Skocz do zawartości


Wybory Prezydenckie 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Prezydenckie 2010 - II TURA (122 użytkowników oddało głos)

Na kogo będziesz głosował/a ?

  1. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (51 głosów [41.80%])

    Procent z głosów: 41.80%

  2. Głosowano Jarosław Kaczyński (PiS) (71 głosów [58.20%])

    Procent z głosów: 58.20%

Głosuj

#1 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Kontynuacja tematu o wyborach.
Rozpoczynamy nowy wątek dotyczący II tury.

Zapraszam do ponownego głosowania.
  • 0

#2

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z dwojga złego wybieram mimo wszystko Komorowskiego, ale z chęcią bym dorysował kwadracik i dopisał inne nazwisko...


@down

Możliwe, że pójdę twoim tropem...

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 25.06.2010 - 00:12

  • 0



#3

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A gdzie opcja 1) nie będę głosował 2) oddam pusty głos 3) nie mogę głosować, jak ankieta to powinny być odpowiedzi nie tylko a i b jak onecie, lecz wszystkie opcje ;)

Ja oddam pusty głos ponieważ żaden z panów kandydatów nie zasługuje na niego. Nie utożsamiam się z planem reform (hic!) żadnego z panów, bo takich planów nie ma! Uważam, ze wybranie któregokolwiek nic nie zmieni, wszystko będzie szło dalej w jednym kierunku. Wolę zmarnować swój głos, niż wybrać mniejsze zło.

~crc

Użytkownik crc edytował ten post 24.06.2010 - 23:16

  • 1

#4

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja mimo wszystko wolę mniejsze zło. Gadanie o tym, że cała władza w rękach PO rozwali ten kraj to ściema. Przetrwaliśmy rządy bliźniaków (jarkacz był premierem, pamiętacie to jeszcze?) to i ten rok do wyborów parlamentarnych wytrzymamy.
  • 1

#5

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Odniosę się jeszcze do postu z poprzedniego tematu.

@Tsukiyomi

"@PaZi jak byś był tak inteligentny jak to mawiają media o wyborcach PO to byś zauważył ze od 20 lat rządzący "różnymi" drogami kierują się ku jednemu celowi, a dalej totalnie nic się nie zmieniło"

Proszę pana, panu naprawdę brakuje inteligencji skoro głosi pan takie kłamliwe tezy. Powiem wręcz że trzeba być szalonym żeby nie zauważyć tak drastycznych różnic w otoczeniu. Inne wytłumaczenie to możliwe że urodziłęś się po komunie i masz gdzieś to co się wtedy działo (lata 90-te) i teraz nagle się tym zainteresowałeś. Dziwne jednak że w tym wypadku ośmielasz się z kimś dyskutować. Zapytaj się lepiej rodziców jakich chaos był po upadku ustroju komunistycznego i jak bardzo od komuny różni się dzisiejsza Polska, szczególnie w zakresie poziomu życia i bogatctwa obywateli. Nie będę dalej podawał przykładów bo każdy normalny człowiek je widzi.

------

Może zamiast gadać o niczym lub marudzić na wszystko zaczniem rozmawiać z jakimś sensem? Teraz mamy wybór między dwoma kandydatami i powinniśmy dyskutować który jest lepszy, ew którego partia jest lepsza, a reszta pogaduch powinna być uznana przez moda jako offtop. Szczególnie że mamy teraz nowy temat.

Widzę że jest trochę głosów w ankiecie popierających JK. Mam pytanie do tych osób, które zawsze chciałem zadać pisowcom, ale jak dotąd wszyscy byli fanatykami.

Czym takim szczególnym cię zachwycił prezes Kaczyński i czy w jego popieraniu całkowicie ignorujesz jego kłamstwo o prywatyzacji, zdradę ideałów na rzecz lewicy, a w szczególności grę teczkami z IPN gdy był on premierem?

Pozdrawiam

edycja cisz: Proszę o zakończenie ataków personalnych. Upomnienie.
  • -1

#6

Sai Baba.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

re - Pazi

Czym takim szczególnym cię zachwycił prezes Kaczyński i czy w jego popieraniu całkowicie ignorujesz jego kłamstwo o prywatyzacji, zdradę ideałów na rzecz lewicy, a w szczególności grę teczkami z IPN gdy był on premierem?

Mnie niczym nie zachwycił, ale w odróżnieniu od Tuska i ekipy, nie zauważyłem by Kaczyńscy chcieli wprowadzić w Polsce NWO. A to jest kluczowa kwestia - trzeba stawiać na osoby, które będą nas do końca bronić przed tym złem, które nieuchronnie się zbliża.

Zadaje sobie oczywiście pytanie, czy Kaczyńscy wiedzieli i wydali zgodę na opryskiwanie nas chemią... Jeżeli wiedzieli i się na to zgodzili, z pewnością na Jaro nie zagłosuje. Oddam pusty głos. Ale jak się o tym dowiedzieć?

Jednak o tym, że PiS nie współpracuje z NWO przekonały mnie trzy sytuacje.

Pierwsza
- widziałem w programie Moniki Olejnik jak Michał Kamiński z PiS (dzisiaj europoseł) mówił, że był strasznie zdziwiony, jak przyszedł do niego jakiś koleś i powiedział, że jest przedstawicielem Rządu Światowego w Polsce :D

Druga - to artykuł członka PiS Krzysztofa Tarnawskiego "chemtrails nad Wrocławiem"
http://www.miastowro...kuly&Itemid=20.

Trzecia
- śmierć Lecha

Wiem, że to mało, ale z braku informacji człowiek łapie się różnych faktów, by zrozumieć, o co cho.

Użytkownik Sai Baba edytował ten post 25.06.2010 - 08:20

  • 2

#7 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

:o


Jestem w ciężkim szoku :o

NWO? Chemtrails? Czy to są czymkolwiek poparte domysły? Jak można wybierać prezydenta na podstawie jakiś niejasnych teorii spiskowych? :o

Mnie jako wyborcę bardziej interesuje to co się będzie działo z krajem rządzonym przez takiego a nie innego kandydata. Jak będziemy postrzegani na świecie. Czy rząd będzie w stanie w końcu wypełnić to co obiecał. Niestety, w przypadku wyboru JK jestem pewien, że będzie tak samo jak było przez ostatnie 4,5 roku :/ Przykro to mówić, ale śp. Lech Kaczyński do bezstronnych nie należał, a swoim działaniem nie powodował, że Polacy byli jakoś fajniej postrzegani :/
  • 0

#8

Sai Baba.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem w ciężkim szoku :o

Naprawdę, aż tak cię zszokował mój wywód? Bez przesady. Pisałem już, że polityczne podziały w Polsce to z grubsza pic na wodę. Świadom tego człowiek szuka innych kryteriów, by po wyborze nie mieć kaca. Ja takiego kaca miałem dwa razy głosując na Kwaśniewskiego. Dałem się zwieść młodemu, przebojowemu komuniście, myślałem, że takiego kogoś Polska potrzebuje. A potem się okazało, że to cwany elokwentny Żydek, którego ojciec był w NKWD, któremu wstawili szafirowe szkiełka w oczka, który wysłał posłusznie wojska do Iraku i Afganistanu (wplątał nas w dwie zbrodnicze wojny napastnicze), który nawalił się w Charkowie i w paru innych miejscach i ogólnie przyniósł nam maksymalny wstyd. Wyobrażasz sobie, jakiego miałem kaca? Co z tego, że chłopak ładnie po angielsku mówił, miał śliczną żonkę i córeczkę. Ludzie go wybrali, bo zostali oczarowani jego osobą wykreowaną przez media. Kurdupel taki sam jak Kaczyńscy, a jednak w mediach prezentowany jako postawny mąż stanu.

NWO? Chemtrails? Czy to są czymkolwiek poparte domysły? Jak można wybierać prezydenta na podstawie jakiś niejasnych teorii spiskowych? :o

Oczywiście, że są poparte faktami. Nie jest to miejsce, aby to tobie wytłumaczyć, ale zapewniam cię, że NWO się zbliża wielkimi krokami, a my jak i cała praktycznie ludzkość jesteśmy okłamywani, a nasza czujność usypiana. Widziałem już nawet pierwsze profesjonalnie wykonane reklamy czipów ;)

Mnie jako wyborcę bardziej interesuje to co się będzie działo z krajem rządzonym przez takiego a nie innego kandydata.

Myślę, że w tym punkcie zgadzamy się w 100%.

Jak będziemy postrzegani na świecie. Czy rząd będzie w stanie w końcu wypełnić to co obiecał.

Daruj sobie takie dyrdymały. Jeśli teraz wygra Jaro, a potem w wyborach wygra PiS to rząd wypełni to co obiecał :)

Niestety, w przypadku wyboru JK jestem pewien, że będzie tak samo jak było przez ostatnie 4,5 roku :/ Przykro to mówić, ale śp. Lech Kaczyński do bezstronnych nie należał, a swoim działaniem nie powodował, że Polacy byli jakoś fajniej postrzegani :/

Fajnie postrzegani? Lepiej byliśmy postrzegani jak się Kwachu napruł prawie do nieprzytomności nad grobami zamordowanych w Charkowie. Żydzi naszych tam wymordowali, a po latach pokazali co o tym myślą i jak dla nich jest to ważne. Kwachu tym nawaleniem się plunał Polakom w twarz i przyniósł nam największy chyba wstyd w historii.

A Komorowski? Schowany przez lata mały polityczek, bez wyrazu, bez poglądów. Teraz mamy uwierzyć, że to mąż stanu? Że będzie nas godnie reprezentował? To człowiek bez honoru. Decyzje jakie podjął po śmierci Lecha, pokazały gdzie ten człowiek ma honor i dobre obyczaje. Wykonał polityczne rozkazy i tyle. Do tego to on się doskonale nadaje. Do bycia marionetką i wykonywania poleceń. Z Jaro tak z pewnością nie będzie, no bo kto mu będzie wydawał polecenia. Mama?

Użytkownik Sai Baba edytował ten post 25.06.2010 - 09:52

  • 3

#9 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Wybacz, ale wolę marionetkę-Komorowskiego niż zacietrzewionego nienawiścią i walką z układami fanatyka, który jest w stanie praktycznie od ręki zmienić swoje poglądy, tak by osiągnąć tylko swój cel.

Nie rozumiem co na Kwachu do tego? Z PO jest, czy jak? Czy z Kwacha zlewało pół Europy? Czy Kwachu walił fochami na lewo i prawo? Czy paraliżował wszystko co się działo w polityce swoimi wahaniami nastroju? ("Lecę", "Nie lecę", "Jednak lecę", "Dawać samolot", "Nie chcą dać samolotu").

Po za tym chciałem zauważyć, że PiS miało swoje 5 minut w całkowitym rządzeniu, i z tego co pamiętam zakończyło się to kompromitacją i znacznie przyśpieszonymi wyborami. Dziękuję postoje. Chociaż z drugiej strony, tym razem możemy być pewni, że Jaro dotrzyma obietnicy i "jeśli jeden z braci będzie prezydentem to drugi nie będzie premierem".
  • 0

#10

Pisaq.
  • Postów: 283
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kaczyński - z dwojga złego lepiej w te stronę. Jeśli Komorowski zostanie prezydentem to PO zyska władzę absolutną. Sejm, prezydent, sąd i te kluczowe urzędy obsadzone PełOwcami przez Komorowskiego w czasie niedługim po katastrofie w Smoleńsku.
  • 0

#11

Sai Baba.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wybacz, ale wolę marionetkę-Komorowskiego niż zacietrzewionego nienawiścią i walką z układami fanatyka, który jest w stanie praktycznie od ręki zmienić swoje poglądy, tak by osiągnąć tylko swój cel.

Proszę cię, czyli Tusk i ekipa nigdy nie zmieniali swoich poglądów, by osiągnąć swój cel? Pamiętasz 3 razy tak? Przed wyborami liberałowie, a po?

Nie rozumiem co na Kwachu do tego? Z PO jest, czy jak? Czy z Kwacha zlewało pół Europy?

Zalewało? Pół Europy? A może ktoś celowo tak pokazywał Lecha, by wychodził na idiotę
Dołączona grafika

Czy Kwachu walił fochami na lewo i prawo?

Nie, Kwachu grzecznie wykonywał polecenia, dlatego media go ładnie pokazywały i dlatego do dzisiaj żyje.

Czy paraliżował wszystko co się działo w polityce swoimi wahaniami nastroju? ("Lecę", "Nie lecę", "Jednak lecę", "Dawać samolot", "Nie chcą dać samolotu").

Bez przesady. Takie przedstawianie Lecha to sprytny zabieg "polskich" mediów. Cała ta nagonka na prezydenta była poniżej pasa.

Po za tym chciałem zauważyć, że PiS miało swoje 5 minut w całkowitym rządzeniu, i z tego co pamiętam zakończyło się to kompromitacją i znacznie przyśpieszonymi wyborami. Dziękuję postoje. Chociaż z drugiej strony, tym razem możemy być pewni, że Jaro dotrzyma obietnicy i "jeśli jeden z braci będzie prezydentem to drugi nie będzie premierem".

Kompromitacja była tylko w mediach. To "polskie" media tak Polaków nastawiły do rządów PiS. Nigdy ich nie popierałem, ale dzisiaj dostrzegam, jak sprytnie zostałem oszukany i ogłupiony przez 4 władzę.

Kolejny raz nie dam się oszukać.
  • 4

#12 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Proszę cię, czyli Tusk i ekipa nigdy nie zmieniali swoich poglądów, by osiągnąć swój cel? Pamiętasz 3 razy tak? Przed wyborami liberałowie, a po?

Komuniści? A może lewicowcy? :P

Zalewało? Pół Europy? A może ktoś celowo tak pokazywał Lecha, by wychodził na idiotę


"Zlewało" - śmiało się ;) Nie musiał go nikt tak celowo pokazywać - zazwyczaj sam z siebie wychodził na idiotę. Nie wspominam już także o słynnym "kartoflu" :)

Nie, Kwachu grzecznie wykonywał polecenia, dlatego media go ładnie pokazywały i dlatego do dzisiaj żyje.


To chyba z lekka przesadne stwierdzenie o tym "życiu do dzisiaj"?


Bez przesady. Takie przedstawianie Lecha to sprytny zabieg "polskich" mediów. Cała ta nagonka na prezydenta była poniżej pasa.


No ale czy tak nie było? Czy przed prawie każdym lotem na posiedzenie w UE, nie było afery, że Donek go zabrać nie chce?


Kompromitacja była tylko w mediach. To "polskie" media tak Polaków nastawiły do rządów PiS. Nigdy ich nie popierałem, ale dzisiaj dostrzegam, jak sprytnie zostałem oszukany i ogłupiony przez 4 władzę.



A co takiego PiS zrealizowało, ze swojego planu wyborczego? Czym mogli się oni poszczycić będąc przy władzy? Bo mnie w pamięci jedynie zostały liczne i bardzo ciekawe konferencje prasowe, i zajebiste pomysły Romka G. :>
A motyw i sposób w jaki PiS rozprawiło się ze swoim koalicjantem był po prostu poniżej pasa...
  • 0

#13

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Sai Baba

Pewnie Cię zawiodę :) PiS miał pełnie władzy w Polsce, premiera i prezydenta...i wasze chemtrails też wtedy były tak jak i teraz są. Po wyborze Jarka nadal będą...

Nawet jak by rządził Korwin to będą...

Także MEGA argument :)

Aha co do tego jak się o tym dowiedzieć. Wystarczy pomyśleć...premier i prezydent to komplet i wiedzą o wszystkim co się dzieje w tym kraju. Wszystkie służby im podlegają. Więc samoloty nie latają sobie nad naszym krajem bez wiedzy ludzi u władzy.

Użytkownik Xellos edytował ten post 25.06.2010 - 12:29

  • 1

#14

Sai Baba.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Sai Baba
Pewnie Cię zawiodę :) PiS miał pełnie władzy w Polsce, premiera i prezydenta...i wasze chemtrails też wtedy były tak jak i teraz są. Po wyborze Jarka nadal będą...

No w sumie masz rację, nie mogli nie wiedzieć :(
Smutne jest to.

Głosowanie na Jarka ma w takim razie tylko 1 mocny argument - będą szanse na dowiedzenie się prawdy o katastrofie smoleńskiej.
  • 0

#15

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę pana, panu naprawdę brakuje inteligencji skoro głosi pan takie kłamliwe tezy. Powiem wręcz że trzeba być szalonym żeby nie zauważyć tak drastycznych różnic w otoczeniu. Inne wytłumaczenie to możliwe że urodziłęś się po komunie i masz gdzieś to co się wtedy działo (lata 90-te) i teraz nagle się tym zainteresowałeś. Dziwne jednak że w tym wypadku ośmielasz się z kimś dyskutować. Zapytaj się lepiej rodziców jakich chaos był po upadku ustroju komunistycznego i jak bardzo od komuny różni się dzisiejsza Polska, szczególnie w zakresie poziomu życia i bogatctwa obywateli. Nie będę dalej podawał przykładów bo każdy normalny człowiek je widzi.


Masz na myśli zbrodniczą Magdalenkę i oddanie władzy tzw "opozycji", której przecież czerwoni nie przekazali by nie swoim ludziom ? Ah tak, było coś takiego.
No tak, może jest parę różnic, biurokracja od tzw "upadku komuny" rozrosła się kilkukrotnie
"Z tą różnicą, że zamiast jednej stanowiska obsadzają cztery partie" jak to śpiewał Kazik.
No i zamiast piewców socjalizmu, są dzisiaj ludzie wciskający propagandę wspaniałości demokracji.

Nie głosuję w drugiej turze, bo zwyczajnie nie ma na kogo.

Użytkownik Tsukiyomi edytował ten post 25.06.2010 - 12:53

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych