Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Na Marsie Jest Życie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=i8tZ56qmvGk"]http://pl.youtube.com/watch?v=i8tZ56qmvGk[/url]

Pewnie to było ale postanowiłem to pokazać bo ktoś to z głową wszystko pokazał w tym filmie,a do tego podkład muzyczny odpowiednio dobrany. :o

Jak coś to usunąć proszę... :mrgreen:

EDIT AlienGrey: Poprawiłem link do filmu i tytuł na bardziej pasujący ;)
  • 0

#2

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawy filmik...Jednak jeśli jest życie na Marsie (takie jakie my znamy) to powinno być więcej roślinności na tej planecie...Niegdyś mogło istnieć tam życie, jednak jak dla mnie ta planeta przeżyła katastrofę nuklearną...Tak przynajmniej ona wygląda :)
  • 0

#3

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kilka tysięcy, może milionów lat temu życie tam na pewno było. Ale czy teraz też? Wątpię! Obawiam się nawet, że taki los czeka ziemie już niedługo
  • 0

#4

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Większość tych "rewelacji" była omawiana na forum i raczej dość dobrze udowodniona jako rzeczy naturalne. Ja też żałuję, ale Mars to bardzo jałowa pustynia...
  • 0

#5

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a co to jest ten pojazd or somethin? pod koniec? taki czarny z okraglym swiatlem z przodu?
  • 0

#6

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No film robi wrażenie szczególnie te latające statki :o
  • 0

#7

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Troche przestarzaly ten film, szczegolnie "piramidy" i twarz na marsie o tym swiadcza, a reszty manipulacji jak klasyczne dzialanie na sugestie obrazkami (lasy) nie chce mi sie komentowac.
  • 0

#8

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche przestarzaly ten film, szczegolnie "piramidy" i twarz na marsie o tym swiadcza, a reszty manipulacji jak klasyczne dzialanie na sugestie obrazkami (lasy) nie chce mi sie komentowac.

Zgodzę się z tym.
Dlaczego przedstawiono tam piękne zdjęcie wody na marsie, a o ile się orientuje tam jej nie ma? A naukowcy z NASA poszukują jej w skałach, bo na lądzie nie ma.
O lasach się nie wypowiem, warto dodać, że na Marsie występują silne wiatry :)
  • 0

#9

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No lasy na marsie to porażka :D zbieranina wszelkich okropnej jakości nieznajomego pochodzenia materiałów, zaprezentowanych w takiej formie abyśmy myśleli że mamy do czynienia z manipulacją albo ukrywaniem prawdy. Skuteczne na pierwszy rzut oka.
  • 0

#10

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe że było tam kiedyś życie. Pewnie Marsjanie zastanawiali się kiedyś czy na ziemi istnieje życie tak jak my teraz :)
  • 0

#11

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No bez przesady a ten film ?

Mars 2020
  • 0



#12

wielki_mis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na Marsie jest dużo wody i nie tylko w skałach.
A więc może jest i życie w formie bakterii.
Coraz więcej naukowców badając życie na naszej planecie, widzi że życie dobrze sobie radzi w ekstremalnych warunkach .
To tez upoważnia do stwierdzenia ze życie może przeżyć na takiej planecie jak Mars.

Oto artykuł o wodzie na marsie

http://www.astronomia.pl/wiadomosci/index.php?id=1445[/code]

I inny adres odnośnie wody na marsie bardzo ciekawy :>

LINK WYCIĘTY
EDIT AlienGrey: Nie linkujemy tutaj :P nie jesteś vipem ani nikim wzwyż, więc Ci nie wolno.
  • 0

#13

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No mnie też film nie przekonał w żadnym razie.
To z lasami i wodą w rzece mnie dokumentnie rozwaliło xD Gdyby takie foty strzeliła jakaś fota, to wszędzie w TV by one były, a tak mi to wygląda na zabawę programem graficznym. Amatorszczyzna :P
Mnie tylko ciekawią (Już dawno o tym czytałem sporo) o tych "niby" ruinach na Marsie.

No bez przesady a ten film ?

Mars 2020

PWNED! Super :P

Pożyjemy zobaczymy, może naprawdę coś tam jest ^^'
  • 0



#14

Jarl Fenrir.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No bez przesady a ten film ?

Mars 2020

Filmik kapitalny.
A wyobraźcie sobie sytuację, że po wojnie nuklearnej budujemy miasta pod ziemią. Po kilku set latach ktos w końcu się odważył wyjść na zewnątrz i... zobaczył mnóstwo śmieci, które na pewno nie były ziemskiego pochodzenia....
  • 0

#15

Kellerman.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne jest jedno. Kiedy szukamy życia poza Ziemią, to schodzimy to teorii, że musi to być woda. No dobra, woda to dla nas - ludzi, wszystkich orgamiznów żywych - jest niezbędna do życia. Tylko, że przychodzi na myśl jedno... co z tego, że odkryto lód na Marsie, to juz od razu musi tam być życie jakieś ? A może inne cywilizacje (zakładając że są, tak samo jak i zakładając, że życie jest na Marsie - ciągle sceptyka prawda ?) nie potrzebują ani wody, ani tlenu, ani czego innego, tylko co innego ?
To, że lód odkryto na Marsie, to już jest dużo, ale czy tam było życie ? W takich warunkach ? Toż mimo tego, że była tam woda, to napewno nie były aż tam takie fajne warunki do życia nie tylko dla istot ludziom podobnych, ale zapewne innym też. Wszyscy wiemy, że na Marsie jest dużo, dużo zimniej niż na Ziemi, są tam potworne burze piaskowe, atmosfera jest zupełnie inna, grawitacja również. Wiem, że Mars ewoulował tak samo jak Ziemia i pewnie był inną planetą dużo, dużo wstecz niż jest teraz. Raczej szukajmy odpowiedzi dlaczego Mars jest taki, a nie inny, a nie czy tam jest życie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych