Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne Zdarzenia Po Smierci Dziadka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Flaqy.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po smierci mojego pradziadka z ktorym mieszkala moja rodzina dzialy sie dosyc dziwne przypadki.
Wszystkie dziadkowe meble i urzadzenia w calym domu poprostu sie rozpadaly , zarowki same pekaly.
Ja nie_pamietam tego tak dokladnie , ponieważ mialem ok. 3 lata , wszystko to wiem z opowiesci rodzicow.
Pamietam ze juz po dlurzszym czasie od smierci dziadka ze potrafilem sie budzic o 3 , slyszec dziwne kroki i czuc jakby ktos wchodzil i wychodzil z mojego pokoju , moze to byla tylko moja bujna wyobraznia .
W karzdym razie zdarza mi sie slyszec kroki tylko raz na jakis czas.
Jeszcze niedawno na rocznice smierci dziadka , swiatla same sie zapalaly i odkrecaly sie krany.
Na_pewno byly juz podobne przypadki na tym forum , ale nie_znalazlem odpowiedzi , poniewaz diadek doskonale wiedzial ze umiera bo dzien przed smiercia prosil moja matke żeby wyprala mu garnitur i zeby poszla po ksiedza .
Prosze o jakies sensowne wyjasnienie tego... :)

"rocznica śmierdzi", "rzeby", człowieku wiesz że jest takie coś jak słownik PWN? :|
Ivellios

  • 0

#2

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że mój dziadek mnie nie odwiedza. :(
  • 0

#3 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Szkoda, że mój dziadek mnie nie odwiedza. :(

I całe szczęście, bo ponoć tylko niespokojne i zagubione dusze manifestują swoją obecność na tym świecie.
  • 0

#4

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ej no, przecie dziadek nie śmierdzi..... I jeszcze parę innych błędów. Słownika używaj na przyszłość! Dbamy o swoje wypowiedzi! :)
  • 0



#5

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyczyna może być tylko jedna mama nie zrobiła czegoś, o co dziadek ją prosił przed śmiercią i ona mu obiecała a nie zrobiła. I mama wie, o co chodzi. :cry:
  • 0

#6

czajka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że mój dziadek mnie nie odwiedza. :(


Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co mowisz.


Przyczyna może być tylko jedna mama nie zrobiła czegoś, o co dziadek ją prosił przed śmiercią i ona mu obiecała a nie zrobiła. I mama wie, o co chodzi. :cry:

Niekoniecznie musi cos wiedziec.To nie takie proste.
  • 0

#7

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy dziadek używał okularów, jak tak, czy dostał je gdy był chowany, a może laskę.
  • 0

#8

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziadek manifestuje swoją obecność bo o coś mu na pewno chodzi?
Może o modlitwę a może o inne nie załatwione sprawy.
  • 0

#9

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy wy zawsze musicie wyciągać tę modlitwę?

wszystko to wiem z opowiesc rodzicow.

Takie opowieści są nic nie warte. Zawierają 5% prawdy (o śmierci dziadka) i 95% fikcji. Są przesadzone, udoskonalone i nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

potrafilem sie budzic o 3 , slyszec dziwne kroki i czuc jakby ktos wchodzil i wychodzil z mojego pokoju

Znowu ta 3... Naopowiadali wam, albo się naczytaliście że to godzina Szatana, że wtedy demony są wszędzie i takie tam. Skutki sama znasz.

na rocznice smierdzi dziadka , swiatla same sie zapalaly i odkrecaly sie krany.

Światła mogły być spowodowane skokami napięcia, natomiast "odkręcające" się krany, a dokładniej przeciekające są czymś normalnym w pewnego typu kranach. Wystarczy zapytać hydraulika :)

diadek doskonale wiedzial ze umiera bo dzien przed smiercia prosil moja matke rrzeby wyprala mu garnitur i zeby poszla po ksiedza .

Może się źle czuł? Może to po prostu przeczuwał? Nic w tym dziwnego nie ma.

Jeśli wierzysz że to dziadek, to sobie z nim po prostu porozmawiaj (tylko bez żadnych ceremonii, książeczek, świec itp. :P ).
  • 0

#10

Flaqy.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jaka Ty masz Pewnosc ze to klamstwo
Ludzie po 30 to nie sa dzieci z przedszkola i nie_musza wymyslac bajek zeby komus zaimponowac
O 3 w nocy napisalem ogólnie zeby podkolorowac , glownie to sie dzieje grubo po 12
Troche dziwne ze przez jakis czas ledwo po smierci dziadka NAGLE sa skoki napiecia , A i krany byly odkrecone Nie PRZECIEKAJACE
A romawiac z nim to nie_probowalem , bo juz na to nie_zwracam uwagi , kiedys sie balem ale doszedlem do wniosku ze nie_warto sie bac martwych tylko zywych i teraz jestem tylko ciekawy
i Mozliwe ze dziadek czegos szuka , bo z tego co wiem to mial on dosc duza wade wzroku i umarl we snie , wiec moze dziadek tylko przeczuwal ze umiera ale nie_wiedzial kiedy to nastapi , wiec moze niewie ze umarl

Słownik się kłania!
Ivellios

  • 0

#11

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Apeluję o poprawienie posta, bo tego się czytać nawet nie da :/


Ed: poza tym, jeśli w pierwszym poście tak 'podkolorowałeś' to nie licz już, że ktoś Cię tu weźmie na serio i będzie próbował pomóc. Skoro kłamiesz nawet w takiej drobnej sprawie jak godzina zdarzeń :/
  • 0



#12

Kams.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie.Jak wszyscy wiemy,to forum PARANORMALNE.PL
Rozmawiamy tu o rzeczach nadprzyrodzonych ,dziwnych i niespotykanych na co dzień.Przychodzi forumowicz,pisze jaką ma sytuacje i wyzywany jest od oszustów itd.Rozumiem gdy ktoś pisze np o UFO i :

Eeee widziałem ufo normalnie!Takie swiatełka miałY! NO!BEZ KITU CZOEKU!

Ale jeśli ktoś z kulturą przedstawia swoje doświadczenia,opowiada o przeżyciach rodzinnych to poszanujmy to ,że skoro pląta w to rodzinę i szuka pomocy to może nie wbijajcie mu od razu od tego ,że oszukuje,że tu coś jest niedopatrzone,tu mi nie pasuje.Bądźmy poważni.


To tyle,dziękuję za wysłuchanie.

PS:Zdaje sobie sprawę z tego,że są tu ludzie którzy za grosz honoru nie mają i po prostu kłamią.
  • 0

#13

Flaqy.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie_wiem czemu uwazasz mnie klamce z tego powodu ze nie_opisalem dokladnie kiedy zdarzaja sie te paranormalne zjawiska , nie_badz smieszny i nie wyciagaj wnioskow z 3 wyrazow
a tak poza_tym po_co mialbym klamac
to forum zostalo sworzone zeby udowodnic niektorym ludziom ze takie zjawiska maja miejsce ,zeby podyskutowac i podzielic sie doswiadczeniami... Teoretycznie kazdego ktory napisal jakis temat zwiazany z Ufo albo z Duchami mozna nazwac klamca , ale jaki to ma cel , zeby pluc ludziom w twarz i wmawiac im ze deszcz pada...

Słownik się kłania
Ivellios

  • 0

#14

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie obrażaj się tylko potraktuj to jako radę, ortografia i znaki interpunkcyjne są po to byśmy wiedzieli, co Ci się przydarza, więc o zrozumienie. Tu bardzo dużo osób to lekceważy, mimo że wystawiają sobie świadectwo, to jeszcze głupio się tłumaczą. Chcesz porady ?. Oto ona, weź jakieś stare dziadka okulary i pójdź na jego grób pomódl się przeproś za to że dopiero teraz przynosisz okulary ponieważ nie wiedziałeś. Wykop nie wielki dołek i zakop je, jeszcze raz pomódl się pogadaj z dziadkiem i będzie po sprawie. Jak się wstydzisz to niemów, tylko zrób to w tajemnicy, a zobaczysz że dziadek się odwdzięczy Ci. :cry:
  • 0

#15

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wierze, że ludzie po śmierci przechodzą na wyższy stan świadomości... Więc niech mi ktoś wytłumaczy, po kiego grzyba okulary zmarłemu?! Wytłumaczcie mi to, proszę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych