Skocz do zawartości


Zdjęcie

Charakterystyka Obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
299 odpowiedzi w tym temacie

#76

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

PiscOnly jaki podział :P JA i WY :P zanim zaczniesz się wypowiadać o NAS przeczytaj wszystkie komentarza. powtórze już za kilkoma moderatorami którzy wbijają co dziennie jedno zdanie takim jak ty:

TO ŻE JEST NA TEJ STRONIE UMIESZCZONY JAKIŚ TEKT NIE ZNACZY ŻE WSZYSCY WIERZYMY W TO CO JEST TAM NAPISANE!!!!

po drugie mam wrażenie że przyszedłeś na to forum tylko po to by udowodnić nam jacy jesteśmy tępi i łatwowierni. wbrew temu co myślisz w większości ludzie potrafią tutaj samodzielnie myśleć! i nie wydawaj o nas opinii dopóki nas nie poznasz, bo sądząc o tym co napisałeś do tej pory to w ogóle nie czytasz komentarzy albo przeczytasz jeden i udajesz że wiesz o co chodzi. nie myśl że się do ciebie przyczepiłam, po prostu wkurzają mnie twoje "oświecone" posty. jeszcze jedno, tutaj nie traktuje się wszystkiego poważnie bo wielu ludzi umieszcza tu tekty dla jaj, a ty uważasz to za dowód na naszą głupotę. ale nie wiem po jaką cholerę ci to wszystko pisze, w końcu ty i tak widzisz to co chcesz widzieć...
  • 0

#77

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, to o czym mowi mlight to klasyczne, na zywca dogmaty nurtu religijnego zwanego Raelianizmem, czyli zwykla wiara, religia. Ale tez New Age'm zalatuje.


Podobnie zresztą jak wampiry, wilkołaki, supermany i święty mikołaj


Wypraszam sobie :P
  • 0

#78

Alven.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie, w jakie gry grales i co brales przed napisaniem tego bo tez chcialbym zlapac taka faze ;) .
  • 0

#79

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajne to, lubię czytać takie rzeczy, lubię taki klimat :) ale czy w to wierzę ? no na pewno nie we wszystko, myślę że parę ras może nas odwiedzać ale chcieć zniszczyć ? dawno by to zrobili gdyby chcieli

reszta to "wizje" ludzi powszechnie uznawanych za obłąkanych

ale temat na dobry serial SF jest :)
  • 0

#80

Azathoth.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Darokrol, o to chodzi że to właśnie nawet na serial s-f się nie nadaje. Właściwie to do niczego się to nie nadaje. Ziemia na której żyje setki ras ufoków i są to albo jaszczurki albo inni ludzie tyle że z kosmosu. Totalny bezsens.
  • 0

#81

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tutaj rozne zdjęcia, głownie rysunki (z wszelakich opowiadan, hipnotycznych sesji itp) jak Ci obcy wyglądają.

Alien Species - Humans:
Pleiadians
Vegans
Alpha Centaurians
Procyons
Tau Cetians
Arcturians
Andromedans



==

Alien Species - Greys and Reptilians


  • 0

#82 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Darokrol, o to chodzi że to właśnie nawet na serial s-f się nie nadaje. Właściwie to do niczego się to nie nadaje. Ziemia na której żyje setki ras ufoków i są to albo jaszczurki albo inni ludzie tyle że z kosmosu. Totalny bezsens.


życie to nie bajka...
Ale się nie łam - wszystkie negatywne cywilizacje znikają już niedługo...
  • 0

#83

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i będziesz się chełpił że pokonałeś okupantów których nikt nie widział ? :P
  • 0

#84 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Długo na to czekałem, jeśli już to pokonamy, co do "nikt nie widział" poszperać w historii radzę, lub poczytać np Credo Mutavę.
pozdrawiam
  • 0

#85

MesaJah.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę wykorzystać te materiały i zrobić grę Tibia_cosmos ? dostaniecie 30% zysków, co da wystarczającą kwotę na lot do Nibru :)
  • 0

#86

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobrze ze above skierowal dyskusje na wlasciwy tor bo niektore osoby wypowiadajace sie tutaj nic soba nie prezentuja.co do tematu z tego co mi wiadomo istnieja setki ras w kosmosie.(to nie ma znaczenia gdzie sa) ,nie przypuszczam zeby chcieli zrobic nam krzywde skoro to oni pomogli stworzyc zycie tu na ziemi poza tym miara istot inteligentnych jest niekrzywdzenie tych o nizszym stopniu rozwoju tylko pomoc jesli trzeba,oni interesuja sie nami z czystej ciekawosci ich ingerencja na ziemi nie ma charakteru okupacyjnego choc jest rozpowszechniona na szeroka skale
  • 0

#87

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może to co napisze juz padło w dyskusji, ale czytałem na razie pierwszy post i już nie mogę wytrzymać.
Ludzie skądwyście do wzieli? Czy Autor w ogóle to czytał przed dodaniem?

To jest stwierdzone, że oryginalny "traktat" z szarakami był zawarty przez bawarski Thule i Iluminatow w 1933 roku. Ta wspolpraca zostala przyniesiona do Ameryki przez CIA, ktore bylo zalozone z pomoca amerykanskiego hitlerowca piatej kolumny, jak rowniez europejskiego hitlerowca, ktory byl przeniesiony do Ameryki za pomoca projektu Paperclip i inne tajne operacje po zakonczeniu II wojny swiatowej. (Evadamic- Draconian)


Znowu Iluminaci...tak, jasne. A Stalin zmarł jak mu pokazali Szaraka z Roswell.



CHUPACABRA (Chupacabra): wiele zabojstw kojarzonych jest z dziwnymi stworzeniami nazwanymi jako Nieprawidlowe Biologiczne Jednostki (ABE). To jest podobno krzyzowka pomiedzy jaszczurowatymi a czlowiekiem. Opisywana jako dwunozny, wyprostowany dinozaur o ksztalcie czaszki i oczu podobnych do czlowieka, bez ogona. Ma male, czerwone, wydluzone oczy; male nozdrza, male usta z klem, male zeby, wlosy czarne. Posiada umiejetnosc zmiany swojej barwy – jak kameleon. Na lapkach ma silne pazury – jako swoja bron. Porusza sie szybko i jest w stanie skakac ponad drzewami. Nogi stworzenia przypominaja nogi gadow lub kozla. Posiada miesiste membrany wychodzace z jego plecow zdolne do zmiany barwy i pomagajace w poruszaniu sie i lataniu. Posiada ogon sluzacy za ster podczas latania. Porusza sie bardzo szybko. Obserwowany w wielu obszarach Porto Rico.


Zwrócie uwage na wytłuszczenie...


Uzywaja modyfikatorow wygladu zewnetrznego typu holograficznego, kiedy udaja ludzi. Posiadaja podziemne urzadzenia w [...]Gady np. uzywaja soczewek kontaktowych celem zamaskowania swoich zrenic w ksztalcie szczelin ustawionych pionowo. Planuja cicha inwazje na spolecznosci ludzi/ humanoidow celem likwidacji ludzi i zdobycia przestrzeni zyciowej.


Znaczy się Lebensraum? Autor oglądał filmiki na youtubie gzie stary bush ma niby pionowe źrenice? A skoro mają modyfikatory wyglądu zewnętrznego typu holograficznego to po jakiego banana im soczewki ?!

IGUANOIDS (Iguanoidzi): w przyblizeniu 4-5 stop wysocy; widziani jako zakapturzone postacie celem ukrycia swoich gadzich cech, posiadaja ogony; sa bardzo nienawistni dla ludzi i slabszych jaszczurowatych, np. szarakow. Jak pozostale formy ras jaszczorow, uzywaja czarnej magii w celu kontroli umyslow tych, ktorych atakuja. Wydaja sie byc kasta kaplanow wsrod ras jaszczurowatych. (Draconian)


I nazywa się ich Nazgulami. A może to Poszukiwacze z Gothica II ? Albo Blokersi z osiedla niedaleko? Są w stanie przybyć na ziemie, a nie mają urządzeń holograficznych jak ci wyżej?


LEVIATHANS (Leviatanie): morskie, jaszczurcze stwory takie, jak „potwor z Loch Ness”. Loch Ness jest obszarem ukrywanej aktywnosci ufo. W okolicy dominuja szare widoki. Aliester Crowlay, satanista – Iluminat, zalozyciel OTO (Ordo Templi Orientis) twierdzil, ze jest w kontakcie z bestia z jeziora. Nabyl on rezydencje na brzegu jeziora, do ktorej pozniej przybyl Jimm Page, ktory gral m. in. z grupa muzyczna Led Zeppelin. Jimm Page posiadal tez wielka ksiegarnie oferujaca ksiazki o czarnej magii i czarach. Rasa Leviatanow bedac z natury stworem wodnym posiada konczyny w zaniku, lecz uzywa swoich duzych mocy psychicznych/ magicznych do manipulacji rasa ludzi. (Draconian)


Szare widoki? Ludzie, to szkocja tam wszystko jest Szare. A wy już tam ufo widzicie...pewnie Szaraki tam są, nie?
Znowu Iluminat.
No i Led Zeppelin. Przecież wszyscy wiedzą że na Stairway to heaven puszczonym od tyłu słychać przekaz od Szatana (Choc to pewnie są Jaszczury!)

MIB'S (ludzie w czerni): MIB'y sa bardziej ludzkie lub bardziej gadzie, albo bardziej syntetyczne. Nachodzili swiadkow obserwacji ufo i starali sie owych swiadkow zmusic do milczenia pod grozba smierci. Ich bronia jest: terroryzowanie swiadkow lub przekonywanie swiadkow, ze sie osmiesza, jezeli komus powiedza o swojej obserwacji (bron psychologiczna). MIB'y moga pojawiac sie i znikac – posiadaja sprzet telekinetyczny. Czesto uzywaja pojazdow wygladajacych jak czarne samochody. Obserwowano ich w okolicach Hopland i Lakeport, w Kaliforni – czesto w kanionach i tunelach. Formy bio-sysntetyczne sa opanowane przez diablow bez cial fizycznych i realizuja program niszczenia spolecznosci ludzi tak, jak inni pasozyci. Syriusz jest uznawany za centrum glowne MIB. MIB sa niewolnikami/ narzedziami gadow.


Agent Smith? I przez jakich diablow ?! Jaszczurów!


PHOENIANS (Phoenians): Imperium Feniksa jest rzekomo nie-zewnetrznym spoleczenstwem, ktore moze byc czesciowo polaczone z podsiecia Dulce. To jest niepewne, czy to jest ludzkie, czy gadzie imperium. Jednak kilka poszlak sugeruje wspolprace. Tam moze byc zwiazek tez z Imperium Gizeh z pod Egiptu, ktore bylo zalozone przez starych egipskich wspolpracownikow, tak zwane KOMOGAL II imperium, o ktorym wiadomo, ze ma zwiazki ze spolecznoscia ASHTAR, jak rowniez spolecznoscia jaszczorow.


Poznali się na I Kosmicznym Zjezdzie Iluminatów, ale to nie jest pewne.


TELOSIAN (Telozjanie): wysocy blondyni, mieszkancy ustalonej na nowo podziemnej sieci powiekszonej kolonii zlokalizowanej pod zachodnimi stanami USA i skoncentrowanej w okolicach Mt. Shasta w polnocnej Karolinie. Czesto sa uwazani za Lemurian, mieszkancow hipotetycznej krainy nazywanej Lemuria, zatopionej przez potop na Oceanie Indyjskim ok. 12000 lat temu, tzn. wielkie tsunami. Ale pochodza oni z kontynentu Elam-mu, ktory istnial na Oceanie Spokojnym. Moga miec luzne kontakty z Plejadanami i innymi spokrewnionymi grupami. Podobno sa tutejszymi ziemianami posiadajacymi „srebrna flote” i tworzacymi zachodnia siec podziemna/ podwodna. Termin: Telos z greckiego ma oznaczac prace w „celu najwyzszym”. Kilka Vedyjskich tekstow mowi o wspolpracy miedzy Grekami a wschodnimi Indianami, w wyniku czego zaistnieli Majowie – w rozwoju i konstrukcji pojazdow powietrznych zwanych Vimanami. Telozjanie sa czescia duchowego porzadku polaczonego z umyslem kolektywnym Ashtar i maja kontakty z poza ziemskimi osobnikami z Arkturusa, Syriusza i Saturna oraz z innymi pozawymiarowymi istotami.


No bo przecież wszyscy wiedzą, że Majowie mieszkali gdzieś między Grecją a Indiami. O ile mysli się jak Kolumb...



Lubię to Forum. Lubię ludzi stąd. Ale jak widze takie głupoty to mi się normalnie płakać chce. Jak można dodawać takie głupoty!?
  • 0

#88

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podoba mi sie ten opis jest jasno opisane z kim mamy do czynienia ale ja za prawdziwosc tego opisu z 1 strony(dobre hehe) palca se uciac nie dam
  • 0

#89

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tutaj rozne zdjęcia, głownie rysunki (z wszelakich opowiadan, hipnotycznych sesji itp) jak Ci obcy wyglądają.

Alien Species - Humans:
Pleiadians
Vegans
Alpha Centaurians
Procyons
Tau Cetians
Arcturians
Andromedans

<a href="http://youtube.com/watch?v=N-9xai73_n8" target="_blank">http://youtube.com/watch?v=N-9xai73_n8</a>

==

Alien Species - Greys and Reptilians

<a href="http://youtube.com/watch?v=UWR6WE4z20g" target="_blank">http://youtube.com/watch?v=UWR6WE4z20g</a>

Fajne. Szkoda ze jakby nagle cale zycie na ziemi szlag trafil, to powstanie drugiej ewolucji ludzi byloby praktycznie nie mozliwe.
A tutaj ludzie na innych planetach. Naprawde niektorym wyobrazni brakuje.
  • 0

#90

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej to tak naprawdę to wielu ludzi to można nazwać kosmitami psychicznymi :mrgreen: mnie też tylko sie zastawiam jakiego .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych