Skocz do zawartości


Zdjęcie

Naukowcy ostrzegają: Za pięć lat koniec świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

#16

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytam wasze wiadomości i dochodze do wniosku, że niektórzy sie tym za bardzo nie przejmują. Może to i dobrze :) . Ale czy aby napewno? :hmm: . Nie mamy innego wyjścia, musimy czekać. Moim zdaniem rządy państw nie będą chciały wywoływać chaosu na ziemi, informując ludzi o tym co ma nas spotkać. A po za tym zapewnili by schronienie tylko osobom wykształconym: naukowcy, lekarze, ludzie, którzy odbudowali by cywilizacje na nowo. Być może to co sie ma stać ma jakiś sens. Sens pojednania ludzkości w imie dobra. Pozdrawiam :]
  • 0

#17 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Może być koniec, ja się dzisiaj normalnie źle czuję, jakoś mi tak w głowie wiruje, ale jednak Kalendarz Majów się nie sprawdził i to dla takiego sceptola jak ja jest ważne, bo nie muszę zaprzeczać tego co nie jest, albo tego co nie będzie, ponieważ już to się miało stać. Już jest sprawa poważna rakieta poszła i pięć satelit obserwuje zorzę i teraz ktoś widzi ale nie ma dostępu żeby zobaczyć mimo to wie jak jest źle ale może być gorzej jak się nie zmienią bieguny magnetyczne na Ziemi to co teraz zrobi za te kilka dni ?

Ja wiem będzie miał nowy temat napisze własną biografię dla psychoanalityków. ;)
  • 0

#18

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Według autora książki, Słońce co 11,5 tysiąca lat przeżywa stan hiperaktywności. Z zapisków starożytnych Majów wynika, że ostatni raz miało to miejsce blisko 10 tysięcy lat przed naszą erą. To cykliczne zjawisko ma się powtórzyć właśnie w 2012 roku.

:P czyli to zjawisko już miało miejsce? Czy coś źle liczę?
  • 0

#19

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś u Was chyba z matematyką jest nie halo. :>
10 000 lat p.n.e+ 2000 lat n.e daje nam 12 000 lat.
  • 0



#20

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Coś u Was chyba z matematyką jest nie halo. :>
10 000 lat p.n.e+ 2000 lat n.e daje nam 12 000 lat.

miałem na myśli inne plusowanie/minusowanie czyli:

11.500 - 10.000=1.500
Ostatnie zjawisko miało miejsce około 10 tysięcy lat p.n.e. a cykl wynosi 11.500 lat czy w takim razie nie powinniśmy dodać 1.500 lat a nie 2.000? :heh2:
  • 0

#21

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie!

Na poczatek chce sie przywitac :> .Witam wszystkich :>

Czas jaki jest teraz ,jest czasem by Nas ludzi nauczyc i przygotowac do zmian jakie beda nastepowały w niedługim czasie ,a czasie o ktorym nikt ,ale to nikt nie bedzie wiedział .
Ludzie ktorzy mowia ze wiedza o dacie jakiegos wydarzenia to tylko kłamia. Data dla ludzkosci bedzie nie znana ,by nie robic paniki jaka jest robiona teraz.To ze amerykania groza jakimis kataklizmami to musza miec w tym jakis ukryty cel .Maja swoich prorokow ,ale takich ktorzy mowia nieprawde.

Pamietacie ostatnio jeden z prorokow amerykanskich groził ze 2000 roku bedzie koniec swiata .
I pytam sie > czy zyjemy teraz w innym swiecie ? Raczej NIe !!!

Nie wiem co maja na celu amerykanie by straszyc ludzkosc takimi ogłoszeniami na roznych forach , ale chyba jakis ukryty biznes. Chyba mi sie zdaje ze zwiazane jest tu z akcjami na gieldach swiata ?!

Ale wracajac do tematu>Ostatnio mam dziwne sny zwiazane z apokalipsa i tymi ktorzy zostana wybrani,czyli ci ktorych jest miano na zycie w dalszej egzystencji na tym swiecje.
I powiem ,ze czuje w kosciach ze cos sie wydazy ,ale nikt nie bedzie wiedział kiedy.
Wiedziec beda Ci ktorzy zostana wybrani przez Stworce.

Przesledzcie swoje zycie i ocencie jakie uczynki sprawiliscie,czy było tego duzo czy mało i jakie !
To wasze zycie całe bedzie oceniane ,czy jestescie tymi wybranymi.A powiem ze bedzie chyba ich nie duzo! :(
  • 0

#22

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy w takim razie nie powinniśmy dodać 1.500 lat a nie 2.000? :heh2:

Teoretycznie tak.
Ale słowo "około" może mieć właśnie rozmiar 500 lat.
Trzeba przyjąć pewną tolerancję do tych dat.
  • 0



#23

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co?? Ogólnie to jest tak: robi się badania, zdobywa wyniki tych badań, opracowuje sprawozdanie, analizuje i wystawia teorie.

Zauważyliście, że w chwili obecnej powstaje coraz więcej tez i coraz więcej faktów jest podstawianych pod istniejącą teorię 2012 roku??

To się powinno robić odwrotnie i być może gdyby te wszystkie wyniki badań (z czytanych tekstów na ten temat jakoś nie doszukałem się metod badania, sposobów otrzymywania wyników itd) i przeanalizować pod innym kątem, osiągnęło by się zupełnie inne wyniki końcowe a nie 2012.

Trochę to zaczyna wyglądać jak fanatyzm
  • 0

#24

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

manipulacja. na poczatku pisza, ze zmiany sa gwaltowne, pod koniec, ze beda trwaly nawet tysiace lat. to nie jest kolejne potwierdzenie daty. dziennik.pl chce poprostu troche z tej calej imprezy dla siebie.

swoja droga co macie z tymi potwierdzeniami daty? czy jak zrobie strone, na ktorej zamieszcze kilka znanych juz domyslow i przypuszczen to czy bedzie to potwierdzenie daty? nie. to bedzie powielenie tego co juz zostalo ustalone...
  • 0

#25

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aph wiesz, że jak coś jest napisane to 90% społeczeństwa bierze to za prawdę...
  • 0

#26

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie to racja... Ponieważ media hiperbolizują wiadomości, które zostały im przekazane od naukowców. "Czas pokaże nam co sie stanie, my możemy tylko przypuszczać" Być może przyjaciele z galaktyki przylecą i ostrzegą nas przed niebezpieczeństwem zmierzającym do ziemi z ogromną prędkością. Pokój :mrgreen:
  • 0

#27

yarekziom91.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to kolejna naciągana sprawa mająca zwiększyć poziom paniki, byłem na stronie NASA i poza wypuszczenim tych sond to nic ciekawego nie pisze. A poza tym w teksćie jest mowa jakoby kalendarz majów kończył sie na 21.2012 wg mnie g#%no prawda! Ostatnio czytałem artykuł o odkryciu jakiegoś polskiego archeologa i on odczytał ten kalendarz i przeanalizował dokładnie i mu wyszło że tak naprawdę on się skończył (kalendarz) gdzieś w... 1500 roku czy jakoś tak :) A jak już ma się coś zdarzyć to wolę sobie wmawiać że to będzie jakiś wielki przełom, może zacznie się nowa era- oby...
  • 0

#28

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta jasne... bo na stronie NASA napisza ci od razu caly przebieg katastrofy :D
czasami jak patrze na niektore osoby mysle, ze taki kataklizm przydalby sie by oczyscic ta planete.
jak cos spotkamy sie po tamtej stronie.
  • 0

#29

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby nic w tym dziwnego, ale okazało się, że zorze... zwariowały. Z uporządkowanych i wolno zmieniających kolor, zmieniły się w błyskającego dzikiego potwora, rozbłyskującego całą paletą barw. Ziemskie pole magnetyczne gwałtownie zaczyna się zmieniać.


Nie lepiej wziasc kompas i sprawdzic? :lol :roll:
  • 0

#30

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NASA: Odwrócenie biegunów w roku 2012


źródła:

http://science.nasa..../ast15feb_1.htm

http://www.gvnr.com/74/3.htm


Naukowcy przewidują: Kolejny cykl słoneczny będzie potężny


źródła:

http://science.nasa....dec_cycle24.htm

http://solarscience....spotCycle.shtml


przewidywany cykl słoneczny i jego maksimum
Dołączona grafika


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych