Skocz do zawartości

Zdjęcie

"To nie był człowiek!" -Sopot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

Staniq

In principio erat Verbum.

• Tematów: 603
  • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[email protected]

Ten filmik wklejasz już w drugim temacie (pierwszy raz tutaj: http://www.paranorma...darlowko/page-4 ).

Problem w tym, że był już analizowany na naszym forum ( i nie tylko ), a my jesteśmy przekonani, że to jest fejk, w dodatku szyty grubymi nićmi.

Przestań łykać takie podróby jak małe dziecko.

• 0

OnlyDreams
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poprawka, w duchy wierze i w postacie pozaziemskie rowniez. Dowodow na istnienie duchow nie posiadam, oprocz tego co widzialam - pozatym wy i tak nie wierzycie, wiec dalam sobie spokoj z opisywaniem tego co mnie spotkalo - juz widzisz roznice, czy jeszcze nie?

Wkleilam kilka filmikow o ufo, czyt. o obiektach niezidentyfikowanych z wiarygodnych zrodel - nie z jakis tam dziwnych ufologicznych programow. Potrafie odroznic fejk od czegos co moglo miec miejce - skumaliscie juz?

Prosze mi nie przyklejac lapek, czytajcie ze zrozumieniem

• 0

ordynus24
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprawka, w duchy wierze i w postacie pozaziemskie rowniez. Dowodow na istnienie duchow nie posiadam, oprocz tego co widzialam - pozatym wy i tak nie wierzycie, wiec dalam sobie spokoj z opisywaniem tego co mnie spotkalo - juz widzisz roznice, czy jeszcze nie?

Opisz co cię spotkało?Albo daj link gdzie jest to opisane.Chętnie przeczytam.

• 0

bobi7700
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, ciekawa obserwacja i z tego co się orientuję to nie jedyna taka z Bałtyckich plaż, może ktoś kiedyś zaobserwuje więcej szczegółów które powiedzą nam co się dzieje pod osłoną nocy na Bałtyckich plażach. Ciekawe czego "oni" mogą tam szukać jaka sprawa zajmuje takiemu gościowi dosłownie chwilę w krzakach, bo przypuszczam że nie poszedł tam na siku.

A może by ktoś po takim zjawisku dokładnie sprawdził teren powinna zostać jakaś wskazówka.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u