Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paraliż senny jest zjawiskiem powszechnym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#31

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie miałem i nie chcę mieć takiego czegoś. mimo że wiedziałbym, że to paraliż senny, który minie to i tak byłbym przestraszony na całego. chyba bym zwariował w tym łóżku. :D
  • 0

#32

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak wywołać paraliż senny :lol dobre. Percepcja a na co ci to nic ciekawego ale śmiesznie czasem jest jak raz z kumplami nad jeziorem jednego ranka miałem paraliż całej prawej ręki i jeszcze kac :o jak wstałem jeszcze chwile mnie to trzymało to kumple stwierdzili że wyglądałem jak ząbi z ta ręką. :mrgreen:
  • 0

#33

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja niestety nie miałem albo nie pamiętam że miałem paraliż senny. No ale to musi być ciekawe doświadczenie :) .
  • 0

#34

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie jest, uwierz mi. ;)
  • 0



#35

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest, uwierz mi. ;)


A właśnie ,że jest :brawo:
  • 0



#36

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zwłaszcza jak się boisz i wpadasz w panikę? :D A z zaskoczenia właśnie tak się reaguje.
  • 0



#37

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ana Mert, mam pytanie... czy to przeżyłaś ?? Wiesz jak to jest ?? Mnie jedyne co w tym fascynuje to, to że można za pomocą tego wejść w OOBE, ale niestety nie potrafię się wtedy niestety, ani rozluźnić, ani skoncentrować.

Złe przeżycie z dzieciństwa :/
  • 0



#38

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

+Wiesio ma racje ze 2-3 razy z tego stanu udało mi się wejsć w OOBE
  • 0

#39

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ana Mert, mam pytanie... czy to przeżyłaś ?? Wiesz jak to jest ?? Mnie jedyne co w tym fascynuje to, to że można za pomocą tego wejść w OOBE, ale niestety nie potrafię się wtedy niestety, ani rozluźnić, ani skoncentrować.

Złe przeżycie z dzieciństwa :/

To ja ci odpowiem pytaniem na pytanie : A to przeczytałeś? :

Mi się to zdarzyło może ze dwa może trzy razy(ale przy tym trzecim razie to wcale nie skapłam się ,ze to paraliż- widziałam wtedy wszystko co było we śnie ale jednocześnie czułam ,że leżę w łóżku i co prawda nie moge sie ruszyć ale to nie było dla mnie ważne - nawet nie otworzyłam oczu tylko wykorzystałam przebłysk świadomości aby uzyskać LD, i mi się udało) i musze wam powiedzieć ,że wcale nie było to dla mnie nieprzyjemne, moze to kwestia nastawienia, nie wiem.
Raz np. w środku snu usłyszałam budzik i poczułam ,że nie mogę się ruszyć, przyjęłam to ze spokojem (jedyną rzecza jaka mnie denerwowała to dźwięk budzika którego nie byłam w stanie wyłączyć). Nie pamiętam zebym otwierała oczy ale w pewnym momencie zobaczyłam mój pokój - jednak z takiego punktu jakbym nie leżała a siedziała na łóżku, pomyślałam ,że mogłabym spróbować OOBE ale niestety dźwięk budzika mi w tym przeszkadzał, pozatym wiedziałam, że musze wstać i iść do szkoły. Ledwie o tym pomyślałam paraliż zaczął ustępować i po chwili było po wszystkim, leżalam na łóżku i bez najmniejszego problemu mogłam wstać.
Nie rozumiem ludzi którzy mówią ze ten paraliż jest takim strasznym doświadczeniem, przeciez wystarczy przyjąć to jako naturalną rzecz na którą bynajmniej nie ma teraz czasu (:-P) i uspokojić się a po paru sekundach nie ma po tym śladu. Taki paraliż moze być nawet przydatny - jak mi się kiedyś przydarzy kiedy nie będę musiała wstawać do szkoły ani wyłączyć budzika to wykorzystam go do OOBE, bo zauważyłam ze się chyba da :-).


Jak widzisz przezyłam to, i nie czułam zadnego strachu (jedynie wkurzałam się ,ze nie mogę wyłączyć budzika)
  • 0



#40

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wywołać paraliż senny :lol dobre. Percepcja a na co ci to nic ciekawego ale śmiesznie czasem jest jak raz z kumplami nad jeziorem jednego ranka miałem paraliż całej prawej ręki i jeszcze kac :o jak wstałem jeszcze chwile mnie to trzymało to kumple stwierdzili że wyglądałem jak ząbi z ta ręką. :mrgreen:


Jestem ciekaw jak to jest. To musi być ciekawe. Ciekawią mi działanie umysłu a taki stan jest wart przetestowania. Szczególnie że jest niegroźny.

Nie jest, uwierz mi. ;)


Może dla ciebie, dla mnie to fascynujące.

Zwłaszcza jak się boisz i wpadasz w panikę? :D A z zaskoczenia właśnie tak się reaguje.


Zależy kto...
  • 0

#41

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie potrafie byc przy tym spokojny, bo czuje takie dzwieczenie w glowie i mam wrazenie ze mi zaraz leb rozerwie :/ wtedy spinam sie w sobie i jakos to wyciszam, po czym sie budze, nie spie z 10 min. i potem jak zasypiam jest juz spokoj.
  • 0

#42

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie potrafie byc przy tym spokojny, bo czuje takie dzwieczenie w glowie i mam wrazenie ze mi zaraz leb rozerwie :/ wtedy spinam sie w sobie i jakos to wyciszam, po czym sie budze, nie spie z 10 min. i potem jak zasypiam jest juz spokoj.


No więc właśnie dlatego uważam iż jest to fascynjące.
  • 0

#43

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niewiem czy przeżyłem właśnie coś takiego ale napewno coś zbliżonego do tego. Nie chce spamować więc wypowiedź moja na temat tego jak to było jest w tym 2 temacie o paraliżu ;) . Osobiście uważam że to nic przyjemnego i raczej nie chciałbym tego drugi raz przeżywać.
  • 0



#44

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedy umiejętność świadomego utrzymywanie się w stanie paraliżu sennego staje się rutyną, warto próbować w pełni kontrolowanego wejścia w LD i to od razu w najbardziej zaawansowaną jego formę, polegającą na manipulacji snem.
  • 0



#45

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mimo wszystko nikt mi nie odpowiedział jak można zwiększyć szanse na wystąpienie tego stanu umysłu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych