Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 30.10.2011 - 09:45
  • Wyświetleń: 9736
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/28910-parlament-unii-europejskiej/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
4 Ocen

Parlament Unii Europejskiej

Napisane przez Connor dnia 30.10.2011 - 09:45
Komentuj na forum

Odkąd 14 grudnia 1999 roku parlament UE został ukończony, pojawiły się pytania odnośnie jego konstrukcji. Główna wieża nazwana "Louise Weiss" wygląda dziwnie i modernistycznie. Dlaczego wygląda na nieskończoną? Promotorzy mówią, że odzwierciedla to "nieskończoną naturę Europy". Jednak niektórzy badacze tego tematu odkryli mroczne symboliki tego budynku. Odsłaniając prawdziwe źródło inspiracji wieży Louise Weiss odsłania ezoteryczne wierzenia światowej elity, ich mrocznych aspiracji i ich interpretacji starożytnych pism.

Przejdziemy do rzeczy: wieża Louise Weiss jest przeznaczona do tego aby wyglądała jak obraz "Wieża Babel" starszego Pietera Brueghel'a z 1563 roku. Historia mówi, że Wieża Babel nigdy nie została ukończona. Więc parlament UN (parlament ONZ) w zasadzie kontynuuje nieskończoną pracę Nimroda, niesławnego/haniebnego tyrana, który budował Wieżę Babel aby pokonać Boga. Czy myślicie, że jest to dobre źródło informacji dla "instytucji demokratycznej"?

Dołączona grafika

Dołączona grafikaNimrod i Wieża Babel

Historia Nimroda i Wieży Babel pojawia się w wielu tekstach starożytnych kultur włączając w to Hebrajską, Islamską, Grecką i Kabała. Nimrod jest uważany za założyciela i króla pierwszego imperium po powodzi. Jego królestwo obejmuje Babilon (Babel), Uruk, Akkad i Calneh. Jest znany jako król, który przyniósł tyranię ludziom starając się wyeliminować przekonania religijne.

"To Nimrod podekscytował ich do obrazy i pogardy Boga. Był wnukiem Ham'a, synem Noego, łysy człowiek z silną ręką. Przekonał ich aby nie przypisywali tego Bogu, przez jego sposób byli oni szczęśliwi ale wierzyli, że to ich własna odwaga wytworzyła to szczęście. Również stopniowo zmieniał rząd w tyranię, bo nie widział innego sposobu odwrócenia ludzi od bojaźni Bożej niż sprowadzenie ich do stałej zależności od jego władzy... Mnóstwo (ludzi) było gotowych do podążenia za determinacją Nimroda i cenić temu trochę tchórzostwa do poddania się Bogu".

Według Biblii, Babel było miastem, które jednoczyło ludzkość, wszyscy mówili jednym językiem i migrowali ze Wschodu. Było to rodzinne miasto Nimroda. Zdecydował, że miasto powinno mieć wieżę tak ogromną, że "jej szczyt powinien być w niebiosach". Ta wieża jednak nie miała służyć czczeniu i chwaleniu Boga, ale do chwały człowieka z motywem "nazywania" budowniczych. Midrajska wersja historii mówi nawet o tym, że budowniczy tej Wieży powiedzieli:

"Bóg nie ma prawa do wyboru wyższego świata dla siebie i do pozostawienia niższego świata dla nas; dlatego zbudujemy nam wieżę z bożkiem na szczycie trzymającego miecz tak, że może się wydawać iż chcieliśmy wojny z Bogiem".

Bóg widząc bluźnierczą naturę Wieży dał każdej osobie inny język aby ich zdezorientować. Nie mogąc kontynuować pracy, ludzie rozeszli się na cały świat.


Symbolika parlamentu UE

A więc konstrukcja parlamentu UE w obrazie Wieży Babel wysyła wiadomość, że Nimrod miał prawidłową filozofię i jego Wieża Babel była dobrym pomysłem. A więc szukamy:

1. Stopniowego wprowadzania tyranii
2. Eliminacji czci Boga aby wprowadzić zależność od władzy
3. Ludzi mówiących tym samym językiem i wyznających tą samą religię
4. Odrzucenia Boga z powodu próby zostania bogami

Wiecie co? To są główne nakazy ezoterycznych wierzeń światowej elity. Oni nie są chrześcijanami ani nie są z chrześcijaństwem powiazani. Ich system wierzeń jest oparty na religiach ( pogańskie rytuały, kult Słońca, uważanie Lucyfera jako tego, który podarował światło ludzkiej rasie, postrzeganie Boga jako siły, która chce trzymać ludzi w ciemności/niewiedzy). Ich Nowy Porządek Świata zewakuuje całe czczenie Boga, wprowadzając jeden język i zmieniając demokrację w tyranię.


Zakazany Plakat

Czy brzmię trochę jak szalony? Czy przeczytałem za dużo o tym budynku? Odpowiedź brzmi: NIE. Oto OFICJALNY plakat promujący parlament UE:

Dołączona grafika


Widzimy ludzi Europy, którzy przebudowują Wieżę Babel. Oto parę rzeczy wartych do zanotowania/zapamiętania: Po pierwsze, mamy potwierdzenie, że budynek Louise Weiss naprawdę został zainspirowany Wieżą Babel. Plakat odtworzył dokładnie tą samą wieżę jak ta na obrazie Pietera Brueghela, pokazując również zepsutą część fundamentu. Nie ma ŻADNYCH wątpliwości. Po drugie, hasło: "Europa: Wiele Języków Jeden Głos" odnosi się do Boga, który zdezorientował ludzi wieloma językami. Parlament skutecznie odwróci karę Bożą aby nauczyć lekcji o bałwochwalstwie i arogancji. Po trzecie, przyjrzycie się bliżej gwiazdom na szczycie. Wyglądają dziwnie? Są to odwrócone do góry nogami pentagramy. Symbolika pentagramów jest niesamowicie głęboka i skomplikowana ale możemy powiedzieć, że regularny/normalny pentagram odnosi się do "Dobre Orzeczenie" a odwrócony pentagram odnosi się do "Złe Orzeczenie".

Dołączona grafika


Ten plakat został zakazany z powodu protestów wielu grup. Jednakże jest on niezwykle ujawniający i dowodzi ezoteryczną mentalność budowniczych Parlamentu Unii Europejskiej.


Uprowadzenie Europy

Dołączona grafika


Ten posąg, stojący przed budynkiem Winston Churchill odnosi się do starożytnej mitologii i przedstawia jedną z najstarszych reprezentacji Europy. Jest oparty na historii, w której Zeus przebrał się za białego byka aby uwieść księżniczkę Europa, która zbierała kwiaty. Kiedy podeszła do byka i wsiadła na jego plecy, byk wykorzystał okazję aby uciec z nią i ostatecznie ją zgwałcić (podaję wam nieocenzurowaną wersję historii).

Więc kobieta (która reprezentuje Europę) na plecach byka ma zostać zgwałcona. Dobra, dziwne. W każdym bądź razie, to reprezentuje Dobro kontra Zło, Słońce kontra Księżyc i inne tego typu rzeczy. Integralna część religii. Dowiedz się o tym.


Na zakończenie

Unia Europejska jest super państwem, który obecnie zawiera 27 krajów (w przyszłości więcej). Ta sama wiara czeka Amerykańskie i Azjatyckie kraje, które są związane aby jednoczyć pod tą samą flagą i walutą aby tworzyć kolejne super państwa. To są bloki budynków w kierunku Jednego Rządu Światowego, cel aktywnie poszukiwany przez światową elitę. Parlament UE jest pierwszym pomnikiem reprezentującym super państwa (ang. superstate) i odkrywa poprzez swoją symbolikę, nienawiść do religii, plany na Nowy Porządek Świata i ich subtelne poparcie tyranii.

Dołączona grafikaTłumaczenie: Fisher
Paranormalne.pl
Źródło: www.vigilantcitizen.com
  • 0

stat4u