Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
221 odpowiedzi w tym temacie

#151

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej,a nikt nie pomyślał, żeby poprosić o to Darka S. ? No skoro on tak dobrze zna się na oobe,to chyba będzie w stanie spróbować w tym eksperymencie swoich możliwości. Co wy na to?
  • 0

#152

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A moze lepiej Wojtka U. ? :P
  • 0

#153

Lord Mrok.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i tak czytam ten wątek , 11 stron! To musi być polska :D
zero efektow, a już ktoś grzmiał żeby uwierzyć w OOBE, bo przecież w stanach ktoś to udowodnił. Ciekaw jestem w jaki sposób, bo jeśli w taki jak tu szanowni użytkownicy próbują, i to dwóch użytkowników! .....

Ja sam na OOBE się nie znam, ale jestem tematem zainteresowany. Tzn chciałbym się nauczyć tego, ale jak narazie, właśnie wszędzie trafiam na bicie piany, zero konkretów :/

Czekamy na efekt :)
  • 0

#154

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak swisti dostał dane 2 dni temu tak do teraz nie dał mi znaku życia, a w międzyczasie już na forum był :|
  • 0



#155

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spokojnie, poczekamy zobaczymy.
  • 0

#156

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale na efekty czekamy już PRAWIE! rok (bez miesiąca). Znaczy czekają użytkownicy, ja tu jestem stosunkowo nowy, ale też jestem ciekaw, jak to jest z OOBE.

a już ktoś grzmiał żeby uwierzyć w OOBE, bo przecież w stanach ktoś to udowodnił.

A co nas hamerykanie? My chcemy naszego dowodu :D
  • 0

#157

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nikt tego nie zrobi, bo to niemoralne i ich potezne moce moga przyczynic sie do czyjejs krzywdy.
  • 0

#158

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy ktoś z was czytał "Traktat o Projekcji Astralnej". Jest tam napisane wiele o OOBE m.in. było napisane, że świat astralny jest kopią rzeczywistego. Zgodnie z tym stwierdzeniem wynikałoby że napis w kuchni podczas OOBE musi byc identyczny jak w rzeczywistości. Kłamstwo. Przedmioty i miejsca, wygląd różnych rzeczy utrwala się w świecie astralny mdopiero po pewnym czasie, również po ich zmianie są w świecie astralnym w starej formie, a dopiero później wygasają, lub "aktualizują" się. Podczas podróży astralnych widzimy tylko to co się odkształciło w świecie astralnym, resztę wymyśla umysł. Najprawdopodobniej napis się nie wykształcił w świecie astralnym, lub nie do końca i dlatego jest jedynie jego namiastka, którą umysł musi sam stworzyc. Nic wiec dziwnego , że napis widziany w OOBE był nieprawidłowy.
  • 0

#159

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic wiec dziwnego , że napis widziany w OOBE był nieprawidłowy.


Proste wyjaśnienie -> obe jest tylko w głowie, czego nie dowiedzieliśmy się w konwencjonalny sposób, w żaden inny się nie dowiemy.
  • 0

#160

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Konwencjonalny - naturalny - w sposób naturalny doświadczalny.
  • 0



#161

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Kruk...
Więc napis musi się kisić na półce jeszcze może dwa wieki, a wtedy dopiero przewspaniały i odwiedzany przez tłum ludzi świat astralny zechce go do siebie przyjąć? x| No, chyba, że napis już zniknął, bo świetlani obrońcy OOBE doprowadzili to totalnego zrezygnowania prowadzącego eksperyment, a on napis starł.

No i ja również się dziwie, czemu żadne z naszych Dzieci Indygo nie przeleci się w astralu by odczytać ten napis (jak wyżej - o ile jeszcze istnieje*), bo dla nich to przecież jedynie spacerek, czyż nie?

*
Tylko mi nie sypcie teraz tekstami w stylu "byliśmy, ale napisu już nie było!". Jakżeście tacy mądrzy, mogliście się za eksperyment wziąść wcześniej, o wiele wcześniej.
  • 0

#162

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie martwcie się napisy były/są i będą jeszcze.
  • 0



#163

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma czegoś takiego jak oobe. Ludziom się to wszystko śni, chyba eksperymenty w tym temacie wystarczająco temu dowodzą.
  • 0

#164

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli to tylko sen to ciekawe czemu można w OOBE iśc w miejsce na świecie w którym się nie było i którego się nie widziało a będzie ono takie jak w rzeczywistości...
  • 0

#165

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a będzie ono takie jak w rzeczywistości...


Pójdź więc proszę zobaczyć napis z eksperymentu i powiedz jak wygląda w rzeczywistości, co to za problem jeśli obe to projekcja rzeczywistości.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych