Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lech Wałęsa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#31

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To trzeba było z nim pogadać :P Byś się rozbudził... ;)



#32

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nr. Leszka na gadulcu mają .. No No ... Buahahhahaha ;) :



#33

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coż... skoro odpada kontakt przez gg pozostaje jeszcze kontakt telepatyczny. ;) :P :P

#34

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozbawiło mnie także wyobrażenie Lecha siedzącego rano przed monitorem w szlafroku ..heeheh :rotfl: . Słyszeliście, że sam sobie złożył komputer? W sumie to proste, ale nie przypuszczałem, że on...



#35

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słyszeliście, że sam sobie złożył komputer? W sumie to proste, ale nie przypuszczałem, że on



może sam zespawał? w końcu elektrykiem był :rotfl:



#36

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

w końcu elektrykiem był


A no tak...zapomniałem :rotfl:
Ale i tak bym się nie zdziwił gdyby chciał wsadzić Pentiuma 4 w Socket A :rotfl:



#37

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dajcie spokój Leszkowi :rotfl:

#38

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam nic nie mam do niego :rotfl:



#39 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

On ine obalił komunizmu, ale stał się symbolem obalenia. Zrobili to za niego inni politycy, on tak jak wcześniej pisałem był pionkiem, którym oni mogli sterować. Mieli zaplanowane działania tylko potrzebowali kogoś, komu społeczeństwo by zaufało, kogoś nowego. on miał byc pomocny w realizowaniu ich planów. Pomyśleli, że czemu to nie Lech miałby nim być.
I tak się stało...Lech możliwe, że nieświadom swojej pozycji rządził krajem tak jak mu dyktowali inni politycy. Nie zarzucam mu błędu...dzięki tamtemu okresowi stało się lepiej w Polsce, a jak to już chyba nie jest ważne. Na świecie jest symbolem polskości, symbolem odrodzenia naszego kraju. Jedno co mnie boli to jego rak wykształcenia: gdy jedzie do USA, Nicmiec i nie potrafi się w innym języku dogadać z przedstawicielami państw to jest już wstyd. Jednak dażę Lecha szacunkiem.


Dobra to wytlumacz mi ze skoro byl takim pionkiem do sterowania to czemu bylo sporo zamachow na jego zycie? strzelano do niego a on i tak sie nie ugial.To dziwne ze ktos probowal go zabic skoro byl pionkiem.Wezcie tez pod uwage ze Papiez nasz mial ogromny wplyw.Wtedy caly swiat na nas patrzyl.Chcac nie chcac Ci ktorzy walczyli przeciowko Lechowi a byli niby Polakami nie mieli zbyt duzego pola manewru i musieli sie jakos poddac.zastanowilbym sie na miejscu niektorych czy oby napewno maja racje.POzdrawiam.

#40

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli chodzi o pana Walese to jest to taki troche klasyczny przyklad, o ktorym pisal juz w 18 wieku Krasicki w "Nie-boskiej komedii". Sama rewolucja( czytaj w tym wypadku obalenie komunizmu, zmiana ustroju) jest co prawda wazna, ale nie wystarczy. Trzeba miec plan, co stanie sie potem, aby nie pozostawic chaosu. I tego zabraklo panu Walesie i Polsce.

#41

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobre stwierdzenie...

#42 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

za to go nie winie...ciesze sie za to co zrobil bo dzieki niemu nie zyje komunie.

#43

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra to wytlumacz mi ze skoro byl takim pionkiem do sterowania to czemu bylo sporo zamachow na jego zycie?


Pomyśl, co by się stało gdyby zabili prezydenta w czasie kiedy wszystko się rodziło na nowo...kiedy obalano komunizm. Do tego on był symbolem tego odrodzenia i człowiekiem, któremu ludzie ufali.

Jasne...mogli pozabijać polityków. Ale ilu żeby wyplenić ich wizję stworzenia demokratycznego państwa?? Zabijając prezydenta wszystko by się zatrzymało.



#44 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra to wytlumacz mi ze skoro byl takim pionkiem do sterowania to czemu bylo sporo zamachow na jego zycie?


Pomyśl, co by się stało gdyby zabili prezydenta w czasie kiedy wszystko się rodziło na nowo...kiedy obalano komunizm. Do tego on był symbolem tego odrodzenia i człowiekiem, któremu ludzie ufali.

Jasne...mogli pozabijać polityków. Ale ilu żeby wyplenić ich wizję stworzenia demokratycznego państwa?? Zabijając prezydenta wszystko by się zatrzymało.


wiekszosc zamachow byly przed jego prezydentura..w czasie kiedy walczyl o wolnosc kraju i walczyl z komuna

#45

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Warto reaktywować ten temat.

Jak sądzicie Lech Wałęsa był TW " Bolkiem " czy to tylko nagonnka na " wielkiego człowieka " ??


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych