Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tsunami z kosmosu zagrażające Ziemi?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
553 odpowiedzi w tym temacie

#1

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pracuje jako naukowiec w Europejskiej Kosmicznej Agencji w Darmstadt , Niemczech.Ostrzegajac was lamie wsystkie mozliwe zasady , ale to musi zostac powiedziane.

Wszyscy ludzie na ziemi beda niedlugo w wielkim niebezpieczenstwie.Mamy pewnego rodzaju "Tsunami" , ktore do nas sie zbliza, uderzenie jakie nastapi odczujemy na klimacie i infrastrukturze.

Prosze przygotujcie zapasy takie jakie mialyby byc przygotowane na wojne atomowa.W internecie jest wiele stron, ktore moga wam w tym pomoc.Powinniscie byc calkowicie przygotowani do konca pierwszego tygodnia w Marcu.


przetlumaczono z :


http://www.godlikepr...s...287&mpage=1
  • 0

#2

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fala tsunami z kosmosu? podobną przepowwiednie poiedział niemiecki mnich o świetle z kosmosu. :brawo:
  • 0

#3

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież to zwykły spamerski post jakiegoś anonima z innego forum. Jakiś koleś sobie jaja robi w sieci :tv: , a Ty to tu wklejasz... :roll:
  • 0



#4

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przecież to zwykły spamerski post jakiegoś anonima z innego forum. Jakiś koleś sobie jaja robi w sieci :tv: , a Ty to tu wklejasz... :roll:


Podobno moderatorzy sprawdzili go po ip i to nie fake :P
  • 0

#5

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I znowu o tym marcu kolejne żródło :o
Zaczynam powoli w to wierzyć :hmm: ale poczekamy zobaczymy.
  • 0

#6

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podobno moderatorzy sprawdzili go po ip i to nie fake :P

Może, ciężko to zweryfikować. Choć z drugiej strony to dziwne, że napisał to komputera służbowego, a nie np. z kafejki internetowej - przecież teraz w Darmstadt łatwiej go odszukać. :cafe:
  • 0

#7 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak myślałem, że awaria przetwornika CCD w kamerze na SOHO do obserwacji korony słonecznej
to nie przelewki, a ostatnia misja Delta II z pięcioma satelitami mającymi obserwować zjawisko
zorzy i wpływ jej na magnetosferę ziemską jest nie tylko nowym wyzwaniem dla naukowców.

Może, ciężko to zweryfikować. Choć z drugiej strony to dziwne, że napisał to komputera służbowego, a nie np. z kafejki internetowej - przecież teraz w Darmstadt łatwiej go odszukać. :cafe:


Jeśli to prawda to co mu zależy i tak wziął urlop na budowę bunkra i zbieranie zapasów. :o
  • 0

#8

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I znowu o tym marcu kolejne żródło :o
Zaczynam powoli w to wierzyć :hmm: ale poczekamy zobaczymy.



a nie pomyslales ze jeden koles zrobil sobie jaja i rzucil jakies proroctwo na marzec, umiescil gdzies, potem ktos to przeczytal i postanowil sie zabawic i tez wymyslil cos w tym rodzaju? Tak dalej pozytywka kreci sie...
  • 0

#9

moski.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mimo to ze pisał to z tej swojej agencji(?) to jednak troche zamało aby uwierzyc i zaczac budowac jakies schrony.
  • 0

#10

ViZarDy.
  • Postów: 98
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więcej info by się przydało , chyba mało kto w to uwierzy... =/ koniec Marca mam urodziny ffs:| :)
  • 0

#11

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam na początku, więc się pobawię jeszcze ;)

Wygląda to jak żart, ale kto wie może to jakiś porąbany naukowiec. Ja jednak zapasów nie mam zamiar żadnych robić, co będzie to będzie, najwyżej pomrzemy wszyscy. Nakręcanie się na ten marzec 2007 jest coraz więcej, chyba zaraz wcielę się w jakiegoś proroka Kazachskiego i puszczę na jakiś zagranicznych forach notkę, że w marcu będzie uderzenie z kosmosu ;)
  • 0

#12

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mysle ze to tylko jakis dzieciak neo który sie nudził
  • 0

#13

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Więcej info macie TUTAJ :)
  • 0

#14

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie no w aż tak makabryczny scenariusz to nie chce mi się wierzyć :o
  • 0

#15

keniu.
  • Postów: 119
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od razu przypomniał mi się tajemniczy naukowiec z NASA i jego ostrzeżenia o komecie SW-3
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych