Skocz do zawartości


Cheops wciąż tajemniczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Miniaturowy robot spenetrował niedostępny korytarz piramidy Cheopsa w Egipcie. Wbrew oczekiwaniom naukowców misja nie przyniosła odpowiedzi na pytanie, co kryje największa piramida świata. Do korytarza o szerokości zaledwie 20 cm wkroczył miniaturowy robot wyposażony w światłowód połączony z zewnętrzną kamerą.


Miał dotrzeć do tajemniczych drzwi wywiercić w nich otwór i wsunąć do niego przewód tak, by naukowcy mogli zobaczyć, co znajduje się za wspomnianą płytą. Ku rozczarowaniu archeologów za drzwiami były kolejne drzwi.

i powiedzcie mi czy naprawde ta piramide stworzyl czlowiek? :brawo:

zrodlo:http://www.ejsi.com.pl/tajne/news.php?id=321
  • 0

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to jak były kolejne dzwi to niech je otworzą. :|
  • 0

#3

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wiecie, po lekturze "Zaginionej Księgi Enki" ( co z resztą gorąco polecam) to to, co słychać o piramidzie Cheopsa daje mi nowy punkt widzenia.

Otóż byo tam napisane, że Marduk (ci co są w temacie to wiedzą o kogo chodzi) za zabicie Dumuziego (brata) został zamknięty w piramidzie, w pomieszczeniu, które byo odgrodzone trojgiem drzwi... :) Natomiast, zeby było śmieszniej, to według tego opisu, pod tą komnatą jest ogromna sala, w której były jakieś kryształy energetyczne :P

Może właśnie takie coś kryje piramida? Oby tak! :P
  • 0



#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

oooooo czyli poszukuja w dobrym kierunku....jeszcze zostalo dwoje drzwi :)
  • 0

#5

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie jestem za niszczeniem zabytków-ale wg mnie te które mieszczą ważne rzeczy i informacje dla społeczeństwa naszego globu czyli wyższych celów powinno się rozłożyć na części pierwsze, odkryć co nie odkryte a później złożyć do poprzedniego stanu aby nastepne pokolenia mogły sobie ja oglądać-tak bym zrobił z piramidą ;)
Wiem że odkrycie tajemniczych wejść jest bardziej podniecające ale tak to sobie mozna b.długo się bawić
druga sprawą jest to iż w piramidach jest zamknięte coś co nie powinno być odkryte (nieznane wirusy, urządzenie samodestrukcji w co wątpię oczywiście...
  • 0

#6

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a później złożyć do poprzedniego stanu aby nastepne pokolenia mogły sobie ja oglądać-tak bym zrobił z piramidą Wink

Gdyby ludzie dysponowali możliwością złożenia tego do pierwotnego stanu już dawno piramida przypominałaby rozgardiasz na poletku klocków lego. Tymczasem nawet obecnie nie jesteśmy w stanie skonstruować piramidy z tychże bloków z tak wielką precyzją.

Wirusy - są, a dokładniej wynik rozkładu i jakichś grzybków czy może skarabeuszy. Nie pamiętam dokładnie, czytałem o paru badaczach, którzy otwierając jakiś sarkofag złapali choróbsko. 12h później już ich nie było.
  • 0



#7 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to o czym piszesz jest bariera mentalna ktora chroni piramidy...poczytajcie projekt cheops
  • 0

#8

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale jak ktoś już wspomniał grzybki pojawiły się na robaczkach i na trupkach które tam odkryto, a co z teorią że piramidy zostały zaadaptowane do celów grobowca? a sama konstrukcja stoi Bóg raczy wiedzieć ile czasu.

[ Dodano: 2006-04-11, 09:45 ]
czytałem o barierzę mentalnej, i wierzę w nią. Żyjemy w ramce z której ktoś nie pozwala nam wyjść.
  • 0

#9 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ale jak ktoś już wspomniał grzybki pojawiły się na robaczkach i na trupkach które tam odkryto, a co z teorią że piramidy zostały zaadaptowane do celów grobowca? a sama konstrukcja stoi Bóg raczy wiedzieć ile czasu.  

[ Dodano: 2006-04-11, 09:45 ]
czytałem o barierzę mentalnej, i wierzę w nią. Żyjemy w ramce z której ktoś nie pozwala nam wyjść.


czytales projekt cheops?
  • 0

#10

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bariera mentalna? Ciekawa teoria.
A co do drzwi to może coś związanie jest z tym Mardukiem :P .
  • 0

#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

byłoby fajnie, bo w środku są/były schowane różne urządzenia Anunnaki, więc jest czego szukać :D
  • 0



#12

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale jak ktoś już wspomniał grzybki pojawiły się na robaczkach i na trupkach które tam odkryto, a co z teorią że piramidy zostały zaadaptowane do celów grobowca? a sama konstrukcja stoi Bóg raczy wiedzieć ile czasu.  

[ Dodano: 2006-04-11, 09:45 ]
czytałem o barierzę mentalnej, i wierzę w nią. Żyjemy w ramce z której ktoś nie pozwala nam wyjść.


czytales projekt cheops?


tak czytałem dłuższy czas temu (?)
  • 0

#13 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

pytalem bo nie bardzo Cie zrozumialem :roll:
  • 0

#14

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakt, szukać jest co, więc czekajmy na wyniki tych poszukiwań ;) .
  • 0

#15

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miniaturowy robot spenetrował niedostępny korytarz piramidy Cheopsa w Egipcie. Wbrew oczekiwaniom naukowców misja nie przyniosła odpowiedzi na pytanie, co kryje największa piramida świata. Do korytarza o szerokości zaledwie 20 cm wkroczył miniaturowy robot wyposażony w światłowód połączony z zewnętrzną kamerą.


Miał dotrzeć do tajemniczych drzwi wywiercić w nich otwór i wsunąć do niego przewód tak, by naukowcy mogli zobaczyć, co znajduje się za wspomnianą płytą. Ku rozczarowaniu archeologów za drzwiami były kolejne drzwi.

i powiedzcie mi czy naprawde ta piramide stworzyl czlowiek? :brawo:

zrodlo:http://www.ejsi.com.pl/tajne/news.php?id=321

Widziałam o tym film... Nie mają narazie pięniedzy na otworzenie następnych drzwi, trzeba sprzetu czy cos takiego. Ale obiecywali, że następna akcja też będzie ukazana... Ciekawe kiedy? :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych