Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sho Yano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#61

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Michalson
Zgadzam się.. Jak miałem 12 lat to mi IQ na 128 wyszło wydaje mi się, że ok. 150-160 jest powyżej normy, ale nie będę sie zakładał bo pewności nie mam.
  • 0

#62 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

niesamowity gość, ale mierzenie iq w czasach gdy żył einstein a on
chyba sie troche rozni..
  • -1

#63

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak jak myślałem , umysł ścisły ... jednakowoż przypuszczam że nie jest zbyt dobrym humanistą ... sama matematyka z fizyką , to bez sensu , czy umiałby napisać wypracowanie bogate w przenośnie poetyckie , w dodatku , doskonale skomponowane ? możliwe że tak , a jednak w jego mózgu 96% bardziej rozwinęła się prawa półkula ... nigdy nie sprawdzałem swojego poziomu IQ , jednak nie uważam że to decyduje ogólnie o możliwościach człowieka , każdy ma ukrytą mądrość ...
  • 0

#64

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

fascynyjące... ciekawe jakie czynniki wpływają na takie IQ. chciałabym mieć takie ;) a niestety mam normalne ;) chociaż samo IQ jeszcze nie świadczy o tym czy ktoś osiągnie równie dobre wyniki w nauce, (tak zwani "genialni idioci", co mają wysokie IQ a nie potrafią złożyć półki :D ) ale ten chłopak to prawdziwy geniusz ;)
  • 0

#65

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny niesamowity dzieciak.Tym razem z Meksyku.

12-letni student chirurgii

GENIALNEGO CHŁOPCA NIE CHCIAŁA PRZYJĄĆ ŻADNA UCZELNIA

Powinien, jak jego rówieśnicy, kończyć podstawówkę a właśnie... zaczyna studia. W Meksyku 12-letni geniusz został studentem - i to na kierunku nie należącym do najłatwiejszych: chirurgii medycznej.
Zaledwie dwa lata temu skończył podstawówkę. Na przerobienie materiału szkoły średniej potrzebował tylko dziewięciu miesięcy. I mając niespełna 13 lat miał już za sobą egzamin dojrzałości.

Tu pojawił się problem, bo okazało się, że wiedza - nawet wystarczająca - to za mało, gdy abiturient nie ma odpowiedniego wieku. Oferta pojawiła się dopiero po nagłośnieniu sprawy w telewizji. Indeks 12-latkowi dał w końcu Uniwersytet w Puebli na południu kraju.

Najmłodszemu studentowi władze uczelni przyznały też wysokie stypendium.

Młody geniusz ma już za sobą pierwsze zajęcia i podobno dobrze dogaduje się ze starszymi o cztery - pięć lat kolegami.
http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html
  • 0



#66

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

12-letni student chirurgii

I mając niespełna 13 lat miał już za sobą egzamin dojrzałości.

To jak studiuje a mature zda (juz zdał) za rok??
  • 0



#67

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie... zaczyna studia. W Meksyku 12-letni geniusz został studentem


I mając niespełna 13 lat miał już za sobą egzamin dojrzałości.


Troche to ... nielogiczne :) To na pewno ta sama osoba ? :)
  • 0

#68

Dita von Tees.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inteligentny jest tak fakt, ale skoro zachowuje sie na 12 lat to coś nie tak ;) Ponadto należy pamiętać, że IQ może maleć z wiekiem...
  • 0

#69

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie nic w życiu nie osiągnie bo ludzie z bardzo wysokim IQ mają problemy z kontaktami międzyludzkimi, często jest tak że okazuje się że jakiś sprzątacz ma IQ geniusza, np pewna sprzątaczka miała 185 ! takie jak Einstein, zresztą można być inteligentnym ale wcale nie trzeba być mądrym :)
  • 0

#70

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

("(-XeX-)")
Einstein miał 130 IQ ?? kurde ja mam 138 grin.gif wink1.gif

Jesteś pewien co do swoich 138? bo najwyraźniej masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem :P
a swoją drogą nie neguję, że ten Sho jest super inteligentny ale akurat testy IQ okazują się niewymiernym wskaźnikiem na co dowodem jest wynik Dody 156IQ ("Ludzie normalnie nie mogę, to jakieś jaja są" pewnie sama na to powiedziała ;) )
  • 0

#71

sad25.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm...
mi IQ wyszło z testu na badaniach pod kątem tych wszystkich Dys to mam 110...
no i do tego dochodzi Dygrafia, Dyskalkulia i prawdopdonie dysleksja (dodatkowe adanie psychologiczne będzie).
Kiedyś jak miałem 3-4 lata to spadłem z 1m na łepetyne w dodatku na plastikowego dinozaura do dziś mam blizne dł. 2,5cm w okolicy płatu ciemieniowego. Są rozważania by posłać mnie do neurologa na badania.
W tym tygodniu miałem badanie EEG i wyszedłzyt duzy poziom fal Theta co powoduje zakłucenia koncentracji, pamieci krótkotrwałej itp.. prze to zaczynam chodzić na terapie EEG-biofeedack :)
A test na EQ to kiedyś robiłem w tamtym roku i wyszło 80/100pkt.
  • 0

#72

Jacol_92.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakt że testy IQ nie sa zbyt dobrze wymyslone, ale ludzie Doda tez nie jest przecież ułomna ;p Ja uważam żę jest inteligentna tylko robi z siebie wariatke dla potrzeby mediów!! Sorry ale wnerwila mnie wypowiedz, że za to Sho jest slabym humanistą !!! Niech bedzie bo w sumie to możliwe nie wiem tego, ale co ma poezja do IQ?? ;)
Jakby na świecie byli sami poeci to bysmi dalej zyli w jak w starożytności ( co nie umniejsza wielu odkryc poetów i myślicieli )!!
  • 0

#73

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie nic w życiu nie osiągnie bo ludzie z bardzo wysokim IQ mają problemy z kontaktami międzyludzkimi, często jest tak że okazuje się że jakiś sprzątacz ma IQ geniusza, np pewna sprzątaczka miała 185 ! takie jak Einstein, zresztą można być inteligentnym ale wcale nie trzeba być mądrym :)

Inteligencja to miara, tego jak czlowiek szybko jest w stanie laczyc ze soba fakty, wnioskowac i abstrakcyjnie myslec. To rownież miara kreatywnosci.
Madrosc, to po_prostu pewien zasob informacji, wykutych na blache, z ktorymi nie wiadomo co zrobic. To tak jak dysk zapelniony informacjami, ale bez odpowiedniego algorytmu nic nie znacza, sa po_prostu ciagiem bitow.
Inteligencja >> Madrosc. Jakkolwiek, bez tego drugiego, ludzie by ciagle wynajdywali kolo od nowa.

Edit: Tacita
  • 0

#74

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ziomal jest mocny, gratulacje :)
  • 0

#75

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

200 IQ, ja mam 130 (po waszych postach zdaje mi się że to niedużo) ciekawe jaki jest limit (jak rozwiąże test na 100 % to ciekawe ile wyjdzie)
Sad25, skąd wziąść test na EQ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych