Skocz do zawartości


The Illuminati Secret Space


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_DynamiteB

Gość_DynamiteB.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiedziałem zbytnio gdzie założyć temat, jeżeli mod przypisze go gdzie indziej - ok.
Nie posłużę się artykułem.
Film
The Illuminati Secret Space vol 1
http://www.youtube.c...re=channel_page
The Illuminati Secret Space vol 2
http://www.youtube.c...re=channel_page

Film z australijskich mediów, z niezależnej TV.
Przedstawia bardzo szeroko o Illuminatach, tajnych dokumentach, spiskach, kosmosie, ciekawej historii NASA, o wielu ciekawych wątkach, które wciągną nawet sceptyka.
Obejrzyjcie, dopóki ten użytkownik nie ma zablokowanego konta, a zapewne za krótki czas nie będzie widniało to konto.
Obejrzałem pare filmów o Illuminati, ten jest trochę mniej męczący szczegółami (lecz je zawiera mimo to) niż tamte, które obejrzałem.
Polecam i zapraszam do komentowania tutaj.

Od siebie na świeżo dodam, że nie zdziwię się jak to prawda, nie mniej jednak trzymam dystans do wszystkiego, dopóki sam nie odniosę to do swojej rzeczywistości.
Nie jedną osobę to zaciekawi, nie jedną rozśmieszy, nie mniej jednak kiedy czytam forum, to mam wrażenie, że wielu, wielu user'ów jest zaciekawiona całym tym cyrkiem zwanym Illuminati.
Wiedzę jakąkolwiek - można poznać. Kto jak się odniesie do tego - jego indywidualna sprawa.
Film robi wrażenie prawie tak samo jak film Davida Icke " Revelations Of a Mother Goddess " który rzecz jasna został skasowany i użytkownik zbanowany, Ci którzy zdążyli obejrzeć - nie zawiodą się również.
  • 0

#2

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne filmy :D
  • 0

#3

Ghostbite.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałem obydwa filmy z dużym zaciekawieniem. Bardziej do gustu (jeśli tak to można określić) przypadła mi część druga.

Na temat sporej części materiału w nich zawartego słyszałem albo widziałem już wcześniej.

Powiem tak: naprawdę ciekawe produkcje, oby takich więcej. Duże brawa dla twórców filmu za tak szczegółowe i rzeczowe przedstawienie materiału oraz wysiłek włożony w to, żeby złożyć to w sensowną i ciekawą całość.

Czy wszystkie przedstawione w owych filmach teorie i założenia są prawdziwe? Cóż, to pozostaje w kwestiach dywagacji i osobistych przekonań lecz teorie te poparte mnóstwem faktów i niepodważalnych dowodów oraz wydarzeń są w stanie przynajmniej do części z nich mnie przekonać.

Co prawda niektóre stwierdzenia padające w powyższych produkcjach są jak dla mnie delikatnie mówiąc ciężkie do zaakceptowania i mocno kontrowersyjne. Z drugiej jednak strony konfrontując twierdzenia innych ludzi że czegoś nie ma albo coś nie ma lub nie miało miejsca nie poparte żadnymi dowodami z twierdzeniami przeciwnymi popartymi "mocnym" materiałem dowodowym o czymś jednak moim zdaniem świadczy.

Generalnie dosyć ostrożnie podchodzę do wszelakich teorii spiskowych i nie jestem zwolennikiem ślepej wiary we wszystko o czym usłyszę, przeczytam lub zobaczę ale muszę przyznać iż owe produkcje rozbudziły moją wyobraźnię i chęć wiary w tego typu "tematy".
  • 0

#4

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę stwierdzić,że z zaciekawieniem obejrzałam filmy.Autor miał rację,druga część
powinna być pierwszą,coś na styl Davida Icke'a ale też niezłe :)
  • 0

#5

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te głosy mnie trochę niepokoiły :) Ale filmy świetne. Jaime Maussan widać wie o NWO. A Fundacja Nautilus, która sieje dezinformację w tym temacie zaprasza go do Polski. Ciekawe co by zrobili jakby zaczął mówić na te tematy podczas swojego wykładu :)
  • 0



#6

Dam_Son.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem troszkę bez sensu, bo w I części twierdzą, że człowiek nie wylądował na księżycu, a w drugiej donoszą o statkach kosmitów spostrzeżonych przez astronautów na powierzchni księżyca...

Gubią się w zeznaniach xD! No ale jak w każdym takim filmie: "Coś w tym jest!"
  • 0

#7

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obejrzałem tylko część pt: "Alien moon" i wrażenia mam nieodmiennie negatywne. Zlepek materiału ilustracyjnego - począwszy od amatorskich fotek Księżyca i takież video, nagranych web kamerkami, po wirtualne pokazy księżycowego globusa. Ba, dostrzegłem tam nawet zdjęcie powierzchni Marsa, konkretnie - miejsce lądowania pojazdu MER-"SPIRIT"( :lol ). Wszystko to jest jedynie wizualnym tłem bałamutnego komentarza, skierowanego do niewyrobionego w temacie odbiorcy. Aura tajemniczości to haczyk, na który mają się złapać ci, którzy mity przedkładają nad realną wiedzę obserwacyjną.

Spodziewam się, że rozpoczęta niedawno misja badawcza sondy Lunar Reconnaissance Orbiter, dokona rzeczywistego przełomu w dziedzinie szczegółowej obserwacji powierzchni Księżyca, gdyż celem jej badań będzie kilka tysięcy najbardziej interesujących i tajemniczych zakątków rozsianych po całym księżycowym globie. Doskonałe cyfrowe obrazy jakie LRO już przesyła na Ziemię, pod względem rozdzielczości szczegółów zdecydowanie przewyższają wszystko, co do tej pory uzyskano z misji orbitalnych wokół Księżyca. Kamery LRO to idealne narzędzia do obalenia księżycowych mitów.
  • 0



#8

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Filmy bardzo ciekawe!

Obejrzyjcie, dopóki ten użytkownik nie ma zablokowanego konta,

proponuję wszystkie "perełki" zgrywać na dysk, ponieważ wiadomo że YT coraz częściej usuwa filmiki i blokuje konta!
Do zgrywania polecam Save 2 PC jest to bardzo łatwy i intuicyjny programik, ponieważ wystarczy wkleić link.
  • 0



#9

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe filmy :)
Co do pierwszej części to bardzo mnie zaciekawiła, druga też była mocna aczkolwiek wydaje mi się że trochę zrobiona jak film sci-fi. Widziałem że jest jeszcze trzecia część tego: The Illuminati Vol.3 - Murdered by The Monarchs() której jeszcze nie oglądałem, ale pewnie obejrzę.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych