Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzad USA wie o Planecie X


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#46

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No pewnie że się znajduje. Znamy już około 800 małych planet a liczba obiektów których średnica przekracza 100 km może wynosić 70000, zaś planetek o mniejszej średnicy może być ze sto milionów.
  • 0

#47

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rząd USA wie o istnieniu Planety X.


niezły maja zapłon... ja juz wiedzialem pare lat temu, a inne cywilizacje jeszcze wczesniej.
to co dalej cytujesz z nautilusa pokrywa sie z moim snem, w ktorym Anunaki pokazywali mi ogolnie jak to bedzie przebiegalo.
pozdro ziemianie!
  • 0

#48

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To moze opiszesz? Jak to bedzie wygladalo? :P
  • 0

#49

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sam nie wiem czy w to wierzyc, argumentem "za" moze byc to ze nie wiedzialem wczesniej za duzo o Anunaki i Nibiru... same ogoly.

Powiedziano mi, ze juz sie zblizaja do nas... pokazali mi jak Ziemia bedzie wygladala - praktycznie tylko Afryka bedzie w calosci, Ameryk obu mało co widzialem, Wyspy Brytyjskie rowniez zalane. Wschodnia Europa i zachodnia Azja w miare. Niestety nie pamietam Australii.
Nie podali daty... jesnak mysle, ze jesli juz to na pewno nic z rokiem 2012. Sadzie, ze dalej. Tłumaczyli mi inne rzeczy, wszystko to bylo w srodku ich statu... niestey nic wiecej nie pamietam. Musze troche o nich poczytac, moze mi sie rozjasni.
  • 0

#50

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To musisz koniecznie napisać do Nautilusa - zapewne zrobisz z tego temat miesiąca.
  • 0

#51

ramzi.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wy lepiej tutaj nie mowcie, ze to nie istnieje... :D jak ktoregos dnia wyjzycie przez okno i zobaczycie scene jak z armagedonu:D wielka czarna kula leci tu by nas rozdupcyć :D wyslijcie mnie, ja ja rozdupce moim sputnikiem z plazmowym turbodoładowaniem i działkiem jonowym :D :D :)

---------------------------------------
a tak na serio, jesli to cos istnieje i bedzie przelatywac niedaleko, za pare lat przekonamy sie co to jest i co jest na tym czymś.... moze to leca bogowie summerow na kawe do nas? :) sprawdza co zrobilismy od ostatniej wizyty....chociaz raczej lecieli by czyms mniejszym:D:D:D moze leca po nas, albo przestawia nam planete na inna gestosc :D :D
  • 0

#52

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To musisz koniecznie napisać do Nautilusa - zapewne zrobisz z tego temat miesiąca.


nie podnieca mnie to... :sux:
  • 0

#53

NpX.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pieczywo należy pamiętać że to był sen.

Ja mam takie zdanie na ten temat. Że rząd amerykański doskonale wie o istnieniu planety X. Oni poprostu nie chcą tego ujawnić publicznie.
  • 0

#54

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, tak... :P
Nie ujawnią, bo mogłaby wybuchnąć ogólnoświatowa panika. ;)
Jak ja lubię takie nonsensowne hipotezy... :lol
  • 0



#55

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale co tu ujawniać bądź nie ujawniać. Obiekt takich gabarytów powinien być już widoczny, a nie jest.
  • 0

#56

Trufs.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, tak... :P
Nie ujawnią, bo mogłaby wybuchnąć ogólnoświatowa panika. ;)
Jak ja lubię takie nonsensowne hipotezy... :lol


Nonsensowne hipotezy? Zastanow sie jakby wygladal swiat gdyby wszyscy wiedzieli ze za 5 lat zgina. IMO zapanowalaby anarchia, wszyscy by chcieli jak najwiecej z zycia nalapac wiedzac ze niedlugo zgina, powszechne by byly kradzieze zbronie itp. Nie mowie ze wierze w planete x i koniec swiata w 2012 (choc dopuszczam taka mozliwosc...) lecz mowie ze w takiej hipotetycznej sytuacji niepowiedzenie nic przez rzad by zachowac spokoj na swiecie i by wszystko bylo w normie byloby najbardziej rozsadne i prawdopodobne
  • 0

#57

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Który rząd? A niezależne od rządu grupy astronomów dysponujący całkiem dobrym sprzętem - korzystający np. z ośrodków akademickich też milczą jak zaklęci?
  • 0

#58

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Domyślam się że rząd USA :]
  • 0

#59

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rząd USA wie o wielu innyc rzeczach tez napewno.
  • 0

#60

propaganda.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Konspiracje na szczeblu rzadowym to naiwny wymysl ludzi. Istnieja dla tego - kto w nie wierzy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych