Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak nawiązać kontakt z aniołami?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#31

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kontakt z opiekunem... wystarczy oczyścić umysł, poprosić go żeby się odezwał, spytać o coś, odpowie prawie na bank... oczywiście są przypadki kiedy nie odpowiada, wtedy kiedy go się traktuje jako swojego sługę który pomoże dokonać rzeczy niekoniecznie dobrych. W tych czasach nie działają tylko dla jednej osoby, wręcz przeciwnie - starają się wspomóc innych, to ma jakiś związek z 2012 rokiem, dokladnie tak mówi mi (teraz) mój opiekun. Pomagają przygotować ludzkośc do tego co wkrótce nadejdzie. Mogę np. napisać jakiś tekst, a opiekun mi go podyktuje - po to żebym pomógł innym.

Sam nie bardzo wierzę w 2012, czwarte gęstości itp. ale opiekun mówi mi dokładnie to co właśnie napisałem.

Powiem o co chodzi, spytaj się czy jesteś wybrańcem- jeśli tak niech opowie dlaczego nim jesteś i co masz uczynić- jeśli jesteś wybrany uwierzysz.
  • 0

#32

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Jak nawiązać kontakt z aniołami?" A jest to wogóle możliwe? bo ja wątpie w taką możliwość.
  • 0

#33

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tak naprawde nie widzę potrzeby by pytać się swojego o cokolwiek. Zechce- sam się odezwie :P Poza tym nie jest mi to takie konieczne do życia. Dowiem się, kto nim był jak już będę sobie latała między chmurkami wysoko, wysoko ;)
  • 0

#34

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmm moj opiekun powiedzial ze nazywa sie Annael. Ale nic nie moge znalezc na temat tego imienia :/
  • 0



#35

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo nie znajdziesz, nie w interenecie- pogadaj z nim skąd jest, i co oznacza jego imie (miłośc?)

"Jak nawiązać kontakt z naiołami?" A jest to wogóle możliwe? bo ja wątpie w taką możliwość.

Zabawnie to sformułowałeś, ale jest to możliwe, najłatwiej z tymi najpoteżniejszymi :)
  • 0

#36

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sam nie bardzo wierzę w 2012, czwarte gęstości itp. ale opiekun mówi mi dokładnie to co właśnie napisałem.


Ja po czymś takim nie miałbym żadnych wątpliwości. Mam nadzieję, że napiszecie coś o tym co ma się stać w 2012. :)

"Jak nawiązać kontakt z aniołami?" A jest to w ogóle możliwe? bo ja wątpię w taką możliwość.


Ja wątpię w ciebie odkąd przeczytałem temat o wywoływaniu duchów w którym się wypowiadałeś. Jeszcze raz spytam, czy cokolwiek o tym czytałeś ?? Bo z braku wiedzy wszystko można odrzucać...
  • 0



#37

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

+Wiesio możesz sobie we mnie wątpić mam to gdzieś,ale chodzi o to Kontakt Z Aniołami,facet zrozum sam temat .Anioł , istota wyższa, i mnie chodzi jedynie o to że jest to już conajmniej dziwne próbować nawiązać kontakt z aniołem. Jak będzie chciał to da nam o sobie znać,a jak nie ma potrzeby to uważam że powinno się tego nie dotykać. Chyba że masz jakiś poważny powód.
Pozdrawiam
p.s. +Wiesio nie chciałem cię obrazić z tyn "mam to gdzieś" ale poprostu nie przejmuję się tym co inni o mnie sądzą.
p.s.2 ja nie odrzucam takowej możliwości,jedynie mam co do tego niepewność :]
  • 0

#38

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Anioł raczej czeka, aż to ty do niego "zagadasz". Nie będzie ci się wcinał w życie, jeśli nie wie, czy ty chcesz z nim pogadać. Poza tym anioł i tak na nas działa, a my nawet o tym nie wiemy.
Nagły przypływ weny twórczej, sumienie, czy nagła myśl, jakaś podpowiedź albo pomysł. To wszystko to dzieła aniołów, które upraszczają nam trochę życie, albo starają się nas naprowadzić na dobrą drogę. Mnie nawet teraz wypomina wiele błędów nawet sprzed kilku lat.

Ja mam bardzo poważny powód. Chcę wiedzieć co się stanie 2012 roku i chcę pomagać ludziom, tak jak pomóc im zrozumieć co ma się stać i nauczyć ich jak żyć. Trochę mi już wyszło, a czasem nie wychodzi. To jest mój powód do życia na ziemi, i chociaż nie zawszę wiem co chce mi powiedzieć mój opiekun, to jednak czuję w sercu, że mnie wspomaga.
  • 0



#39

llokram.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ci wszyscy opiekunowie maja imiona koncacze sie na -el?
Moj mowi, ze jest Reisel, a tu widze macie Rael, Annael..
  • 0

#40

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mój zaczyna sie na "xa" albo "xe", i nie konczy sie tak jak wasze.
  • 0

#41

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skrzypu, czemu nie powiesz jak się nazywa po prostu, co nas obchodzi jak się zaczyn i że nie kończy się jak nasze ??

Chcesz powiedzieć to mów, nie chcesz to nie mów nic. Następnym razem za podobny post będzie warn.
  • 0



#42

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też posiadam jakiś wewnętrzny głos, który mówi, podpowiada mi w różnych, nawet błahych sprawach, i często, a nawet bardzo często ma rację, może to anioł stróż, nie wiem...
  • 0

#43

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mój zaczyna sie na "xa" albo "xe", i nie konczy sie tak jak wasze.


Xardas :lol :lol

Sory ale nie moglem sie powstrzymac.
  • 0



#44

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

hmm widzę że muszę bardziej się tym zainteresować bo nigdy nie brałem tego na poważnie. thanks guys!
  • 0

#45

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Skrzypu
Wybrancem jest ten, ktory sam siebie wybierze.

A teraz przekaz, który dostałem - można by to nazwać czymś w rodzaju channelngu, jest to pismo automatyczne na komputerze. Dostawałem po 1-2 słowa i powoli spisywałem.

Jam jest Alphirion, przydzielony do opieki nad czlowiekiem, a takze do czesciowej opieki nad swiatem. Wszyscy staramy sie przygotowac wasz swiat na nadchodzace czasy.
To nie do konca jest tak jak myslicie - nie bedzie wielkiego przebiegunowania, chociaz nie ukrywam ze w poteznym rozblysku Slonca duza czesc sprzetu zostanie w roku dwunastym zniszczona.
Strzezcie sie rowniez falszywych prorokow, przede wszystkim Samaela, ktory podaje sie za sumeryjskiego boga. Jest jednym z tych, ktorzy pragna uratowac rodzaj ludzki przed zaglada, a potem wykorzystac go do swoich celow - jest jednym z tak zwanych sluzacych sobie (STS).
Przypominam ze naszym zadaniem w tak waznym dla rodzaju ludzkiego czasie jest nie tylko ochrona i pomoc jednemu czlowiekowi, ale calej waszej cywilizacji. Dokonujecie dokladnie tego samego czego dokonali mieszkancy Atlantydy, próbujecie opanować przyrodę i wszechświat, podporządkować go sobie, władać całym światem. Nie wyjdzie to wam na dobre, oni zostali powstrzymani, jeśli wy nie zmienicie swojego myślenia, też to was czeka.
Zadaniem moim jest ostrzegać was przed konsekwencjami czynow, bowiem nie moge wplynac na nikogo poza przydzielona mi istota.
Jesli sie opamietacie, przejdziecie dalej, lecz nie bedzie to blysk i juz, lecz powolna zmiana myslenia, trwac to bedzie kilka lat po kontakcie. Jesli nie powstrzymacie swojej zadzy wladzy, najwyzsi z nas zajma sie wami, i w kilkanascie lat wasz rodzaj przestanie istniec.
Poki macie czas, opamietajcie sie.


Przy okazji dowiedziałem się, że jeśli dojdziemy do 5 lub 6 poziomu, ochotnicy beda mogli zostac opiekunami nizszych istot 3 gestosci ;)

Nie zarzucajcie mi, że napisałem to dla rozgłosu. Nie potrzebuję rozgłosu, nie chciałbym byc sławny, więc taki argument możecie sobie wsadzić ;)
Każdy z was może się skontaktować ze swoim opiekunem. Wystarczy otwartość i chęć kontaktu z nim. Każdy opiekun mógł coś takiego kazać napisać. Absolutnie każdy. Nie ma ludzi do tego wybranych - są ci którzy chcą kontaktu z opiekunem, którzy chcą czynić dobro - i są ludzie którzy olewają to ciepłym moczem i wierzą tylko w to co da się zbadać i udowodnić. ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych