Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawda O Chupacabrze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#76

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak film ciekawy ale to coś nieprzypomina czupy.
  • 0

#77

Astral.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Slady czupy zostały znalezione a co do sladów DNA to chyba nikt nie przeprowadzał testów dlatego ze zabite zwiezeta były odrazu palone a testów niemiał kto zrealizowac bo władze nabrały wody w usta na temat czupy

wiec dlaczego ich nie wytropili, dlaczego psy ich nie wytropily? jesli nie rzad mial to zrobic to nie wierze w to aby nie znalazl sie nikt na tyle hardy aby samemu to zrobic...

a co do tego filmu to on jest smieszny... przeciez to Gollum (ten stworek z wladcy pierscieni :P )
  • 0

#78

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Śladów znaleziono niewiele i były pojedyncze a pozatym czupa to cwaniak i dobrze sie maskuje. Amatrskie poszukiwania zakrawały na całkiem duzą skale ale nic kąkretnego nie znaleziono.
  • 0

#79

Astral.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

psy i tak by zlapaly trop. najwiekszym cwaniakiem na ziemi jest czlowiek :P
  • 0

#80

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co z wiadomościa o znalezieniu martwyh chup?? czytałem w fakcie... kobieta znalazła w meksyku 3 ciała psowatych stworzeń o długich kłach (były zdjęcia jakby ktoś sie pytał) jednemu odcieła łeb w celu przeprowadzenia badań DNA
  • 0

#81

jaronh.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sprostowanie nie w meksyku : tylko w USA w Teksasie podpisane okolice San Antonio
  • 0

#82

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co z wiadomościa o znalezieniu martwyh chup?? czytałem w fakcie... kobieta znalazła w meksyku 3 ciała psowatych stworzeń o długich kłach (były zdjęcia jakby ktoś sie pytał) jednemu odcieła łeb w celu przeprowadzenia badań DNA

Fakt i wszystko jasne :rotfl:
  • 0

#83

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nowe fakty w sprawie Polskiej chupacabry
Chupacabra jest już w polsce TVP 3 Poznań nadała w połowie listopada 2006r w godzinach wieczornych w dz czy Ludzie mieszkający na wsi wracali z kościoła i zobaczyli siedzące zwierze w polu nawet samochody się zatrzymywały by to zwierze obejżeć dziennikarze TV byli na miejscu już po fakcie gdzie zwierze siedziało w pustym polu przez godzinę tłum ludzi to widział kobiety mówiły że wyglądało z daleka jak kangór zaskoczyło ich to że kangóry nie latają a to po godzinie siedzenia odleciało jak ptak i dziwne zaczeły się dziać przypadki w wsiach pobliskich gdzie też był reportarz coś w nocy u 13tu gospodarzy wydusiło króliki (znam to z własnego doswiatcznia)mało tego w trzech wsiach obok miasta Nowogard były podobne przypadki i też w tym samym miesiącu gdzie policja z Nowogardu użyła Helikoptera do poszukiwań sprawcy pewnie do dzisiaj nie wiedzą co się stało sam z ciekawości zaczepiłem kilka osób z Nowogardu oczywiście w internecie i okazało się że też słyszeli ja o tym dowiedziałem się od kolegi który zadzwonił do mnie i mówił że tę wiadomość nadało radio dla tego sam to sprawdzałem oczywiście na policję nie dzwoniłem nie chciałem robić z siebie idioty w ich oczach chociaż jest to faktem tylko sam jestem ciekaw co oni wiedzą i co myślą prowadzący śledztwo oczywiście można to sprawdzi TVP Poznań listopad gdzieś w połowie listopada 2004r i podobnie było przy Nowogardzie
fragmet posta znaleziony na formum http://krapkowice.net

Najświeższy przypadek być może ma jakiś związek z fenomenem kręgów zbożowych, ponieważ miał on miejsce w miejscowości Krzyżownica w pobliżu Wylatowa, gdzie jak wiadomo od 2000 r. regularnie pojawiają się agrosymbole. Przytoczę tu relację Zygfryda Świerkowskiego z CBUFOIZY.


W piątek 6 sierpnia 2004 Pan Jacek W. słyszy znowu dobiegające nieznane mu głosy. Było to ok. godziny 1 w nocy i z uwagi na późną porę zrezygnował z wyjścia na dwór. Następnego dnia w sobotę 7 sierpnia, 'głosy' dobiegające na zewnątrz budynku znowu usłyszeli wszyscy mieszkańcy domu. Była godzina ok. 1 w nocy, rodzina oglądała TV. Głosy były tak silne, że momentami nawet zagłuszały dźwięk dobiegający z telewizora. Karolina W. potwierdza z całą pewnością, że 'głosy' te są tymi samymi, które słyszała tamtego wieczoru podczas obserwacji dziwnych istot w 2003 r.
Dziś podczas opowiadania aktualnej historii z głosami, Pani W i jej córka mówią, że już na samo przypomnienie tego wydarzenia sprzed kilku dni, cierpnie im skóra. Strach także w tamtym momencie był powodem, że rodzina nie wyszła przed dom. Na moje pytanie dotyczące porównania tych głosów z głosami wydawanymi przez np. kruki, wrony lub jakiekolwiek inne zwierzęta, Pani W. zdecydowanie uważa, że nie można je porównać do żadnych jej znanych. Karolina W. natomiast uważa, że jeśli można tu mówić o 'tonacji' tych głosów, obecne miały zdecydowanie 'niższą tonację'.
Podczas tych wydarzeń, zjawiska typu zakłócenia w energii elektrycznej, odbiorze TV nie wystąpiły.
W następnych dniach mają miejsce kolejne wydarzenia. Prosiak (ok. 6 tygodni) należący do Państwa W zdechł z nieznanych im przyczyn w czwartek 5 sierpnia. Postanowili go zakopać. W niedzielę 8 sierpnia jego ciało zostało odnalezione w miejscu gdzie został zakopany. Zdziwienie Państwa W. dotyczyło nie tylko faktu, że zakopane zwierzę jest ponownie na powierzchni lecz również brak jego ogona. Wg Pani W. był on równo odcięty 'jak gdyby ktoś posługiwał się ostrym narzędziem'. Na ciele zwierzęcia nie było żadnych śladów pogryzień przez inne zwierzęta, żadnych śladów szarpania ciała itp. Martwe zwierzę zostało zakopane ponownie.
W poniedziałek 9 sierpnia przed południem ciało zostało znalezione ponownie w tym samym miejscu. Nie widać było śladów odkopywania zwierzęcia. Leżało po prostu na ziemi obok miejsca zakopania. Tym razem rodzina zauważa wycięte małżowiny uszne a wycięcia sięgały w głąb głowy. Nieżywe zwierzę miało także ucięte dwie prawe nogi na wysokości kolan. Także i teraz cięcia te wydają się być dokonane ostrym narzędziem. Zwierzę w dalszym ciągu nie posiadało żadnych innych ran sugerujących ingerencję innych zwierząt.
Tym razem wykopano dół w ziemi głęboki na ok. 1 m i zakopano tam martwe zwierzę ponownie.

Niewątpliwie wspólnym mianownikiem dla wszystkich przedstawionych przypadków jest pozostawianie przez niezidentyfikowanego drapieżnika dużej ilości okaleczonych zwierząt, które nie były wcale zjadane. W ten sposób nie zachowują się zwyczajne leśne drapieżniki np. wilk lub lis. Najbardziej klasyczny wydaje się przypadek z okolic Radomia, podobieństwo do ataków chupacabry jest wręcz uderzające, ciała ofiar pozbawione krwi z charakterystycznymi okrągłymi otworami pod dolną szczęką oraz brak stężenia pośmiertnego. Nieco bardziej problematyczny jest przypadek z Goleniowa, gdzie zwierzęta były wprawdzie okaleczane, ale nie pozbawiane krwi. Sposób mordowania także jest inny i bardziej charakterystyczny dla zwierząt drapieżnych tj. zabijanie jednym uderzeniem łapy. Niebieskie oczy to również typowe atrybuty zwykłych nocnych drapieżników. Z kolei przypadek z Krzyżownicy związany jest bardziej z aktywnością UFO na tym terenie, w tej samej miejscowości notowane było rok wcześniej bliskie spotkanie trzeciego stopnia- CE III. Nie zaobserwowano tam istoty przypominającej koziego wampira, słyszano jedynie dziwne odgłosy. Mniej wiarygodne doniesienia pochodzą także z okolic Podkarpacia, gdzie ginie wyjątkowo dużo zwierząt domowych, jednak przypuszcza się, że są to ofiary niedźwiedzi i wilków.

dla chetnych moge wysłac link do stronki ze zdjeciami polskiej czupy

A wiec w całej polsce mamy coraz wiecie przypadków pojawiania sie polskiej czupy a ja czekam nadal kiedy czupa znowu pojawi sie w mojej miejscowosci :devil:
  • 0

#84

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

lukasz9, odbierz PW.

Poza tym... podaj źródło cytowanego posta.
  • 0



#85

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zastanawiam sie czy nie utwozyc osobnego tematu na forum o polskich przypadkach wystepowania chupacabry, co o tym sadzicie??
  • 0

#86

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, lepiej niech będzie jeden temat o chupie.
  • 0



#87

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaciekawił mnie ten zwierzak i sam bym go poszukał jeśli w województwie małopolskim by było o nim głośno.
Niestety takie wyprawy wymagają ekspedycji co naj mniej 5 osób z racji prawdopodobieństwa dużego zagrożenia + każdy na zielono i pomalowana twarz ...
  • 0

#88

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dodaj do tego że ucichło i Chupa "zagineła" więc poszukiwania będą w 99% bezowocne...
  • 0

#89

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mhm temat zagmatwany :3
w lublinie chupacabrze nic nie było słychać, nic też nie zjada zwierząt x3 mhm, może czasem duży pies...
  • 0

#90

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Naszczescie sprawa ucichła i nic sie nie dzieje ale pewnie to tylko kwestia czasu kiedy znowu usłyszymy o polskiej czupie ;) Co do poszukiwań to na razie sa bez sensu ale jesli to cos sie znowu pojawi chetnie wezme udział w poszukiwaniach!!!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych