Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stare Bunkry W Krakowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładniej to Kraków/Nowa Huta. Ja tu mieszkam i byłem z dziewczyną jak co wieczor na spacerze.
Od kilku dni chodzimy pod bunkry na osiedlu Boh. Wrzesnia. Bunkry są w takim lasku (cały lasek to bunkry) Po_prostu wielki bunkier. No i tak chodzimy tam i wczoraj pomyslalem ze porobimy zdjecia aparatem z telefonu (z telefonu mojej dziewczyny bo ja nie mam w swoim) no i poszlismy pod główne wejscie zeby porobic fotki na początku nic ciekawego nie było na zdjeciach ale i tak je zostawilismy bo bardzo fajne mroczne są :D no i gdy mielismy juz isc pomyslalem ze podejde blizej bramy i cykne sdjecie ostatnie. Zostawiłem dziewczyne z psem z tyłu i sam podszedłem. Nigdy w srodku nie byłem bo tam panuje okropny mrok i ta atmosfera brr... Bardzo tam ponuro. Myslalem ze mi sie uda lepiej zrobic zdjecie z flashem ale ten flash z aparatu prawie nic nie rozjasnil dlatego ze stałem na polu no ale strzeliłem fotke jednego korytarza z dwoch które są na holu (akurat ten był rozjasniony od swiatła bo jeszcze ciemno nie było na polu 20:00) Kiedy juz zrobiłem zdjecie z mysla ze i tak nic ciekawego nie bedzie to na zdjeciu jednak cos wyszło co zaowocowało moim sprintem z tamtego miejsca ze strachu. Kiedy podbiegłem pod dziewczyne pokazałem jej zdjecie i ona tak samo zrobiła ze po_prostu zaczelismy wiac stamtąd. Na zdjeciu w miejscu gdzie jest korytarz widac jasną postac która wyglada jak by patrzyła na mnie z korytarza.

Zdjecie które ukazuje tą postac dam wam wieczorem lub po południu bo jeszcze nie mam go na kompie.
Znajac juz wasze spogladania na zdjecia tego typu dam go bez zadnych modyfikacji ani niczego. Ja sobie zrobie kopie do własnych analiz w photoshopie a wam dam orginał zdjety z aparatu dlatego ze nie chce by wyszło ze znowu fake i ze cos dorobiłem heh. Na_razie powiedzcie co o tym myslicie? Zdjecie dzisiaj dostaniecie tylko troche poźniej.
Pozdrawiam
  • 0

#2

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiś menel ubrany a biało??
  • 0

#3

mmaakkss.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze białego menela nie widziałem :> oni raczej tacy usmoleni

Zaciekawiłeś mnie. Czekam na foto :> Królik albo inny darmozjad Ci kabel od aparatu wszamał czy jak ? :D
  • 0

#4

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A zaraz pewnie bedzie że niestety fotka sie sama wykasowała itp. itd. ale mam nadzieje że jednak bedzie ;]
To coś szło? i oczy sie temu świeciły
Kurde ja bym z tamtąd spie****** a po drodze dostalbym zawalu serca, wlasnie przed chwilką wyobrazilem sobie taką akcje
  • 0



#5

Skinhead.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia bardzo ciekawa, z niecierpliwością czekam na te zdjęcie! Żeby tylko się samo nie wykasowało :P
  • 0

#6

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OMG j/w

Czekamy na fotki.
  • 0

#7

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie to nic dziwnego, ale "powaga sytuacji" i nastawienie zrobiło swoje ;]
  • 0

#8

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Używałeś flesha? Bo może od czego się światło odbiło a ty nie zauważyłeś i dopiero na zdjęciu, nic więcej nie powiem, dopiero kiedy zobaczę zdjęcie coś jeszcze napiszę. :D
  • 0

#9

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cos mi sie wydaje ze sie tych fotek nie_doczekamy. :mlotek:
  • 0

#10

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wieczorem lub po południu panie :D Cierpliwość jest cnotą :D
  • 0

#11

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cierpliwosc nie_jest moją domeną, ale postaram sie zaczekac a swoją drogą historia ciekawa. :D
  • 0

#12

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm...no niby tak ale jestem jakoś sceptyczny...


  • 0

#13

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ciekawa historia ... Jak pokażesz nam te zdjęcia powiemy więcej :D

A ja proponuję wstrzymać się z postami bez konkretnej treści, do momentu ukazania się zdjęć :sux:
To się tyczy wszystkich.
Edit: Tacita

  • 0

#14

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oj chyba juz tej historii nie_wyjasnimy brak zdjęc, coś mi sie wydaje ze to była kolejna prowokacja, albo zdjecia w tajemniczy sposób same sie skasowały ;)

Napisałam wyżej, że proszę o wstrzymanie się z nietreściwymi postami do momentu pojawienia się zdjęć.
W poście, który umieściłeś tu niepotrzebnie, zrobiłeś trzy błędy, a to tylko jedno zdanie. Koniecznie przeczytaj: http://www.paranorma...topic=10547&hl= !
Powinnam Ci za powyższe dać warn'a, ale poprzestanę na pierwszy i ostatnim "ustnym" ostrzeżeniu.
Tacita

  • 0

#15

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlasnie mam problemy ze zdjeciem zdjecia z telefonu. Nie wiem dlaczego ale poproboje jutro bo to telefon mojej dziewczyny. Za błedy przepraszam ale ostatnio miałem formata i nie zdązyłem zainstalowac Word'a by poprawił błędy postu. Zdjecie nadal jest na telefonie tylko mam te problemy z jego sciągnieciem. Jesli tylko mi sie uda to odrazu go tu dam.

To napewno nie był menel ;) Ale sa oni tam przy bunkrach tylko dalej i nie zapuszczaja sie do tego najwiekszego.
Odblask Flesha nie mógł sie odbic bo nie ma w aparacie az takiego zasiegu (Jest poprostu za słaby) i nie było tam zadnego elementu od którego mogło sie cos odbic.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych