Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to może być na zdjęciu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#16

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem Tobie tak,gdyby oko ludzkie było bardziej czułe,widzieli byśmy "Ich" , osoby którym są pisane zdolnosc paranormalne,badz te ktore to "trenuja" widzą to. Szczerze mówiąc,wierząc w pewne sprawy i bedac w nie pewne,zamykajac oczy,widzimy wiecej,pod innym wzgledem,wzgledem duchowym :)

rybak - a czy kurz zostawia za sobą "ogon" , jako świadomy dowód ruchu :) ?
  • 0

#17

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Powiem Tobie tak,gdyby oko ludzkie było bardziej czułe,widzieli byśmy "Ich" , osoby którym są pisane zdolnosc paranormalne,badz te ktore to "trenuja" widzą to


Ale to tylko Twoje widzi mi sie. jakimi dowodami to poprzesz ? i pierwsze slysze zeby ktos to widzial na wlasne oczy, zwlaszca ze to co widzimy na zdjeciu to nie jest faktyczny wyglad obiektu, tylko efekt optyczny, podobnie jak lens flare itd. To niby co ci ludzie mieliby widziec ?

rybak - a czy kurz zostawia za sobą "ogon" , jako świadomy dowód ruchu


jaki znowu ogon ? :D
  • 0

#18

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To moze powiedz odrazu, ze jestes z fundacji Nautlius i starasz sie aby mit o orbsach w Polsce dalej zyl, bo stracicie czytelnikow
  • 0

#19

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam zdięcia ,lecz niestety nie cyfrowe,a nie mam skanera,jak ektopolazma jest uchwycona w ruchu.

rybak- nie,nie jestem z tej fundacji,chodz podoba mi sie podejście ich do świata.

Co do tych ludzii to jest ich bardzo dużo,nie ograniczaj się do szperania w internecie,lecz naoczynych kontaktach z ludzmi z tego "fachu"
  • 0

#20

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fantastycznie Tygrysie, że książki czytasz - ja też je czytam! I fantastycznie Tygrysie, że masz znajomego bioenergoterapeutę! Ja też mam i to nie jednego i nie dwóch, a co ciekawsze sam jestem bioenergoterapeutą!!
Jednak w książkach nawet najbardziej ezoterycznych czy psychotronicznych nie znalazłem wskazań, że białe kule na zdjęciach to ektoplazma (nie wspomnę o aparatach cyfrowych czy fleszu). Więc może nie czytałem książek, które Ty czytałeś. Podaj mi tytuły i autorów. Chętnie sprawdzę te książki i źródła skąd autorzy tych publikacji czerpali wiedzę.
  • 0

#21

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mike - bardzo chętnie Ci podam autorów książek,tylko będe miał porządek w domku,bo mam remont i wszystko w pudłach itp. Mam nadzeje że mnie zrozumiesz :)
  • 0

#22

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam zdięcia ,lecz niestety nie cyfrowe,a nie mam skanera,jak ektopolazma jest uchwycona w ruchu


Ale to pewnie mowisz o zjawiskach smug na zdjeciach, ktore z orbami nie maja nic wspolnego, a jesli masz na zdjeciach wyrazne orby z ogonem, to wszyscy z ogromna niecierpliwoscia czekamy na takie zdjecie.


Co do tych ludzii to jest ich bardzo dużo,nie ograniczaj się do szperania w internecie,lecz naoczynych kontaktach z ludzmi z tego "fachu"


A gdy ja powiem ze widze latajace mikrofalowki to mi uwierzysz ?
  • 0

#23

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra,postaram sie na maxa opublikować zdięcia :)

Czy będe Ci wierzył w latające mikrofalówki ? [pewnie robisz sobie teraz jedzonko,więc smacznego :) ] czy bede Ci wierzył ? Cóż,gdyby wszyscy z tej grupy,widzieli mikrofalówki,to bym Ci uwierzył,lecz gdy pare osob o rozwinietych umiejetnosciach,mówi o tym samym i nawet bardzo podobnie opisuje,to chyba o czymś świadczy :)
  • 0

#24

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chętnie poczekam, spokojnie remontój domek. Jak skończysz sprawdź te książeczki i daj znać tu na forum. Bo my tu wszyscy siedzimy w błędnym przekonaniu, że to kurz, pyłki, kropelki wody i inne takie tam. A zresztą jak masz silne dowody to może podebatujemy -> skocz do działu debaty i znajdź tam temat ORBS - zgłoś się i przejmij pałeczkę po annuanakim.
  • 0

#25

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chętnie,dziękuje za rade :) , najpierw spróbuje przekonać tutaj obecnych :) nie odrazu zbudowanu Rzym,więc musze najpeirw od cząstkowej liczebnosci zaczac :P
  • 0

#26

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cóż,gdyby wszyscy z tej grupy,widzieli mikrofalówki,to bym Ci uwierzył,lecz gdy pare osob o rozwinietych umiejetnosciach,mówi o tym samym i nawet bardzo podobnie opisuje,to chyba o czymś świadczy


W tym problem, ze o niczym nie swiadczy, bo orby to zjawisko juz dosyc znane i powszechne i kazdy moze sobie gadac ze je widzi. I to, ze niezalezne nie znajace sie osoby mowia to samo, nie swiadczy o tym, ze to cos nadzwyczajnego. Poprostu te osoby co twierdza ze je widza, juz doskonale znaly zjawisko orbs wczesniej. Bardzo podobnie opisuja powieadzasz ? a jak maja opisywac, skoro wszyscy widza i ogladaja te same zdjecia ?
  • 0

#27

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja ci proponuje isc na studia fotograficzne do Warszawy, tam w labolatoriach fotograficznych zobaczysz takie orbsy, linie, krzaczki, chmurki na zdjeciach, ze przez rok bedziesz mial dosc ogladania innych zdjec ze swiata :lol
  • 0

#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Spojrzmy prawdzie w oczy, Ty poprostu WIERZYSZ w to ze jest to zjawisko nadprzyrodzone, nie majac na to zadnych dowodow. A fotografia i optyka mowia same za siebie, tylko niestety oczywiscie zagorzaly fan orbsow nawet nie chce sie z takimi dowodami zapoznac, bo chce na sile wierzyc ze to zjawiska nadprzyrodzone, bo tak mu wygodniej i bardziej tajemniczo. Tak samo jak ludzie wierzacy w zmory i strzygi, nawet nie chca slyszec ze to paraliz przysenny, bo chca zeby bylo fajniej.
  • 0

#29

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat, moze juz pora zamknac ten temat, bo robi sie niepotrzebne nabijanie postow?
  • 0

#30

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chodzi o zdięcia,nie wiem czy wiesz ale jest kilka "odmian" -


-Jedne mają środek bardzo "puszysty"

-Drugie mają bardzo rozmazany środek

-Trzecie maja lekkozielonkawy kolor (mam zdięcie)

Bardzo dużo zależy od charakteru ducha,czy jest przyjazdy czy nie.
Zazwyczaj duchy są bardzo przyjazne,lecz gdy z nich drwimy bądz naśmiewamy się ogolnie mowiac olewamy je,one robia z nas to samo,lecz z wiekszym kalibrem natężenia tego stanu emocjalnego.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych