Skocz do zawartości


Zdjęcie

Islamski Nostradamus - Michel Hayek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

HeavyGunner.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jasnowidzenie jest faktem, co wielokrotnie staraliśmy się udowadniać na naszych stronach publikując materiały o działalności pewnego obywatela miasta Człuchowa. Ten niezwykły dar pozwalający na przewidywanie przyszłych wydarzeń jest dany tylko wybrańcom. To prawda, że jasnowidze twierdzą, że możliwość przewidywania przyszłości ma każdy, tylko o tym nie wie, ale... Spróbujcie zrobić jeden z klasycznych numerów, które od ręki wykonuje nasz jasnowidz Krzysztof Jackowski!
Niestety, jak na razie jasnowidzami są jednostki. Na terenie Polski znamy kilka osób, które są w stanie odczytywać wydarzenia z przeszłości i przyszłości tylko na podstawie rzeczy, która do danej osoby należała lub zdjęcia. Wyższym wtajemniczeniem jest przewidywanie przyszłości całych narodów lub społeczności. Tym razem jasnowidze posługują się trochę innym mechanizmem niż w przypadku poszukiwania ludzi, o czym może innym razem.
Jest jasne, że osoby obdarzone tym fenomenalnym darem są na wszystkich kontynentach świata. Od kilku lat świat islamu także ma swojego Nostradamusa, który nazywa się Michel Hayek. Mieszka w Bejrucie w Libanie. Nie wspominaliśmy o nim w naszym serwisie, ale zna go prawie cały świat arabski. Kim jest Michel Hayek?

Zaczynał jako pomocnik rzeźnika w sklepie swojego ojca. Codziennie budził się w środku nocy, by przywieźć świeże mięso do sklepu. Szczęśliwie dla siebie, przeniósł się do dziadka, który wyrabiał dzwony kościelne, ale szybko to rzucił, gdy odkrył swoje prawdziwe powołanie.

Pracuje jako inwestor na rynku nieruchomości. Ten segment rynku przeżywa w Libanie prawdziwy boom po tym, jak kraj odbudowuje się po zniszczeniach wojny Izraela z Hezbollahem. Specjalizuje się w kupnie, restaurowaniu i sprzedaży zabytkowych domów. W tej chwili jest gwiazdą telewizyjną po tym, jak przewidział śmierć Księżnej Diany. Dokładnie opisał także zabójstwa libańskiego miliardera Rafiqa Hariri oraz tamtejszego barona medialnego Gibrana Tueni. Starał się ostrzec Amerykanów przed katastrofą promu kosmicznego Challenger w 1985 roku, ale nie potraktowano go serio. Na co dzień wróży zgodnie z terminami zarezerwowanych wizyt. Od święta Hayek snuje swoje wizje na temat wydarzeń nadchodzącego roku w telewizji.

Gdy w 2005 roku wypowiedział kilka niepopularnych przepowiedni, między innymi śmierć Haririego, naraził się na powszechną krytykę i śmiech. Mówił, że Hariri zginie 12 grudnia. - Byłem u żony Haririego i mówiłem, żeby nie pozwoliła kupować mężowi czarnej terenówki - opowiada. Hariri zginął zastrzelony w swoim samochodzie... 12 grudnia.

- Wierzę, że wszyscy posiadają ten dar. To taki sam zmysł jak wzrok czy słuch. Jeśli mocno coś przeczuwam, po prostu podążam za instynktem - mówi Hayek, który zaczął ogłaszać swoje proroctwa dawno temu w górskiej wiosce na północ od stolicy Libanu. - Po prostu się z tym urodziłem. Jeśli nazywasz swoje oczy darem, to mój zmysł przewidywania wydarzeń, które nastąpią w przyszłości, też jest darem - mówi, siedząc w ogrodzie swojego luksusowego apartamentu z widokiem na Morze Śródziemne na peryferiach Bejrutu.

Od pewnego czasu jasnowidz mówi, że dojdzie do dramatu w domu Haririch w 2007 roku. Podaje nawet precyzyjnie datę - 10 października 2007.
- Ta data w zagadkowy sposób powraca mi do głowy - mówi.

- Ludzie nienawidzą wszystkiego, co się wiąże z planowaniem przyszłości - Hayek wypowiada się na temat krytyków, którzy twierdzą, że jest oszustem z wyjątkowym talentem do autopromocji. Część bardziej religijnych Libańczyków uważa go nawet za wysłannika diabła. - Ale ja nie jestem złodziejem przyszłości. Nie mam żadnych możliwości, by zmienić plany Stwórcy - zapewnia.

Źródło: Nautilus.org.pl

Mogliby coś więcej na ten temat powiedziec :/

Edit Fenix: Zmieniłem tytuł, podmieniłem przekłamane zdanie, przenoszę do odpowiedniego działu.
  • 0

#2

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh, dużo już było przepowiedni "wielkich katastrof", ale mało z nich się sprawdziło. Mam nadzieje, że i ta okaże się bajeczką
  • 0

#3 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Może i okaże się bajeczką, ale założę się, że jak ta data będzie nadchodzić, wszyscy będą zaciskali zęby, bo coś może się wydarzyć- nawet ci co twierdzą, że to bzdury :P
  • 0

#4

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wszyscy będą zaciskali zęby

Przezorny zawsze ubezpieczony
  • 0

#5

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eeee spoko konkretna,niedaleka data, wystarczy trochę poczekać i zobaczymy :)
  • 0

#6

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwne jest to że jak wcześniej przepowiadał śmierć lub katastrofe, podawał kto zginie albo co konkretnie sie wydarzy. Teraz podał tylko date. Nie pasuje mi to.
  • 0

#7 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Taką datę można podpiąć do wszystkiego. Zero faktów, same domysły. Fanatycy i tak dopasują tę datę do jakiejś "katastrofy" ;) Ale przynajmniej jakieś konkrety :D Poczekamy, zobaczymy, choć pewnie znów nic się nie wydarzy, jak pamiętnego marca bodajże ;)
  • 0

#8

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ktos tu dokonal manipulacji tematu i zmienil tekst.....w oryginalnym tekscie ze strony Nautilusa jest napisane


"Od pewnego czasu jasnowidz mówi, że dojdzie do dramatu w domu Haririch w 2007 roku. Podaje nawet precyzyjnie datę - 10 października 2007.
- Ta data w zagadkowy sposób powraca mi do głowy - mówi."


i tekst Heavygunnera

"Od pewnego czasu jasnowidz mówi, że dojdzie do potężnej katastrofy na świecie w 2007 roku. Podaje nawet precyzyjnie datę - 10 października 2007.
- Ta data w zagadkowy sposób powraca mi do głowy - mówi."



Wiec 10 pazdziernika NIE BEDZIE zadnej katastrofy

Tak wiec Heavygunner nie ladnie jest zmieniac tekst i nazwe tematu zeby robic sensacje :sux:
  • 0

#9

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Tak wiec Heavygunner nie ladnie jest zmieniac tekst i nazwe tematu zeby robic sensacje"
Nie ładnie to mało powiedziane. To najzwyklejsze w świecie oszustwo.
Dobrze, że ktoś zajrzał na stronę źródłową :)
  • 0

#10

UnjustifiedMurder.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a już sie cieszyłam że byćmoże wreszcie będzie koniec....
  • 0

#11

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ziomallo - po czym wnosisz, że nie będzie? Przecież niezależnie od tego co jakiś facet napisze, każda katastrofa może się wydarzyć - przepowiednie w necie na nic nie mają wpływu :) .
  • 0

#12

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hhehe ale zonk, pierwszy raz któs wykasował fragmenty żeby zrobić sensacje. :)
  • 0

#13

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chodzi o to stb;p
  • 0

#14

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ziomallo - dziękuję za zauważenie przekłamania, zdanie poprawiłem, temat przeniosłem, a warna wręczyłem - niech to będzie nauczka, że nie warto zmieniać treści tekstu (łamiąc prawa autorskie przy okazji) w celu sensacji.
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hhehe ale zonk, pierwszy raz któs wykasował fragmenty żeby zrobić sensacje. smile1.gif

Mysle ze dalo by rade znalezc wiecej tego typu przeklaman na forum, jednak nie uzytkownikow forum, tylko przez ludzi u "zrodla", ktorzy pzreklamuja informacje z pierwszej reki.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych