Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zjawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#46

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.jokaroo.c...eteryghost.html
:o

Nieżly film.Ale ten gośc musiał mieć cykora :o
  • 0

#47 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

tzn? chodzi Ci o te 3 missiace w lonie matki?
  • 0

#48 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

tak ale ja juz zglupialem...nadal nie wiem dokladnie kiedy sie to dzieje... :/
  • 0

#49

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kiedys kolega opowiadal mi o sytuacji ze byl z matka i siostra w spludzielni mieszkaniowej cos zaplacic przypadkiem oddzielili sie od matki i weszli do tak jakby biura i tam byl wysoki obrotowy fotel na ktorym siedzial jakis pan byl ponoc blady i mial przekrwione oczy potem przyszla sekretark ai mama kolegi i oni tego pana niewidzieli kilka dni puzniej okazalo sie ze zaginol a jeszce potem ze powiesil sie w oknie swojego domu..........

albo przypadek co mnie spotkal bylem z kolegami na wycieczce rowerowej po lesie tam byla taka hatka mala ale dosc stara podjechalismy tam blizej a ja zauwazylem ze za zaslona stoi jakas postac ktora mi pomachala i znikla rozplynele sie poprostu spytalem kolegow czy to widzieli a oni powiedzieli ze nie. tego samego dnia widzialem ta osobe czy raczej zjawe pare razy w lesie za drzewami i wcale sie jej niebalem.. to niebyla istota zyjaca.......

inna hostoria ktora opowiadali mi rodzice to bylo o ich znajomym ktory wracal puzno z pracy okolo 01:30 w nocy lasem zobaczyl faceta biegnacego droga W SRODKU NOCY wiec ten ich znajomy sie zatrzymal i podwiozl owego pasazera w pewnym momecie pasazer kazal sie zatrzymac wysiadl z auta i pobiegl w las kilkanascie kilometrow dalej znajomy moich rodzicow zobaczyl tegfo samego goscia i byl zdziwiony ze tak szybko si eprzemiescil ale gdy si eprzyjzal temu ''czemus'' to bylo to do polowy czlowiekei od gory a od doly mialemo nogi kozla i plonace kopyta niewiem czy to prawda ale na sama mysl przechodza mnie ciarki niwiem co otym sadzic czekam n aodpowiedzi :) pozdro
  • 0

#50

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do trzeciej historii:
Czy to był diabeł?
  • 0

#51

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

plonace kopyta


Czy to troche nie dziwne że wpsuscili kogoś takiego do samochodu z płonącymi kopytami nie zadając żadnych niezręcznych pytań ?
  • 0

#52

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to troche nie dziwne że wpsuscili kogoś takiego do samochodu z płonącymi kopytami nie zadając żadnych niezręcznych pytań


nie kierowca niezauwazyl nic dziwnego bo gdy ten ''powiedmy diablem'' wsiadal do samochodu byl normlany dopiero potem byl od pasa w dol kozlem z plonacymi kopytami tak wynika z opowiednu moich starszych a watpie zeby zmyslali bo sa bardzo powazni.. az za powazni
pozdro


Czy to był diabeł


niemam pojecia coto bylo ale niechcialbym tego widziec
  • 0

#53

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zjawy powiadacie ...
Kiedyś pracował u mojej ciotki jako kierowca taki niepozorny gość, lubiał sobie czasem popić, często miał utarczki z żoną. Pewnego dnia nie wytrzymał biedak i się powiesił - było to parę lat temu. Wyobrażacie sobie moje zdziwienie jak po długim czasie od tego faktu patrząc przez okno widziałem jegomościa na rowerze :o
Jestem pewien że to nie było przewidzenie ... wiem że spojrzał się na mnie, jego widok był taki chłodny. Rodziny reakcja --- :lol :
  • 0

#54

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chmm a moze ci sie snilo ??:PP
  • 0

#55

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W południe jak stałem przy oknie? 8)
Wątpliwe, a interesuję się takimi sprawami i wiem ze to nie sen.
  • 0

#56

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

intersujace.. chmm amoze zdawalo ci se ze to ten ''czlowiek''wiele jest osob do siebie podobnych a moze to brat blizniak ?? :P
  • 0

#57

PsYcHoTrOp.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kiedys kolega opowiadal mi o sytuacji ze byl z matka i siostra w spludzielni mieszkaniowej cos zaplacic przypadkiem oddzielili sie od matki i weszli do tak jakby biura i tam byl wysoki obrotowy fotel na ktorym siedzial jakis pan byl ponoc blady i mial przekrwione oczy potem przyszla sekretark ai mama kolegi i oni tego pana niewidzieli kilka dni puzniej okazalo sie ze zaginol a jeszce potem ze powiesil sie w oknie swojego domu..........


Przekręciłeś wszystko do góry nogami :P
  • 0

#58

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to to popraw mandralo
  • 0

#59

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co to jest mandrala? 8)

Napewno mi się nie przywidziało - odkąd zacząłem zagłębiać tematy takie jak UFO, Ezoteryka etc. różne rzeczy się zdarzały.
  • 0

#60

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta ja kiedyś się obudziłem i spojrzałem przez okno a tam na ścianie twarz O_O
Po dwóch latach mieliśmy na polskim napisać opowiadanie o duchach, a za dokładny opis tego co widziałem dostałem 6 :D
Ale teraz tak do tematu szczerze mówiąc widze co jakiś czas duchy i jakieś postacie ale to tylko w nocy lub całkiem rano więc uważam że to sen/przewidzenie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych