Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co To Jest?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedawno dostałem łańcuszek gg wkurzyłem się, ale obejrzałem tą fotkę i nie wiem co o tym sądzić, to jest fotomontaż czy prawdziwe ufo? Może wy się wypowiecie bo ja się na UFO nie znam. Według mnie to jest fotomontaż :)

Foto:

http://img170.images.../930/ufolq9.jpg

a zapomniałbym to jest po lewej ;]
  • 0

#2

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jest zbyt oczywiste. A pozatym kto robił by zdjęcie niebu,jeszcze rozumiem zachód słońca itp. no ale tutaj to mi wygląda na zabawy z photoshopem;)
  • 0

#3

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A pozatym kto robił by zdjęcie niebu,jeszcze rozumiem zachód słońca itp

Nie wiem może nawet ktoś gapił się w niebo i zobaczył ale ja sie w niebo nie gapie chyba że jest zagrożenie bombardowaniem :D
A w photoshopie da się takie efekt uzyskać? Bo ja bym z chęcią kolegów postraszył.
  • 0

#4

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze co mi wpadło do głowy to tzw. "czarne trójkąty". Widywane swego czasu nad Belgią nikt do końca nie wiedział czym one są. Padały przypuszczenia że to samoloty F-117 lub B-2. Odnośnie fotki ciężko powiedzieć czy jest prawdziwa. Skłaniał bym się do zdania że, to samolot wojskowy (bardzo często takie samoloty są brane za statki pozaziemskie).
  • 0

#5

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TR-3B czy jakoś tak :D lub Photoshop
  • 0

#6

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem Phoptoshop. Gdy sie dobrze przyjrzycie, pod trójkątem widać czarne kółko, które zostało chyba użyte do łatwiejszego rozmieszczenia białych punktów na rogach trójkąta równoramiennego.
  • 0

#7

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ooo dokładnie coś takiego widziałem nad Wrocławiem , taki trójkąt a na każdym rogu światełko
  • 0

#8

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może to supertajny samolot Amerykańskich Sił Powietrznych AURORA?
Trójkątny kształt AURORY przypomina ten obiekt na zdjęciu, o ile nie jest to fake.

Aurora
  • 0

#9

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jest zbyt oczywiste. A pozatym kto robił by zdjęcie niebu,jeszcze rozumiem zachód słońca itp. no ale tutaj to mi wygląda na zabawy z photoshopem;)

Wiesz, ja czasami z nudów telefonem niebo fotografuję :P (jak na fona to nawet ładne zdjęcia robi)
  • 0



#10

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle, ze to zdjecie zostalo zrobione wczoraj o 21. Skad wiec historia o lancuszku?
  • 0

#11

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dostałem to zdjęcie i od razu je zamieściłem ;]
  • 0

#12

Rudolfff.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może to supertajny samolot Amerykańskich Sił Powietrznych AURORA?
Trójkątny kształt AURORY przypomina ten obiekt na zdjęciu, o ile nie jest to fake.

Aurora

Aurora to nie jest bo takie coś widziały z bliska moje koleżanki i byłó cichutkie a aurora ma silnik pulsacyjny i towarzyszy jej ogromny chałas
  • 0

#13

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podepne się pod ten temat, bo nazwe bym nadal taką samą :P Brat wrócił z Francji. Zdobywał najzwyższy szczyt Europy, Mont Blanc. Poniżej zdjecie z tego szczytu, ale najpierw interesujący fragment znajdujący się na niebie w prawym górnym rogu:

Dołączona grafika

całe zdjęcie w bardzo wysokiej rozdzielczości dlatego trzeba je pobrac najpierw:

http://www1.zippysha...re_085.jpg.html
  • 0

#14

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zdjecie z kategorii - niewiadomo co to jest, to moze byc wszystko, czyli plaga ufologii.
  • 0

#15

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwsze co mi wpadło do głowy to tzw. "czarne trójkąty". Widywane swego czasu nad Belgią nikt do końca nie wiedział czym one są. Padały przypuszczenia że to samoloty F-117 lub B-2. Odnośnie fotki ciężko powiedzieć czy jest prawdziwa.


tez troche o tym czytałem ---- Belgia, Francja lata '90

ale nie moge stwierdzic czy to fake choc widziałem wiele fotek ufo :/
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych