Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lustro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#46

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co tu się dziwić, że nie można, Fakolpet, zrozumieć wypowiedzi red-five'a? Jak się gada tym idiotycznym polityczno-telewizyjnym bełkotem, żeby zrobić wrażenie "patrzcie jaki ja mądry i dorosły" to tak jest :sux:
  • 0

#47

asdqwe.
  • Postów: 77
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm... to co widziales to bylo (raczej) normalne...
ja kiedys dlugo patrzylem sie w jedno miejsce, chcialem odciac
cala reszte od mojej swiadomosci...
i w koncu widzialem wyraznie tylko ten punkt, na ktory sie gapilem...
reszta pokoju to byly same kontury...

i w koncu tez mnie odrzucilo... ale mysle, ze to tylko strach tak zadzialal :P
  • 0

#48

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli juz wchodzimy na te zabawy z lustrem to polecam zobaczyc siebie ze strony ow lustra, a efekty moga byc ciekawe ;)
  • 0

#49

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli juz wchodzimy na te zabawy z lustrem to polecam zobaczyc siebie ze strony ow lustra


ze strony ow?
mozesz napisac jasniej, co to zaczy i jak to zrobic? :)
  • 0

#50

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie moge Ci powiedziec jak to zrobic bo nauczycielem nie jestem, a co do tego patrzenia to masz sie czuc jakbys byl w tym lustrze i patrzal na swoje "ja", ktore jest poza lustrem.


btw. odrazu mowie, ze to rowniez moze miec rozne skutki niekoniecznie dobre.
  • 0

#51

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zrobiłem to kiedyś i miłe uczucie to nie było :P Nie chciałbym tego zrobic jeszcze raz... Jak już poczułem się jakbym był po drugiej stronie, czułem wszędzie czyjąs obecność... I byłem taki cięzki... Przestraszyłem się i "wróciłem" xD
  • 0

#52

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze to jest cos jak wyjscie z ciala?
Przejscie do innego wymiaru?
Extra! musze spróbowac :D
czy moze mi cos grozic?
  • 0

#53

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lustra sluza jako przejscia do innego wymiaru... mozna z nimi robic wiele ciekawych rzeczy i zaprawde kazde lustro jest interesujace, bo kazde prowadzi gdzie indziej.

Czym to moze grozic? Sprawdz na wlasnej skorze...
  • 0

#54

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lustro jako symbol ma dwa znaczenia.
Można wykorzystać go do zapętlenia swojej jaźni to znaczy ograniczenia oddziaływania bodźców zewnętrznych ma nas. Ponieważ na nasz obecny byt składają inne z poprzednich wcieleń. niestety w większości są kumulowane negatywne odczucia, postępki uruchomienie tego procesu doprowadza do obnażenia swojej osoby.
Wcale mnie nie dziwi fakt nieprzyjemnych odczuć, stanów lękowych. Ma to swoje też dobre strony, bo człowiek dostaje szanse na poprawienie błędów i przechodzenie kolejnych etapów w osiągania doskonałości.

Drugie znaczenie to brama. Brama , przejście. Mało kto z nas jest w stanie kontrolować swe poczynania na stopie astralnej co może prowadzić stworzenia "latarni" ściągającej oszustów czy pasożytów. Ponieważ wielu oczekuje kontaktu z bytami wyższych rzędów, marne, słabe byty w bardzo łatwy sposób podłączają się do klienta i tyle.
Można wykorzystywać lustro do prób "wycieczek" w różne miejsca. Z wypowiedzi pielgrzymów (moich znajomych) wynikało, ze najczęściej było odwiedzana miasto z potężną piramidą i ogromnym kryształem na jej szczycie. Niestety sam nie mogłem doświadczyć tych wycieczek.


Znacznie lepsze efekty daje muzyka relaksacyjna i mantry. Jako narzędzie są one bardzo bezpieczne i zostały one celowo stworzone do osiągania stanu OBEE.
  • 0

#55

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze na chwilę wracając do wypowiedzi redfive'a . To forum jest przeladowane osobnikami bardzo mlodymi. I zdaje mi się, iż takie sprawy jak OOBE to dla nich po prostu kolejna forma zabawy, zaserwowania sobie dodatkowych wrażeń. No, ja niestety widzę to też wlasnie tak- jakoś nie przemawia do mnie, że to forma kontemplacji czy wiwisekcji. Dlatego daruję sobie takie próby. Poza tym zwyczajnie się boję. Historia z lustrem wydaje mi się upiornym przykladem. Padlabym na zawal- nie dla mnie takie zabawy. Wiem, że to wszystko ma jakiś sens na pewno - niestety ja tego nie widzę.

Redfive- jak piszesz PO zamiast Po, to ma to mieć formę ukrytej reklamy, czy ja mam już jakąś obsesję... ;)
Fenix, wybacz Offtop, ale nigdzie indziej napisanie tego nie mialoby sensu i kontekstu.
  • 0



#56

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie mam co wybaczać, bo modem nie jestem :) więc mnie się bać nie trzeba :) .
  • 0

#57

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lustro jest rowniez przydatne do ewokacji jak to wspomnial redfive...

Ja jeszcze powiem, ze mozna owe lustro uzywac jako kondensatora czy akumulatora... i moze sluzyc jako ochrona przed niepozadanymi wplywami, przy odpowiednim naladowaniu :D
  • 0

#58

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Redfive- jak piszesz PO zamiast Po, to ma to mieć formę ukrytej reklamy, czy ja mam już jakąś obsesję... ;)
Fenix, wybacz Offtop, ale nigdzie indziej napisanie tego nie mialoby sensu i kontekstu.



Nie, nie masz obsesji. Po prostu to, co serwują nam nasi włodarze jest chore.
Są to ludzie wykształceni, znający języki obce, obyci w świecie, a jednak...., sama widzisz.

Jakiś czas temu będąc na delegacji usłyszałem coś takiego od mojego niemieckiego odpowiednika. Nie ma w sumie znaczenia kto wygra wybory lokalne bo to i tak nic nie zmienia. Drogę trzeba załatać, zmodernizować basen. Natomiast nasi bajerują i nic więcej.
Jedyne co robią to konsekwentnie ograniczają nas we wszystkich dziedzinach życia. Dosłownie we wszystkich.


Wracając do lustra. Lustra zwłaszcza stare prawie zawsze mają coś w sobie skumulowane. To trochę naiwne skojarzenie ale nasze ziemie w zeszłym wieku doznały wielu bardzo poważnych ran. Świadectwa tego można znaleźć nie tylko w konkretnych miejscach tak jak bardzo ciężkim i wyczerpującym doznaniem była dla mnie wizyta w Oświęcimiu. Chętnie spaliłbym to miejsce, ogrodził i posiał las.
Czy wiecie ,że do pewnego czasu wycieczki do Oświęcimia były obowiązkiem dla wielu Żydów. Tak dokładnie. Ten naród nie chce zapomnieć o tym , nie ma zamiaru wybaczyć woli pielęgnować i szczuć swoje nowe pokolenia.
To tak na marginesie dla zwolenników teorii spisku mającym na celu kontrolowania mas za pomocą strachu.
  • 0

#59

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale czy jak *wejde w to lustro* to nic mi sie tam nie stanie, nie zaatakuje mnie cos? i czy na bank bede mogl wrocic?
  • 0

#60

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z góry zakładasz co się wydarzy. Lustro często pełni rolę zwierciadła życzeń. Zatem stanie się dokładnie to , co sobie zażyczysz.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych