Skocz do zawartości


Zdjęcie

Charakterystyka Obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
299 odpowiedzi w tym temacie

#31

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ilość istot jest więc wielka w kosmosie , a ile ich jest nie wiem, ale wydaje mi się żę są tysice gatunków tylko w naszej galaktyce a wcałym kosmosie dziesiątki, setki miliardów a możę nawet jeszcze więcej? :-/
  • 0

#32

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

:mrgreen: Wersja figurkowa :mrgreen:



Szarak
Dołączona grafika


Reptoid
Dołączona grafika


Nordyk
Dołączona grafika


Chupacabras
Dołączona grafika



Więcej na The A-Z Of Alien Species


Dołączona grafika



[ Dodano: 2006-08-06, 14:45 ]

Dołączona grafika


Użytkownik +..... edytował ten post 09.06.2008 - 19:12

  • 0



#33

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jaszczurzy


http://img138.images...repslavewj2.jpg
  • 0

#34

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy niektore rasy w oblivionie nie były czasem wzorowane właśnie na obcych? np. jaszczury :surprised: :surprised:
  • 0

#35

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy niektore rasy w oblivionie nie były czasem wzorowane właśnie na obcych? np. jaszczury  

Jaszczury też są w Heroesie 3 w Cytadeli, a ich ulepszenie to raptilioni:
a oto jpg tych stworzeń z Heroesa 3:
Dołączona grafika
Jaszczuroczłek
Dołączona grafika
Reptilion
  • 0

#36

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten Nordyk podobny do mojego kumpla :-D
A tak w ogóle naszło mnie ostatnio,że ludzie o różnym kolorze skóry,to też mogą być odrębne gatunki ;-) Gdzieś na forum jest o tym,że ziemię zamieszkiwali pierwotnie ludzie o czarnrj skórze,dopiero potem "przybyli" biali.A patrząc np na ludzi o rudych włosach istnieje midzy nimi duże podobieństwo-oprócz oczywiście koloru włosów kolor skóry i inne szczegóły.Ile razy się pomyliłem w szkole zaczepiając "rudego" myśląc,że to mój kolega z klasy ;-) A to był kto inny.Teoria może głupia,ale cóż,tak sobie tylko kombinuję :P

[ Dodano: 2006-09-02, 13:52 ]
Ten Nordyk podobny do mojego kumpla :-D
A tak w ogóle naszło mnie ostatnio,że ludzie o różnym kolorze skóry,to też mogą być odrębne gatunki ;-) Gdzieś na forum jest o tym,że ziemię zamieszkiwali pierwotnie ludzie o czarnrj skórze,dopiero potem "przybyli" biali.A patrząc np na ludzi o rudych włosach istnieje midzy nimi duże podobieństwo-oprócz oczywiście koloru włosów kolor skóry i inne szczegóły.Ile razy się pomyliłem w szkole zaczepiając "rudego" myśląc,że to mój kolega z klasy ;-) A to był kto inny.Teoria może głupia,ale cóż,tak sobie tylko kombinuję :P
  • 0

#37

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi też niektóre z nich kojarza sie z HOMM, pokażna ilośc :smile:
  • 0

#38

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No no no, jakie te wszystkie rasy są podobne do ludzi.... zastanawiające...

Każdy ma rączki, każdy główke, dwoje oczu w takim samymp położeniu jak my, tak właściwie to ludzie, tylko że mają drobne zmiany (inna skóra, włosy, oczy innego kształtu...).
Ciekawe, nie?

U nas, tylko na jednej planecie mamy takie zróżnicowanie. I nagle goście z innych planet, które nie miały w ogóle z nami styczności wyglądają prawie tak jak my...

Zastanawiające...
Ktoś wyciąga z tego jakieś ciekawe wnioski?
  • 1



#39

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

my jesteśmy ich produktem, oni nas wyprodukowali i my sie rozmnażamy, potem my produkujemy nowych ludzi (rodzimy) i w przyszłości te wyślemy ich do innego układu słonecznego by go skolonizowali i bedą nabierać cech takich jak orginał. ale wygląd z ewolucją sie zmienia


aha i jeszcze jedno zastanawia mnie czy człowiek miał ogon, bo ma kość ogonową ale czy nie można mu wszczepić na jej miejsce ogona np. warana albo z małpy? kości mozna dopasować nerwy połączyc z rdzeniem kręgowym a żyły tętnice które utleniają ogon podłączyć do reszty układu krwionośnego, a do niego możnaby zastosowac drugie serce duzo mniejsze aby wspomagalo to duze. (np serce z gekona) gdyby taka transplantacja ogona sie udała człowiek miałby ogon np. do samoobrony, w domu tez by taki sie przydał np. do podtrzymania czegośtam.


. z reszta moze producenci nas mieli ogony a my mamy po ogonach slady . czlowiek niekoniecznie powstal z malpy ale mogl na ziemie ktos dostarczyc małpy ,ludzi i inne człeko kształtne poto aby zapuścić człowieka w maliny że powstał od małpy...

wracając do ogona to medycyna by umożliwiła taka rzecz ale koszt takiej operacji byłby ogromny no i kurs ruszania ogonem też by sporo dawał po kieszeni.. ale zato takim ogonem wiele zrobimy i miałby 6 kończyn (2 ręce,2 nogi, ogonek z przodu to razem 5 + ogon z tyłu to 6 :D )
  • 0

#40

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie, tylko obawiam się że tylko jakieś 30% to istoty które naprawdę istnieją ;(
  • 0

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sierżant Clifford Stone (znany z filmów Disclosure Project i UFO Greatest Story Ever Denied) z 'Extraterrestial Retrieval Team' (czy jakoś tak) twierdzi, że on jako pracownik wcześniej wymienionej odnogi Rządowej poznał ilość ras Obcych w liczbie... 57 :-|
  • 0



#42

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widze tu jedna dziure... Skoro ziemia taki wazny strategiczny punkt, to dlaczego go ta rasa wrogow, nie probowala wziasc sila ?
Jesli to by bylo prawdziwe to juz dawno zycie na ziemi, jakie znamy by nie istnialo, potencjalny wrog wpadlby tu z cala armada okretow i zrobil porzadek...
Ale zabawa w kopanie podziemnych tuneli, kotka i myszke na planecie wroga uuuaaa.... Jak tak wygladaja kosmiczne wojny, to mozna spokojnie isc spac (;
Lista ciekawa, nawet fajnie sie czytalo, ba moge nawet powiedziec ze znalazlem dla niej praktyczne zastosowanie (;

Każdy ma rączki, każdy główke, dwoje oczu w takim samymp położeniu jak my, tak właściwie to ludzie, tylko że mają drobne zmiany (inna skóra, włosy, oczy innego kształtu...).
Ciekawe, nie?

Logiczne. Postawa humanoidalna, jest najkorzystniejsza do rozwoju zaawansowanej inteligencji. Moga byz znaczne roznice, ale generalnie chodzi o szkielet budowu, i cechy wspolne.
  • 0

#43

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

we wszystkich tego typu tekstach wszyscy się na szaraki rzucją :P że nas porywają itp. jak się dokładniej zastanowić to postępujemy jak oni-chodujemy tysięce zwierząt zby się nimi potem żywić, szpikujemy antybiotykami, numerujemy, znaczymy, testujemy na nich kosmetyki, traktujemu jak bezmyślne maszyny kierując sie instynktem. it. itd. :P jak widać... mamy ze sobą dużo wspólnego ;p
  • 0

#44

Szaszka_the_great.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta lista wydaje mi się w 80% bujdą z następujących przyczyn:
- Ta lista to mix kryptozoologii, wierzeń ludowych, religii, fantasy, teorii spiskowych i star treka (zapomnieliście dopisać wilka workowatego i Kilgonów) :D .
- Filmy sf są mniej pokręcone
-Uczepiliście się tej ameryki. Gdyby kolaborowała z obcymi to ich armia poleciała by do Iraku statkami nadprzestrzennymi i zmiotła cały opór w parę dni, i co najważniejsze nie potrzebowali by sojuszu z innymi państwami.
-Jedynym państwem które ja podejrzewałbym o współpracę z "alienami" jest Rosja (nie chcą tarczy byśmy nie wykryli ich statków (tak mi się wydaje))
- Na ziemi i tak panuje przeludnienie a wy umieszczacie na niej ileśset ras. Przecież przez tyle lat by nie utrzymali w ryzach osobników o zapędach medialnych.
- Zdecydowana większość alienów to kolorowi humanoidzi, a wszechświat przecież jest różnorodny..
- Wodór jest najpospolitszym pierwiastkiem we wszechświecie, a my niby jesteśmy ogromnym zasobem wody?
- Zazwyczaj nie jestem sceptykiem.
  • 0

#45

AntyVirus.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nieżle. mam nadzieję że to jest prawda. fajnie by było. pójdę pozwiedzać jaskinie... :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych