Skocz do zawartości


"arima" Co To Jest?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Przypadkowo trafiłem na ten tekst:
http://www.swiadomosc-ziemi.org/
TECHNIKA „ARiMA”
nauka kontaktu telepatycznego z Wyższym Kosmicznym Rozumem:
Stwórcą, Aniołami, Wniebowstąpionymi Nauczycielami, Wyższymi Hierarchiami Duchowymi,
Bankiem Informacji Wyższego Kosmicznego Rozumu i innymi Istotami Miłości i Światła.

Czy spotkaliście się z tym wcześniej i co o tym myślicie?
PS
Cały ten portal jest lekko dziwny.
  • 0

#2

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawy tekst,na_pewno kiedyś przeczytam go w całości. Fajna metoda ciekawe czy prawdziwa bo może skusze się na przetestowanie a wtedy na_pewno opisze na swoich doświadczeniach czy to rzeczywiście prawda:)
  • 0

#3 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

nauka kontaktu telepatycznego

Zastanawia mnie też, czy to aby właściwe określenie tych kontaktów?
Może raczej chenneling.
  • 0

#4

Lajon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście trochę dziwnawy ten artykuł. Ja kontakt z "Aniolami" mogę osiagnąc modląc sie a nie telepatycznie. Wątpie w to co jest tam napisane choc moze i jest to prawda.
  • 0

#5 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Może to jakaś nowa forma chrześcijaństwa przez akceptacje modnych (trendy) nurtów quasi-naukowych (vide telepatia, chenneling)
Stare w nowym ubranku. :lol
  • 0

#6

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Uwierz żaden człowiek nie potrzebuje jakiś technik opracowanych przez drugiego, aby nawiązać kontakt ze swoim wnetrzem wystarczy chęć i otwarty umysł. Musimy sami siebie odkrywać i na to nie ma reguł i technik bo każdy ma swoją indywidualną.
Kontakt z Wyższą Jaźnią, innymi bytami może się odbywać za pomocą telepatii, ale nie tylko. Ogólnie telepatia jest nośnikiem wiedzy komunikatorem takim jak np. internet.
Pragniesz kontaktu to o niego proś i bądź cierpliwy. Nie poszukuj technik po za sobą bo dla Ciebie ich tam nie ma.
  • 0



#7

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak uważam. Nauka może jedynie nakreślić sposoby wiodące do celu, ale każdy człowiek jest indywidualny i ma swoją specyficzną sensorykę, właściwą tylko jemu samemu
  • 0

#8 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Sensoryka?
Przyrównujesz nas do robotów?
Chyba raczej chodziło Ci o indywidualizm postrzegania i odczuwania.
Zresztą i religia tego nie załatwia, bo każdy modli się na swój sposób, a nie taki jaki proponują poszczególne religie, bo było by to mechaniczne, jak u robotów.
Klepanie wyuczonej modlitwy, to nienajszczęśliwszy sposób na kontakty z Bogiem i jego świtą.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych