Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jezioro Wostok a 2012. To już sie dzieje !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#16

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem żaden organizm po przejściu z ciśnienia jakie panuje w tym zbiorniku do ciśnienia jakie jest na powierzchni nie ma szans na przeżycie, przecież ich budowa musi być przystosowana do ciśnienia, a jak ciśnienie zmniejszy się to mogą się zwyczajnie....rozlecieć?
  • 0



#17

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z 2012 kompletnie bym tego nie wiązał, ale z tego artykułu wynika, że katastrofa jest znacznie bliżej. Uwolnienie tak ogromnej ilości wody do oceanu bezpośrednio lub pośrednio wpłynie na całą Ziemię. Bezpośrednio w sensie, że po prostu zaleje ogromne obszary, a pośrednio poprzez zakłócenie prądów morskich i zmianę klimatu.
  • 0

#18

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bernatowicz by mógł coś o tym w audycji wspomnieć. Tylko jak go do tego namówić?


Dużo ludzi by zapewne zinteresowało się tą sprawą bo jest pradziwa a zarazem tajemnicza i możę mieć istotny wpływ na nasze życie.

Moim zdaniem żaden organizm po przejściu z ciśnienia jakie panuje w tym zbiorniku do ciśnienia jakie jest na powierzchni nie ma szans na przeżycie, przecież ich budowa musi być przystosowana do ciśnienia, a jak ciśnienie zmniejszy się to mogą się zwyczajnie....rozlecieć?



Myślę, że organizmy które tam żyją to tylko bakterie więc takiego problemu niema by sie rozpadły.
Chyba że natura nas zaskoczy i zobaczymy świat jak z innej planety.
  • 0

#19

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po przeczytaniu tego artykułu przyszła mi na mysl fabula mangi Neon Genesis Evangelion xD , kiedy to po odkryciu na antarktydzie pierwszego anioła "Adama" nastepuje wybuch , którego nastepstwem jest smierc 1/3 ludnosci na ziemi ;x Ta, ciekawe ;D
  • 0



#20

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hehe. Zeszłej nocy (zanim przeczytałam ten artykuł) miałam sen w ktrym znalazłam ukryte jezioro z którego zaczęły wyłazić jakieś stwory (niektóre przypominały duże bakterie, inne gluty :aaa: ). Wykorzystując częściową świadomość snu stworzyłam wokół jeziora ścianę żeby się nie wydostały - niestety, ktoś otworzył drzwi w tej ścianie i jednak sie wydostały :hmm: . Nie ma to jak drobne prorocze sny :lol .
  • 0



#21

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie ma to jak lekki dystans do tego co tu się czyta ;) .
  • 0

#22

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dystans, dystansem ale oni naprawdę teraz maja kłopot co dalej z tym wierceniem.



Są ciekawi co tam jest ale się naprawde boją, i to nie jest film s-f ale fakty.




Może was zdziwie ale łaczę ten temat z tym http://www.paranorma...mp;#entry152880

film http://video.google....8...68104&hl=pl gdzie mówi o Odwiertach w ziemi wykonanych przez UFO

Czy ma ktoś jakiś pomysł dlaczego?
  • 0

#23

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

miałem na myśli sen any ;)
  • 0

#24

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cytat z linka z artykułu powyżej jaki podałem.

"tu mamy dwie hipotezy. Pierwsza z nich zakłada, że na Ziemi dojdzie do jakiegoś ważnego wydarzenia, zaś w tych otworach jest umieszczony materiał genetyczny, który z jakiś powodów będzie po tej przemianie potrzebny – mówi o tym wyraźnie jasnowidz. Hipoteza druga rysuje inny wariant. Oto owe tajemnicze „miliony”, które stoją za tymi zabawnie wyglądającymi pojazdami, interesują się zmianami, które zachodzą lub dopiero będą zachodzić w naszej ziemi. W ten niezwykły sposób prowadzony jest jakiś program badań geologicznych, który ma dać im wiedzę, na jakim etapie są owe zmiany."


To ma jakis zwiazek tak czuję.

Zaczynam gadać jak Jackowski hahaa, ale nie jestem jasnowidzem, poprostu analizuję fakty, może jakaś intuicja.
  • 0

#25

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Zaczynam uważać jackowskiego za idiotę ...
  • 0

#26

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Why?!
  • 0

#27

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaczynam uważać jackowskiego za idiotę ...

Nie za ostro powiedziane? I właśnie, why?
  • 0

#28

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem link do tematu.

http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=277
  • 0

#29

roberto5455.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

a moze o tej wlasnie katastrofie w 2009 mowil ten Borys z Marsa.



P.S. długo już siedze na forum, ale dopiero teraz napisalem 1 post wiec wszystkich witam :)
  • 0

#30

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a moze o tej wlasnie katastrofie w 2009 mowil ten Borys z Marsa.


Nie sądzę, inaczej obrazuje to ten artykuł.

PS: również witam ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych