Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak nawiązać kontakt z aniołami?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#16

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Opiekunowie są różni gdyż są z róznych planet (po naszemu światów), mój jest ze mną w symbiozie i ktu swojemu zdumieniu, cokolwiek bym nie robił- zazwyczaj wiecej pomogę niż zaszkodze.
Wiesz, moim marzeniem jest żeby to nie był głos w mojej głowie, chodzisz logicznie tak powinno być- on jest mną, tylko z poprzednich żyć to ma i mój głoś- tzn. głoś moich mysli.

Nie wiem, ale możliwe że mylicie "głos" z rozmyśleniami, a z tego co słysze to tak jest.

mający na nasz temat nieskończoną wiedzę.

W moim przypadku tak własnie jest.

rozmowy z podświadomością .

Hmm nie wiem czy mówimy o tym samym, ale z tego co mi wiadomo to podświadomośc jest miejscem gdzie są nasze obawy i najgorsze cechy. Ja trenowałem nadświadomośc (boską cząsteczka- jedna z wielu), potocznie nazywaną intuicją, ale gdy pytam sie opiekuna inaczej to wygladasz niz intuicja wiec to chyba nie to samo
A tak na marginesie to teraz mam lepsą intuicję niż niejedna kobieta :)
  • 0

#17

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co piszesz to mogę powiedzieć, że coś takiego miałem pare razy. Podpowiedział mi pare razy o rzeczach o których nigdy bym nie pomyślał. Raz, czy może dwa nawet mały dialog przeprowadziłem. Mam nadzieję, że jeszcze raz mi się to uda kiedyś ;)
  • 0



#18

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widzę, że masz chyba jakieś doświadczenia. Może założysz temat o swoim rozwoju duchowym?
  • 0



#19

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pewnie że się uda, popros zeby Ci coś opowiedział to bankowo powie "co?".
  • 0

#20

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciemność to było do mnie czy do Skrzypa :D ??

No to sobie od jutra spróbuję pogadać, bo dziś nie dam rady ;]
  • 0



#21

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O Skrzypa mi chodziło :D
  • 0



#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe domyślałem się ;)
W sumie ja o sobie już dość napisałem na forum, a jak coś nowego mi się przypomina to od razu daję to do odpowiedniego działu :P

Nie zawsze jednak Skrzypu opiekunowie odpowiadają. Czasem człowiek jest tak zamknięty, że nawet nie ma sumienia.
  • 0



#23

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakieś ukryte nawiązanie do chaotów? :P

Wydaje mi się że tacy ludzie, mają sumienie ale się do niego nie przyznają albo po prostu nie wiedzą że to jest sumienie.
  • 0

#24

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh pogadałem sobie troche z opiekunem, tak jak ty to opisujesz i dowiedziałem się, że lubi sobie ze mnie troche pożartować i nazywa się Rael. ;]
  • 0



#25

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli rzeczywiście opiekunowie istnieją?

A mogę się porozumieć z opiekunem, jeśli nie mam żadnych umiejętności parapsychicznych, ani nie potrafię medytować?
Jak można sie upewnić, że słyszę opiekuna? Czy to będzie słyszalny w myślach, głos, czy będzie sie jakoś odróżniał od myśli?
I jeszcze jedno. Czy z opiekunem trzeba rozmawiać na głos? Czy można tylko na myśli.
  • 0

#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja rozmawiam w myślach i nie słysze nic, prócz natychmiastowych odpowiedzi "opiekuna", które brzmią jak moje myśli.
  • 0



#27

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wg mnie to odpowiada twoja podświadomość, jest to element jednej ze szkół psioniki, właśnie rozmawianie z podświadomością. Może kiedyś to opiszę he he...
  • 0

#28

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kontakt z opiekunem... wystarczy oczyścić umysł, poprosić go żeby się odezwał, spytać o coś, odpowie prawie na bank... oczywiście są przypadki kiedy nie odpowiada, wtedy kiedy go się traktuje jako swojego sługę który pomoże dokonać rzeczy niekoniecznie dobrych. W tych czasach nie działają tylko dla jednej osoby, wręcz przeciwnie - starają się wspomóc innych, to ma jakiś związek z 2012 rokiem, dokladnie tak mówi mi (teraz) mój opiekun. Pomagają przygotować ludzkośc do tego co wkrótce nadejdzie. Mogę np. napisać jakiś tekst, a opiekun mi go podyktuje - po to żebym pomógł innym.

Sam nie bardzo wierzę w 2012, czwarte gęstości itp. ale opiekun mówi mi dokładnie to co właśnie napisałem.
  • 0

#29

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja popieram Fenixa, a może jeszcze inaczej myślę. moim zdaniem słyszymy to, co chcemy usłyszeć podczas takiej 'rozmowy', bo rozmawiamy z samym sobą.

Jakieś ukryte nawiązanie do chaotów? :P

Wydaje mi się że tacy ludzie, mają sumienie ale się do niego nie przyznają albo po prostu nie wiedzą że to jest sumienie.


1. chaotów? ostatnio mówiłeś 'chaonitów' :)
2. jak można nie wiedzieć, co to jest sumienie? do tego się nie trzeba przyznawać, bo to ma każdy, nawet o dziwo ja! - człowiek o rozwoju duchowym równym zero.
  • 0

#30

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ech... widzę, że temat aniołów jest wciąż aktualny. :)
Oczywiście ja jestem przekonany o istnieniu Aniołów Stróżów. Nie wiem, czy aniołowie "dzielą się" na Aniołów Pokoju, czy tam Aniołów Wiary. Ale z pewnością każdy ma swojego Anioła Stróża. :)
Rozmowa z nim nie jest łatwa. Podejście w stylu "zapytam o coś swojego anioła i zobaczę, czy mi odpowie" raczej na pewno zakończy się niepowodzeniem. Wtedy odezwie się pewnie nasza podświadomość, albo ewentualnie można sobie samemu odpowiedzieć. :P

Trzeba przyjąć fakt, że Anioł jest w pobliżu, ale nie jest naszą częścią, tylko oddzielną jednostką, jest osobą. Trzeba również pamiętać, że to Bóg decyduje o tym, jak bliski kontakt możemy utrzymywać ze swoim Aniołem Stróżem. A więc jak mówi stare polskie przysłowie "Bez Boga ani do proga...". :D Po za tym trzeba jeszcze wiedzieć, że oprócz Aniołów Stróżów są też inne duchy, zapewne bardziej rozmowne, które mogą się za nich podawać. A z nimi radziłbym się raczej nie zadawać. :)

Co do rozmowy z prawdziwym Aniołem Stróżem... Nie można z nim rozmawiać wtedy, kiedy tylko sobie tego zażyczymy. Potrzebne jest przyzwolenie Boga i sam Anioł też musi mieć, że tak powiem, na to ochotę. Z każdym innym duchem o wiele łatwiej się porozumieć. Sami pewnie lepiej wiecie jak... ;)

Tak więc sam przepis na rozmowę z Aniołem Stróżem nie wystarczy. (medytacja, wyciszenie, skupienie się i takie tam...)
Potrzebna jest głęboka wiara i dużo, dużo modlitwy. Choć i to też nie gwarantuje sukcesu. :)

Więc uważajcie... z kim rozmawiacie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych