Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny film przedstawiający obcego. Tym razem prawdziwy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

#136

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz co BorysMR nie wiem czy te filmiki są prawdziwe, ale wydaje mi się że nawet jak by obcy podszedł do ciebie i zrobi ci „Punch in the Face” to ty i tak byś powiedział że to telewizor.

Już prędzej szafka i na niej jakieś coś, co przypomina głowę. Nie wiem, wstawiłem bo na pierwszy rzut oka obcy jak znalazł. Trzeba poprosić autora filmu żeby za dnia sfilmował cały dom i podwórze żebyśmy mieli jakieś wyobrażenie jak ten kont gdzie stoi obcy w ogóle wygląda no i krzaki gdzie ufol siedział.
Chociaż może i telewizor :\.

Użytkownik Ladd edytował ten post 15.12.2010 - 21:41

  • 0

#137

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten "kosmita" na ostatnich obrazkach faktycznie wygląa jak telewizor z jakąś anteną lub ewentualnie wiatrakiem, ale słaba jakość filmu i autosugestia powodują, żę to faktycznie wygląda jak jakaś humanoidalna postać. Sam się na to zdjęcie złapałem na pierwszy rzut oka

Użytkownik KubaLubin edytował ten post 15.12.2010 - 21:42

  • 0

#138 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Znalazłem ciekawy fragment w jednym z filmików naszego nieszczęśnika i doszukałem się czegoś ciekawego.
6:33


A co tam takiego ciekawego?

Dołączona grafika

Po lewej stronie toaletka z dużym lustrem, obok niej mebel, a na nim... "wazon?"
Nie ma sensu mielić kolejnego filmu z cyklu „co widzisz w ciemności na pikselach”.
Jeżeli doszukiwać tam się znamion głowy (znów tylko głowy?), to można to połączyć z toaletką. Być może to garderoba używana przed spektaklem.
W ten sposób ten temat stanie się wylęgarnią filmików a my tu prawimy o jednym konkretnym.
ps
Czekam na kopię „oryginału”.
  • 1

#139

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiesz co BorysMR nie wiem czy te filmiki są prawdziwe, ale wydaje mi się że nawet jak by obcy podszedł do ciebie i zrobi ci „Punch in the Face” to ty i tak byś powiedział że to telewizor.


Wtedy to bym się zdziwił xD
  • 0

#140

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"I have no idea what that thing is at 6.32, i didn't see whatever it is when i walked in the room, and didn't notice it until your comment,it looks like a head/body of something! Help?"

To jest dowód na to że koleś jest bezczelnym oszustem. Kto uwierzy że gościu nie wie co ma w swoim domu? Żałosne, naprawdę. Chce sprzedać kosmitę pod postacią telewizora haha żenujące
  • 1



#141

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Więc, w sumie autentyczność jego "spotkań z UFO" jest już rozwiązana, huh? Po prostu oszust. teraz tylko pytanie czy komuś będzie się chciało dociekać jak to zrobił ^^
  • 0

#142

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"I have no idea what that thing is at 6.32, i didn't see whatever it is when i walked in the room, and didn't notice it until your comment,it looks like a head/body of something! Help?"

To jest dowód na to że koleś jest bezczelnym oszustem. Kto uwierzy że gościu nie wie co ma w swoim domu? Żałosne, naprawdę. Chce sprzedać kosmitę pod postacią telewizora haha żenujące

No, na to wygląda, fake jak nic, cholera miałem inną koncepcje, niech to szlag!
Ale chociaż mamy dowód że gość ściemnia, dla mnie sytuacja jest już jasna.
Przez przypadek wkopałem gościa :D.

Użytkownik Ladd edytował ten post 15.12.2010 - 22:34

  • 0

#143

Lolman23.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli... zagadka rozwiązana ? A jednak potwierdzilły się moje przypuszczenia, kto by sie spodziewał że chłopak wpadnie na czymś takim ^^. Nie rozumiem tylko jak inni internauci sie jeszcze nie kapneli że to telewizor o.o. W każym razie, najwidoczniej możemy se darować wywiad z oszustem czy orginalną kopię jego filmu.
  • 0

#144

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jutro widzicie mój ostatni post tutaj

tylko 3 minusy ?
Bardzo dziękuję

o przepraszam bardzo, że piszę.

V down V
może masz i racje... Może za bardzo się tym przejąłem... Po prostu nie lubię takiego celowego flameowania które coraz częściej widać. :roll:

Użytkownik shortez edytował ten post 16.12.2010 - 02:04

  • 0



#145

Grzesiek85.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to ten film jest nieweryfikowalny. W dzisiejszych czasach można zrobić na tyle dobry fejk, że ocenianie czegoś na podstawie nakręconego filmu i umieszczonego na yt jest troche na wyrost. Jeżeli nie ma ewidentnej "wpadki" która demaskuje cały film, to dyskusja ogranicza się właśnie do tego że ktoś na podstawie czterech pikseli widzi gościa który trzyma kukłę, karton czy jeszcze coś, a ktoś inny widzi drugiego szaraka itd.
Film intrygujący, ale czy prawdziwy czy nie tego nie wiem. Żaden argument nie przekonuje mnie za albo przeciw.

BTW
Shortez daj spokój, nie ma sensu tak tego brać do siebie. Podejdź do tego z większym dystansem. Temat jest interesujący i rozwinął ciekawą dyskusję i o to przeciez chodzi na forum.

A swoją drogą, ktoś kto tutaj często zagląda i obserwuje forum, na pewno zauważył, że oceny +/- w postach, coraz częściej świadczą nie o wartości merytorycznej postu, a po prostu o tym jakie kto przyjmuje stanowisko w danej dyskusji. To po prostu budzi zazenowanie. Chciałbym żeby admin zwrócił też na to uwagę.

Użytkownik Grzesiek85 edytował ten post 16.12.2010 - 01:33

  • 0

#146

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

BorysMR i Wiem Wszystko, właśnie takich postów po Was oczekiwałem. Słowami nic nie zdziałacie, a po moim poście po prostu wzięliście się bardziej do roboty i pokazaliście wraz z odpowiednimi dowodami i argumentami że to fake. I po bólu ^^'.

W każdym razie:

To jest dowód na to że koleś jest bezczelnym oszustem. Kto uwierzy że gościu nie wie co ma w swoim domu? Żałosne, naprawdę. Chce sprzedać kosmitę pod postacią telewizora haha żenujące.

Właściwie, to wystarczy żeby stwierdzić że chłopak jest oszustem.. Niestety, na tym by zakończyła się dyskusja dot. autentyczności filmu.

Temat ciekawy i interesujący, to prawda. Shortez, zazwyczaj należy liczyć się z tym że pewne rzeczy mogą okazać się prawdą, ale niekoniecznie muszą. Jak wspomniał Grzesiek85, takie rzeczy należy również traktować z odpowiednim dystansem. Wobec tematu pozostawałem obojętny, nie mówiłem że to prawda, nie twierdziłem jednak że jest to fake, starałem się pozostać obojętny, analizując odpowiednio film.

Mimo że właściwie to już pewne, iż to fake to dalej prosiłbym o kopię oryginalnego pliku filmu. Zawsze to ciekawiej wygląda, kiedy obejrzy się film w lepszej jakości, nieprawdaż?

@Down

Ale czemu od razu skreślacie wszystko przez coś takiego ? Jutro zapytam się dla czego tak napisał...

Prawdopodobnie jednym z powodów jest to że przez coś takiego już mało kto bierze autora filmu na serio.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 16.12.2010 - 03:00

  • 0



#147

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale czemu od razu skreślacie wszystko przez coś takiego ? Jutro zapytam się dla czego tak napisał...
  • 0



#148

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[08:44:41] The PolishedKnob: Hi
[08:44:41] Artur Oleszczuk: Hello
[08:44:49] The PolishedKnob: i have only got 5mins
[08:45:03] Artur Oleszczuk: Sory for late, I was trying as fast as i can
[08:45:11] The PolishedKnob: it's ok
[08:45:14] Artur Oleszczuk: ok so have you answer my questions ?
[08:45:14] The PolishedKnob: start now
[08:45:25] The PolishedKnob: well my computer crashed
[08:45:30] The PolishedKnob: and it was storming
[08:45:37] Artur Oleszczuk: ow
[08:45:41] Artur Oleszczuk: well
[08:45:56] Artur Oleszczuk: ok so I had some new question
[08:46:01] The PolishedKnob: ok
[08:46:06] The PolishedKnob: i will answer your 18
[08:46:08] The PolishedKnob: tonight
[08:46:11] The PolishedKnob: so do the new ones
[08:46:17] Artur Oleszczuk: ok :)
[08:46:42] Artur Oleszczuk: There is moment in one of your video that we can see these
[08:46:43] Artur Oleszczuk: http://img838.images...53/84707848.jpg
[08:47:01] The PolishedKnob: yes
[08:47:05] The PolishedKnob: in the 4th
[08:47:11] Artur Oleszczuk: and You answered :I have no idea what that thing is at 6.32, i didn't see whatever it is when i walked in the room, and didn't notice it until your comment,it looks like a head/body of something! Help?"
[08:47:22] The PolishedKnob: yes
[08:47:34] Artur Oleszczuk: why you lied about that it's "some thing ?"
[08:47:46] Artur Oleszczuk: we found that it's just a tv with antena http://img651.images.../3636/mebel.jpg
[08:48:12] The PolishedKnob: the tv is always there
[08:48:20] The PolishedKnob: but when you light it up
[08:48:21] The PolishedKnob: you can tell, it justs the tv
[08:48:48] The PolishedKnob: when not lit up you can tell it kinda looks like an alien
[08:48:51] Artur Oleszczuk: what why you answered it looks like a head/body of something! Help?"
[08:49:06] Artur Oleszczuk: now a lot of peoples tell that it's a proof of that it's fake
[08:49:38] The PolishedKnob: the thing or whatever is on top of the tv
[08:49:42] Artur Oleszczuk: but a lot of ppls just throw away it to trash because of these
[08:49:43] The PolishedKnob: is nevert there
[08:49:53] The PolishedKnob: and looks like the head of something
[08:50:33] The PolishedKnob: but i admit there is a tv there
[08:50:42] The PolishedKnob: but i have no idea what is on tio
[08:50:46] The PolishedKnob: top of it
[08:50:52] Artur Oleszczuk: well
[08:51:28] Artur Oleszczuk: I don't know what to think about it
[08:51:54] The PolishedKnob: did you see our new video
[08:51:59] The PolishedKnob: it explaians that well
[08:52:07] The PolishedKnob: i have 5 mins
[08:52:12] The PolishedKnob: check it out after this
[08:52:33] Artur Oleszczuk: ok
[08:53:44] The PolishedKnob: ask anything
[08:54:04] Artur Oleszczuk: Are you sure that is NOT your friend anyhow
[08:54:54] The PolishedKnob: I am 100 percent sure, if a friend had done it, i would have found out and my mother wouldn't have joined in on the act
[08:54:57] The PolishedKnob: i have to go
[08:55:16] The PolishedKnob: i will talk to you again on here
[08:55:17] The PolishedKnob: soon
[08:55:20] The PolishedKnob: bye

Link do filmu z pokazanymi miejscami


jak waszym zdanie tak zachowuje się winny, to niestety żaden argument was nie przekona.
Widzicie co napisał na temat telewizora. Nawet w filmie który zamieścił kilka godzin temu mówi o tym, i wyraźnie podkreśla, że stoi tam telewizor ale...
  • 1



#149

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

shortez nie kompromituj się. To już jet koniec. Gościu ściemnia.

A ty chyba udajesz że dalej nie wiesz o co w tym biega.
Gościu wciska bajkę jak 5 letniemu dziecku.

[08:48:12] The PolishedKnob: the tv is always there
[08:48:20] The PolishedKnob: but when you light it up
[08:48:21] The PolishedKnob: you can tell, it justs the tv
[08:48:48] The PolishedKnob: when not lit up you can tell it kinda looks like an alien

Czyli ten telewizor zawsze tam stoi. Ale kiedy się rozświetli pomieszczenie to można powiedzieć że to tylko telewizor jest, a po ciemku wygląda jak kosmita.
To jest wytłumaczenie na miarę dziecka z zespołem downa.
Dalej facet ciągnie te żałosną bajeczkę. Tłumaczy że na nie wie co stoi na tym telewizorze.
To znaczy że jeśli przyjąć wersję że stoi tam kosmita to musimy założyć że wszedł do telewizora, tak że wystaje mu głowa.
  • 4



#150

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda bardzo, że ciebie nie da sie tak ściemnić...

Wiem o co w tym biega, ale nie świadczy to nic o tym czy jest to prawdziwe czy nie.

Zresztą, co ja będę tutaj pisać. Wiesz Lepiej jak to wskazuje twój nick, a ja na to nic nie poradze, bo ludzi nie da się zmienić i jacy są tacy będą do końca życia. Proszę bardzo czekam na twoje kolejne wyśmiewcze posty w tym jak i w innych tematach.

Nie no ktoś zrobił sobie jaja i chce udowodnić, że to nie ściema. Bardzo to jest logiczne. Nie powiem.
Pokaż mi film w którym ktoś coś naściemniał i próbuje udowodnić, że tego nie zrobił.
Bo jeszcze ani jednego takiego filmiku nie widziałem
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych