Skocz do zawartości


Zdjęcie

Iluminaci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#76

hussair.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Natomiast politycy PIS-u bez wątpienia stoją wobec iluminatów okoniem, z tym zadziornym trzymaniem się zasad patriotycznej izolacji państwa, autonomii politycznej, więzi rodzinnych. Ponieważ jednak iluminaci kontrolują środki przekazu (poza tym, hm, ich środki przekonywania do swej racji typu "brzęczącągo" są nieograniczone), każda "konserwatywna" siła (wobec ich zamierzeń) przegrywa predzej, czy pózniej.
  • 0

#77

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Polscy czlonkowie Bilderberg:

# Andrzej Olechowski -- od 1994 r.
# Hanna Suchocka -- 1998
# Sławomir Sikora -- prezes Citibanku -- 2004
# oraz Jacek Szwajcowski -- 2005 z PGF

--

''„Wielu wierzy, że jestem częścią tajemnej sieci knującej przeciwko najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych. Charakteryzują moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, konspirujących z innymi na całym świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną polityczną i gospodarczą strukturę. Jeśli to ma być zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”' David Rockefeller

okrutna prawda
  • 0

#78

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

\
Ponieważ jednak iluminaci kontrolują środki przekazu (poza tym, hm, ich środki przekonywania do swej racji typu "brzęczącągo" są nieograniczone), każda "konserwatywna" siła (wobec ich zamierzeń) przegrywa predzej, czy pózniej.


Moc przekonywania i siła tzw. "iluminatów" jest ograniczona i określona czasem. "A gdy będą mówić; pokój i bezpieczeństwo - wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, i nie ujdą." :)
  • 0



#79

hussair.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to cytat z van Helsinga?? W każdym razie trzymam za słowo :rotfl:
  • 0

#80

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to cytat z van Helsinga??

Nie. To słowa z Biblii. (1 Tes. 5,3)
  • 0



#81

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głupoty straszne wypisujecie :E Naprawde.

Cala te dyskusje nalezy chyba zaczac od tego, ze jesli komus zalezy na utrzymaniu czegos w tajemnicy zrobi to. I nikt nigdy o niczym sie nie dowie. Uwierzcie ze to jest mozliwe.
Po drugie istnieja przynajmniej trzy skuteczne sposoby, na to zeby tego dokonac:
1) siedziec cicho i sie niewychylac.
2) zaprzeczac wszystkiemu co sie tyczy danego przdmioty. Niekononiecznie przez zainteresowany podmiot, ale przez obiekty do tego wynajete.
3. Potwierdzac wszelkie informacje jakie sie wydostaja, jenoczesnie wprowadzajac obikty dezinformacyjne ktore beda podsysac, dana wersje informacji z czasem dodajac nowe czesci.

Innymi slowy gadac o czyms czego moze wcale nie byc, co ma zupelnie inne cele itd. A no i nie bierzecie pod uwage ze ktos to, (tuttaj) robi celowo, zeby wprowadzic was blad -;-.

Ja tam ich osobiscie popieram :P
  • 0

#82

insi.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Natomiast politycy PIS-u bez wątpienia stoją wobec iluminatów okoniem, z tym zadziornym trzymaniem się zasad patriotycznej izolacji państwa, autonomii politycznej, więzi rodzinnych. Ponieważ jednak iluminaci kontrolują środki przekazu (poza tym, hm, ich środki przekonywania do swej racji typu "brzęczącągo" są nieograniczone), każda "konserwatywna" siła (wobec ich zamierzeń) przegrywa predzej, czy pózniej.



Wg mnie Kaczyńscy tylko odgrywają swoją rolę w tym politycznym przedstawieniu. Mają grać rolę opozycji, trochę sztywnej, zakompleksionej, niezdarnej (pewnie prywatnie tacy są). Nigdy nie uwierzę, że są przeciw UE. Wystarczy popatrzeć z jaką gorliwością i szybkością wypełniają polecenia Busha np. przedłużenie polskiej misji w Iraku(choć podczas kampanii wyborczej mówili o wycofaniu naszych wojsk), zwiększenie liczby naszych żołnierzy w Iraku, bezwarunkowa ich zgoda na tarczę antyrakietową bez konsultacji ze społeczeństwem. Ponadto kontakt Kaczyńskich przez wiele lat swojego dzieciństwa z Janem Józefem Lipskim - jednym z największych masonów powojennej Polski sprawia, że nie wierzę w przypadki. Oferowanie prze Kaczyńskich stanowisk politycznych masonom z loży Kopernik i innych np Wildsteinowi, Olszewskiemu sprawia, że nie wierzę w ich ani jedno słowo.
  • 0

#83

Azathoth.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś tu wspominał o karciance Illuminati... jeśli chcecie wspomóc skarbiec Oświeconych to jej polską wersje możecie zamówić..... została wydana nakładem wydawnictwa.....

Edit: Przemo. 7.8 Na forum nie można reklamować innych stron internetowych, za wyjątkiem specjalnie przeznaczonego do tego celu pola "Strona WWW" w profilu użytkownika (nie dotyczy grup VIP, Adept, Moderatorzy).

Przyznano ostrzeżenie.

  • 0

#84

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podniecanie sie kazdym byle gownem. Reptilianie, Nibiru, Illuminaci i chu...wi jeszcze co.
Rozumiem interesowac sie sprawa pozaziemskiej cywilizjaci, rozwoju duchowego czy tez teori zwiazanej z np. 11 wrzesnia. Ale powoli niektorzy zaczynaja popadac w obled.
Moze ja sie nie nadaje na to forum, moze ja jakis zupelnie inny jestem. A-spoleczny indywidualista szydzacy z ludzi ktorzy za wszelka cene chca znalezc cos czego nie ma.
Wedlug mnie kazdy powinien przedewszystkim zajac sie wlasnym zyciem i tym co sie dzieje w jego najblizszym otoczeniu. Calego swiata nie zmienicie.
Zauwazylem tez, ze wielu z Was nie rozumie czym dokladnie jest wolnosc. Ale jakos nie mam weny tworczej zeby sie tutaj bardziej na ten temat rozpisywac. Wywlaczyli nasi ojcowie wolnosc rynku w 90r, a ten rynek i tak ich zniewolil.
No coz "calego swiata nie zmienie".
  • 0

#85

reco.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oni chcą zniszczyć wszystkie religie, ale Islam najpierw, bo tam jest najliczniejsza grupa wytrwałych wyznawców. Zauważcie, że chrześcijaństwo może być tak samo niczczone - oni mogą skłaniać pedofili i homoseksualistów, żeby zostawali kapłanami. Potem się ich ujawnia i dyskredytuje Kościół. To przykład jednego z wielu działań jakie Iluminaci mogą prowadzić.

kano

ofiarą jego owad, symbolem - rozprawa[/size]


obejrzałam dziś niejedno video na youtubie dotyczące drugiego samolotu z 9/11 i postanowiłam pogrzebać tutaj za illuminatami, i co do tego cytatu to powiem tak, ze obracam się w środowisku gejowskim i jak dotąd nie zauważyłam, żeby ktokolwiek namawiał czy zachęcał gejów do wstępowania w szeregii kośioła. Wręcz przeciwnie większa część ludzi z tego środowiska psioczy na kościół nie zgadza się z tą instytucją i nie wyobrażam sobie tego żeby któryś z moich kolegów pedałów miał wdziać sutannę :o i to jeszcze z dobrej woli albo za coś co mu zaoferują, wystarczy że mają swój prywatny burdelik ;)
mogę się mylić, ale nie spotkałam sie z tym nigdy, tymbardziej, że tak jak mówię na portalach i serwisach środowisko katolickie traktowane jest z stanowczym dystansem i poddawane krytyce, nie mówiąć o prywatnych stanowiskach, nawet jeśli już, to podejście do tematu jest w stylu: wiara sobie a kościół sobie

oczywiście do co pedofili to nie mam pojęcia, i wiedzieć za bardzo nie chcę
no ale to taka dygresja, mały offtopic

jeszcze dodam, że dane było mi widzieć raz księdza geja, tak po prostu w sutannie. Czy utrzymywał celibat tego nie wiem bo mało mnie to.. ale on tak chyba z powołania, bo trochę był w tą stronę przekrzywiony ;)

a może się mylę bo jeśli wymyślić spisek: damy geja a potem ujawnimy to kościół traci w oczach wyznawców i podupada, tylko nadal nie rozumiem, ale chyba za mało jeszcze poczytałam jak to w końcu jest z tą religią? w takim układzie dlaczego mówi się że watykan jest trzecim ośrodkiem władzy illuminatów gdy raczej jego działania nie służą obaleniu tylko stają się radykalniejsze, jak np ostatnio ustanowienie 'nowych grzechów śmiertelnych'. Druga sprawa, że trochę się pogubiłam gdy przeczytałam, że masoni, new age, medytacja i lucyfer są w jednym worku..

o co cho?

może to zabrzmi głupio bo nie mam zbyt dużego zasobu informacji, ale narazie wychodzi na to że jest dobre new age i złe, złe to masoni a dobre to indigo child ;)

illuminates vs. indigos
  • 0

#86

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O rany. Drążyłem ten temat od jakiegoś czasu i polecam także się zapoznać wszelkim sprzymierzeńcom "teorii spiskowych". Iluminaci-przez wielu zwani masonerią, a masoneria to nic innego jak wolnomularstwo. Polecam zapoznać się z artykułami poświęconym na ten temat na stronie (przepraszam za kryptoreklamę, ale podaję jedynie źródło informacji) racjonalisty.

A i proszę nie mylić spisków rządu USA w związku z atakami na WTC (wyimaginowanymi, o czym świadczy wiele dowodów) ze spiskami w związku opanowaniem całego świata przez Iluminatów (wolnomularzy).
  • 0

#87

Déjà vu.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O rany. Drążyłem ten temat od jakiegoś czasu i polecam także się zapoznać wszelkim sprzymierzeńcom "teorii spiskowych". Iluminaci-przez wielu zwani masonerią, a masoneria to nic innego jak wolnomularstwo. Polecam zapoznać się z artykułami poświęconym na ten temat na stronie (przepraszam za kryptoreklamę, ale podaję jedynie źródło informacji) racjonalisty.

A i proszę nie mylić spisków rządu USA w związku z atakami na WTC (wyimaginowanymi, o czym świadczy wiele dowodów) ze spiskami w związku opanowaniem całego świata przez Iluminatów (wolnomularzy).


Tutaj nikt nie dowodzi wlasnych tez, czy racji. Raczej analizuje (dowolnie) publikowane materialy. Mniej lub bardziej prawdopodobne i wiarygodne. Jest jednak zbyt duzo zaskakujacych zbieznosci i poszlak, ktore choc nie dowodza, to jednak czesto przekonywujaco sugeruja. Nie wolno ich ignorowac, zwlaszcza, jezeli dotycza tak wazacych spraw. Jest faktem, ze Zakon Iluminatow istnial. Przypuszczeniem natomiast, ze istnieje nadal. Wcale nie swiadczy to o moim antysemityzmie, jezeli napisze, ze zalozycielem Iluminatow byl Adam Weishaupt- Zyd. Potęgą, nie tylko w USA, jest klan Rotschildow. Do nich dolaczaja Rockerfeller, Morgan, Preston, Black, Meyer, Schiff i wielu, wielu innych, zajmujacych czesto kluczowe pozycje w amerykanskim przemysle czy finansach. Sa tego samego pochodzenia, co Weishaupt. Nie jest hańbą oczywiscie, jezeli ktos wybije sie, dzieki ruszaniu glowa a Zydzi sa ku temu widocznie lepiej predysponowani. Ale jezeli powszechnie uzywaja symboliki zakonnej swojego rodaka, swiadczy to o spisku, powiazaniach, czy patriotyzmie? Zwlaszcza, ze programy, czy tez zalozenia tego typu ugrupowan, nie napawaja optymizmem i radoscia zycia. Jezeli jednak sa propagowane przez ludzi, ktorzy, bądź co bądź, rządzą tym swiatem, nie widze powodow do smiechu, poblazliwego machania reka, czy ignorancji. Spiski, zmowy, tajne zwiazki, byly sa i beda , w mysl zasady "co ludzkie, nie jest mi obce". Kto z kim to robi i dla jakich celów, jest juz inna para prezerwatyw.
  • 0

#88

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja z kolei zamiast analizować jedynie materiały poświęcone teoriom spiskowym, polecam także zapoznanie się z tematem z drugiej strony, wtedy można powiedzieć, że nasza ocena jest obiektywna. Czytać wszystko na dany temat, a nie jedynie wybrane materiały. Prawda leży pośrodku, stare powiedzenie ale jakże bliskie rzeczywistości. Wieczorkiem bardziej konstruktywnie odpowiem na Twoje argumenty Déjà vu, bo w tym momencie idę do pracy. Także do napisania
  • 0

#89

Déjà vu.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raz juz napisalem, ze wszystko zalezy od punktu widzenia i tego, jak nam ten punkt zostanie przedstawiony. Jezeli interesuje mnie jakis temat, staram sie przeanalizowac wszystkie dostepne materialy. Zwlaszcza odnoszace sie sceptycznie! Tego typu tematyka (zwlaszcza UFO) interesowala mnie przez kilka lat, kiedy bylem jeszcze chlopcem. Mozliwosci wspolczesnych "ciekawych wiedzy", sa o niebo wieksze a odzwierciedlaja sie w duzo bogatszej literaturze, programach telewizyjnych a przede wszystkim internecie. Moja skarbnica wiedzy ograniczala sie do jednego programu telewizyjnego, malo zasobnej biblioteki i zbieranych wycinkow z gazet. Duzych mozliwosci wiec, na poznanie obiektywnej prawdy, nie bylo. Ludzie sa zawsze stronniczy. Bardziej lub mniej, ale sa. Do czego zmierzam? Sa teorie, ktore odkladam ad acta, bo to stek wierutnych bzdur. Ale tylko w moim przekonaniu. Nad innymi wypadaloby glebiej sie zastanowic. Inne wreszcie mowia o zaistnialych faktach, ktore nie podlegaja zadnej spekulacji. Co najwyzej forma przekazu pozostawia czasem wiele do zyczenia. Bo z racji tego, ze tak naprawde nie ma ludzi obiektywnych, beda usilowali przekonac nas bardziej "przeciw" lub bardziej "za". 80% populacji, to gabki, ktore niewybiorczo chłoną wszystko, a ich zdanie uzaleznione jest od tego, jaki byl ostatni material, ktory "zassali". Jestem jak najbardziej zwolennikiem teorii spiskow. Pisze w liczbie mnogiej, bo wszystko, co wyszlo spod reki czlowieka poprzedzane i konczone bylo inrygami i knowaniami. Dlatego nie potrzeba mi zbyt wielkiej wyobrazni, czy dowodow, by uwierzyc. Sadzisz, ze ludzie, ktorzy maja w reku niemal cala forse tego swiata, zdadza sie na zrzadzenie losu? To jest, wedlog mnie, jeden z lepszych dowodow przemawiajacych za teoria spisku.
  • 0

#90

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No dobrze, teorie spiskowe istnieję, tego nie neguję. Osobiście uważam (jak już pisałem w jednym ze wcześniejszych postów), że przykładowo ataki terrorystyczne na WTC są idealnie opracowane, prawdopodobnie przez rząd USA. Jest wiele nieścisłości podawanych przez nieoficjalne media w tej sprawie i według mnie, są to niezbite dowody na to, że w gruncie rzeczy Stany Zjednoczone miały na celu uzyskać dostęp do ropy. Ale bez przesady, nie można wszystkiego podciągać pod teorie spiskowe, bo to zaczyna się robić paranoiczne. Gdyby Iluminaci naprawdę chcieli zyskać władzę nad światem, nigdy nie pozwoliliby, aby krążyły o nich oficjalne informacje. To jest prosta logika, bynajmniej moja. Odpowiedz na pytanie, czy Ty chcąc zdobyć jak największe wpływy na świecie i objąć całą kulę ziemską w swoje władanie, pozwoliłbyś, aby ktokolwiek o Tobie słyszał? Na pewno sam byś się tym nie afiszował w postaci nadruków kluczowych znaków własnej organizacji na najbardziej znaczących banknotach na świecie-dolarach (mowa o symbolu "Wielkiego Budowniczego Świata). Osobiście akurat sprawę Iluminatów jako organizację dążącą do zdobycia władzy neguję, są dla mnie stowarzyszeniem wolnomularskim, konserwatywnym, aczkolwiek nie ingerującym w politykę. Iluminaci (masoneria, wolnomularze) są owiani taką tezą z tych względów, iż w czasach średniowiecznych byli tępieni przez Kościół za "herezję" (tak naprawdę zajmowali się nauką, zgłębianiem treści filozoficznych i dążących do oswobodzenia własnych myśli z teorii, które wówczas Chrześcijaństwo narzucało) i dlatego w naszej mentalności masoneria to coś strasznego, nieokiełznanego i napawającego zgrozą.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych