Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światła nad Phoenix powróciły!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#31

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Naturalne" tzn??

Jeżeli mówimy o tym samym (tj. analizie - czyli tej w kórej występował grzbiet górski) to autorzy przychylili się do opcji flarowej.
  • 0

#32

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To chyba oglądaliśmy coś innego, bo ja widziałem zdumienie kolesia jak ktoś powiedział flara... :)
  • 0

#33

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie, a może zaczniemy operować faktami, liczbami i konkretnymi stwierdzeniami a nie: "naturalne światła", "ludzkie źródło". Na podstawie czego tak stwierdzono?? Co było wyznacznikiem, iż zostało to uznanie za coś dziwnego?? jakiś konkret jeśli można.

Nie bardzo wiem jak można interpretować "naturalne światła". Znaczy co?? w stanach mieszka gatunek ptaka, który potrafi świecić i był to klucz takich ptaków?? Czy to eskadra phoenixo żernych piorównów kulistych (było by to wtedy naturalne źródło)

Albo czemu nie można tego uznać za wytwór człowieka??

Dobrze by było gdyby podawane odpowiedzi zawierały stwierdzenia poparte jakimiś faktami...lub przynajmniej tłumaczeniem.
  • 0

#34

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To chyba oglądaliśmy coś innego, bo ja widziałem zdumienie kolesia jak ktoś powiedział flara... :)

Pozostaje nam jedynie czekać na powtórkę materiału.

Twinsen - poprzez naturalne - rozumiem wytwór człowieka czyli flary. :)
  • 0

#35

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"NoMeansNo" Dzięki za odpowiedź. Tutaj właśnie pojawia się różnica interpretacji, bo ja poprzez naturalne rozumiem wytworzone poprzez naturę. A tutaj mamy rozumienie "naturalne" nie nadprzyrodzone. Ja również obstaje przy takim zdaniu.
  • 0

#36

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2007 UFOs - The Phoenix Lights Return? Flares? Analysis Too

Warto zobaczyć poniższe nagranie, niestety autor zablokowal mozliwosc wstawienia go bezposrednio na forum.

OGLĄDAJ

wykonałem kilka zrzutów:

1. zwróćmy uwagę na kulisty obiekt ponad szeregiem 4 świateł, oraz na grupę świateł zaznaczonych wskaźnikiem

Dołączona grafika

2. w tym momencie widać, że kuliste źródło światła przemieściło się w lewo w stosunku do rzędu 4 świateł poniżej. Dodatkowo zwróćmy uwagę na obiekt o którym się nie mówi, a jest widoczny w lewym górnym rogu kadru - to też flara?

Dołączona grafika

3. Poniżej powiększenia grupy świateł (patrz zdjęcie 1)

Dołączona grafikaDołączona grafika
  • 0



#37

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie wykonane 6 lutego 2007 roku o godzinie 21 czasu MST z Tempe, Arizona
Autor Steve Gurley

http://www.coasttoco...tml?theme=light

Dołączona grafika
  • 0



#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Krotko mowiac, nie wiemy co to jest i pewnie sie nie dowiemy, skoro nawet eksperci nie wiedza. Choc chcialbym zobaczyc jakas analize a nie tekst w artykule "eksperci wykluczyli".
  • 0

#39

eLDreamer.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podobno wojskowi z Phoenix bagatelizują wszystko i mówią że te flary puszczają przez 2 tygodnie w miesiącu...śmieszne i żałosne.
Przecież nikt nie widział tam takich świateł od 10 lat, nawet media były podjarane i podały nagłówki "They`re back" czy coś w tym stylu. Gdyby coś takiego się często powtarzało to nikt by nie zawracał sobie tym głowy :wall: US army jak zawsze robią z ludzi idiotów.
  • 0

#40

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zwróćmy uwagę na kulisty obiekt ponad szeregiem 4 świateł, oraz na grupę świateł zaznaczonych wskaźnikiem

Dołączona grafika


Moim zdaniem to gwiazdy. A ten obiekt, który się poruszał na ich tle, to być może satelita. Co do reszty, to być może jest to ... :abduct2:
  • 0

#41

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O pomysł z gwiazdami mi się podoba. Jest naprawdę logiczny.

Jest gdzieś dostępny tekst jakiejś fachowej analizy tego zjawiska??

Mówiący za i przeciw różnym teoriom?? bo my możemy sobie gdybać. Nie będąc we wszystkim ekspertami.
  • 0

#42

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta?? A widzieliście kiedyś przemieszczającą się gwiazdę?? Następnym razem poświęćcie się odrobinę i przejrzyjcie cały materiał zaprezentowany..
  • 0

#43

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Legalize jeśli Ci chodzi o moja wypowiedź. to "O pomysł z gwiazdami mi się podoba. Jest naprawdę logiczny" było sarkazmem....

Tego sie w żąden sposó nie da przyrównać do gwiazd...
  • 0

#44

absolut-not-vodka.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

slowa piosnki w duszy sie kolataja... .

... zakwitaly paki bialy roz, wroc Jasienku z tej wojenki juz ...

Czyzby wojna toczyla sie od 10 lat a my mielismy wory-pokutne na glowach obleczone ?
  • 0

#45

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta?? A widzieliście kiedyś przemieszczającą się gwiazdę?? Następnym razem poświęćcie się odrobinę i przejrzyjcie cały materiał zaprezentowany..

Następnym razem proszę czytać uważnie. Chodziło mi o grupę świateł, które autor zdjęć wskazał wskaźnikiem. Co do reszty tajemniczych świateł, to nie mam pojęcia co to mgło być.

Edit: :Legal
No to po raz kolejny proszę o zapoznanie się z materałem, poneważ mi też chodzi o grupę świateł, którą autor wskazał wskaźnikiem.

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych