Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lech Wałęsa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 replies to this topic

#1

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie jakim szacunkiem go darzycie. Wstydzie sie troche za nasz narod odnoszac wrazenie ze na zachodzie wzbudza wiekszy szacunek niz w Polsce ktora wyzwolil :( .My Polacy nie szanujemy wielkiego czlowieka.Historia Leszka jest wspaniala- prosty czlowiek bez wyzszego wyksztalcenia w ciagu 10 lat zdolal uwolnic narod od smierdzacej komuny i zdobyc siedzenie prezesa PL. Dokonal nielada wyczynu. Zwroccie uwage co sie teraz dzieje na Ukrainie i Białorusi. chcieli byscie tak zyc?? Nie rozumie z kad to sie bierze... Ale niestety wybitnych ludzi czasmi sie docenia posmiertnie, a wielka szkoda.

#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jaki jest sens zycia ludzi w tym bezlitosnym swiecie ktorzy maja wiele do powiedzenia i wiele do zrobienia??Ja wierze ze to jakim jest sie czlowiekiem za zycia czy wartosciowym czy niechetnie ralizujacym swoje potrzeby albo zaprocentuje albo zle sie odbije w dalszej "fazie zycia". Nalezy byc otwartym na to co sie dzieje dookola i rozwijac sie duchowo, a wtedy wszelkie meki zostana odkupione :(

#3

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam tylko pytanie jaki wziazek ma pan leszek z ezoteryka ?

#4

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jaki ma sens czynienie dobra dla ludzkosci i swiata kiedy cie nikt nie doceni??

#5

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moze mysleli ze to zamalo wyzwolic z komuny, moze powinien jeszcze dac im super dobrobyt ale pewnie to tez by bylo za malo moze powinien podbic caly swiat zeby go wlasni rodacy docenili?? Dla mnie to jest przykre

#6

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nom masz racje. Wadzi mi jeszcze ta kwestia ze Świat nas Polakow i nietylko nie rozumie albo nie chce zrozumiec... sluchajac wypowiedzi zachodnich politykow nas ranią.Im się wydaje ze wiedza co to jest komuna, a tak naprawde nie maja pojecia jakie to przeklenstwo. Mielismy piekna, zasluzona historie a nas nikt nie docenia. Kazdy goni za pieniadzem i liczy sie tylko to kto aktualnie ma wladze :(

#7

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nom masz racje. Mielismy zawsze talent do marnotrawienia wladzy i przewagi. Nasza szlachta slynela z pijanstwa, balang itp. Jest pewien epizod w naszej historii - mianowicie bylismy kiedys potega, nasze ziemie siegaly do moza czarnego, a w idiotyczny sposob wszystko stracilismy. Nie wiem co przyszlo do glowy krolowi dzielic ziemie na synow. Przeciez podstawowa cecha czlowieka jest dazenie do wladzy i bylo oczywiste ze przedzej czym pozniej sie pohleja :cry: . Kto wie jakim narodem bysmy byli teraz gdyby nie ta decyzja??

#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W tym przypadku on działał tak jak większość polityków teraz. Chciał by jego potomkowie mieli dobrze.



#9

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I przyszlo takie SLD które wolało żeby ich kieszenie miały dobrze...

#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

i zaczęła się lawina...teraz wszyscy tak robią.



#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to przecież logiczne, posłem nie zostaje się po to aby w Polsce żyło się lepiej, tylko po to żeby się nachapać kasy na emeryturkę :P



#12

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym tak nie mógł... :P Chyba nie...



#13

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale tam to najlepiej widać :P
muszę jednak przyznać że są ludzie, którzy się choć trochę starają... :)



#14

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no może troszeczke się starają...ale to za mało.



#15

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może sie bardzo staraja tyle ze problem tkwi w tym ze zyjemy w takim bagnie ze trzeba duzooo czasu na to zeby cokolwiek poprawic. A my Polacy bysmy tylko ciagle ugrupowania zmieniali itd..


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych