha ?2012? (twórcy min. ?Dnia niepodległości? ). Według mnie to będzie typowa apokaliptyczna sieka z efektami specjalnymi pozbawiona głębszej fabuły. Jednakże jestem też miłośnikiem efektownych filmów więc nie omieszkam wybrać się na to do kina. Polska premiera 2009-11-13.

  • 0

#285

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja chcę tylko przypomnieć, jak wiele podobnych proroctw się nie spełniło. Poza tym ogniste chmury, kataklizmy itp...- czy nie wydaje się wam to dość standardowy scenariusz? Na dobrą sprawę to w kilka godzin można sklecić coś równie prawdopodobnego, wymyślić jakieś nazwisko nieznanego nikomu wizjonera (przy tym napisać że to zostało niedawno odkryte i cośtam cośtam, do tego np. wrzucić notkę o tym zmyślonym ludku do wikipedii) i już, mamy mrożące krew w żyłach proroctwo. Wyluzujcie z tym:p
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych