Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kryzys na polskiej granicy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#106

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat wyborcza promowała ta akcje niszczenia drutu kolczastego. Do tego opozycja miała tam przychylny sobie TVN to uzadzali pod publikę jakieś kłótnie i gonitwy z żołnierzami i strażą graniczna.
Z punktu widzenia bialoruskich służb nie wyglądało to dla nas zbyt dobrze.
  • 0



#107

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli chcesz mieć tylko jeden przekaz z granicy od państwowych mediów. Ok, twoja sprawa. Ale ja wolę mieć porównanie, bo nigdy nie ufam żadnej władzy rządowej, a szczególnie teraz. Nie odpowiada mi taki ustrój, gdzie decydenci mają monopol na przekaz informacji, kontrolują co może być pokazywane, a co nie. -Zobaczcie, jak oni się tam źle zachowują. Chcecie żeby oni tam pajacowali? Nie chcecie,prawda?
-Nie chcemy!- odpowiadają chórem prawaki.
-No to gitara.
Nawet Łukaszenka dopuścił dziennikarzy cnn o innych mediów na granicę. Rząd litwy też pozwala różnym stacjom na relacje spod granicy.

Wystarczą relacje z obozu straży granicznej czy wojska. A to, że inni dopuszczają media to żaden argument, bo żadna władza i żaden rząd na świecie nie ma tak antykrajowych mediów jak my. Łukaszenka ma wszystkie tv praktycznie po swojej stronie. My mamy wszystkie antypolskie. Będą nadawały przekaz taki sam jak Łukaszenka i będą oczerniać Polskę na arenie międzynarodowej. Nie widzisz co wypisują dziennikarze onetu, tvnu czy wyborczej? Tam codziennie cisną po naszych żołnierzach, taki chcesz mieć przekaz?


  • 0



#108

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bzdury piszesz, Tvn nie ciśnie po naszych żołnierzach. Nie wiem jaki jest przekaz na wyborczej, bo nie śledzę ich publikacji.
Masz informacje z drugiej ręki, pewnie jakieś wyrywki z twittera.
Media nie mają być przyjazne rządowi, bo są od tego, żeby patrzeć władzy na ręce. A to jak wiadomo nie podoba się żadnej władzy. Mówienie, że media są antypolskie to tylko pretekst do zwalczania ich i podporządkowania sobie. Szkoda że do tego hejtu przyłączają się prawaki, bo grają w ten sposób do własnej bramki.
  • 0



#109

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bzdury piszesz, Tvn nie ciśnie po naszych żołnierzach. Nie wiem jaki jest przekaz na wyborczej, bo nie śledzę ich publikacji.

No, no, po patriotach też nie cisnęli. :D
 

 

Mówienie, że media są antypolskie to tylko pretekst do zwalczania ich i podporządkowania sobie.

Zacznij odróżniać media "antyrządowe" od media "antypolskie". Ja nie mówię, że tvn jest zły, bo ciśnie po pisie. Tvn codziennie oczernia Polaków jako Naród. Jak tego nie widzisz to znaczy, że chyba za dużo się naoglądałeś "całej prawdy całą dobę".


  • 1



#110

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tvn nie ciśnie po naszych żołnierzach.

 

Niestety mylisz się Wszystko. 

To poszło na TVNie, stacja ani nie przeprosiła ani nie zaprzeczyła. Jakby tam był TVN i Wyborcza podobny przekaz leciał by non stop

 

Ukraiński śmigłowiec w czasie ćwiczeń wleciał na teren Białorusi.

https://twitter.com/...158213627981829

 

Ciekawe czy Putin nie ma takiego planu aby sprowokować wojne między Białorusią a Ukrainą aby w odsieczy wejsć zbrojnie na Ukrainę z misją stabilizacyjną. 


  • 0



#111

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widziałem ten wywiad.Ale to powiedział Frasyniuk, a nie ktoś z tvn.

Ciekawe, że prawaki nie mają takiego szacunku do polskiej policji. Policję chętnie oskarźają o to, że prowokuje na meczach i w czasie marszu niepodległości. Jak są burdy, to winna jest policja.
  • 0



#112

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też to zauważyłem ale to już nasza mentalność. jeśli policja jest po nasz stronie to jest to dobra policja a jeśli przeciwko nam to zła policja.
  • 0



#113

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widziałem ten wywiad.Ale to powiedział Frasyniuk, a nie ktoś z tvn.

Ciekawe, że prawaki nie mają takiego szacunku do polskiej policji. Policję chętnie oskarźają o to, że prowokuje na meczach i w czasie marszu niepodległości. Jak są burdy, to winna jest policja.

Wow, ale szybka zmiana narracji i odwrócenie kota ogonem. Nie wszystko jest zero-jedynkowe. Wojsko, WOT i straż graniczna bronią naszego kraju i wszystkich obywateli bez względu na poglądy polityczne, bronią nawet takich łajz jak Ochojska czy Frasyniuk, którzy na nich plują. Policja ma gorzej, bo obcuje z obywatelami na co dzień. Ale jak za pół roku wojsko będzie siłą zaciągać ludzi do szczepień to skończy się #muremzamundurem i to nie powinno chyba nikogo dziwić? Tak samo jak lekarze mieli ogromny szacunek i wsparcie na początku pandemii, a który stracili do zera, kiedy przestali leczyć Polaków bądź leczyć przez telefon. Teraz są jedną z najbardziej znienawidzonych grup w Polsce i czy to również Cię dziwi? Bo mnie np w ogóle. Szacunek można stracić w jednej chwili, a odzyskanie go może być już niemożliwe nigdy.


  • 0



#114

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy antyszepy mogą w końcu przestać bredzić mi tu głupoty o szczepionkach. Macie swój temat to tam żale wylewajcie. Drugi raz już o to proszę. Ten temat to moje podwórko i ja tu ustalam zasady. 


Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 04.12.2021 - 22:47

  • -1



#115

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"jak za pół roku wojsko będzie siłą zaciągać ludzi do szczepień to skończy się #muremzamundurem i to nie powinno chyba nikogo dziwić?"

Liczycie na to, że mundurowi się zbuntują i staną po waszej stronie. Oni są od tego żeby wypełniać rozkazy władzy.

Jak policja bije ludzi na marszach kobiet-to dobra policja, niech leją te głupie baby, źeby tylko równo puchło.
Jak biją nas, prawaków na meczach i marszach niepodległości- to zła policja, bije polskich patriotów, prowokuje. Nie szanujemy takiej policji.

Ja uważam, że zarówno policjanci, jak i żołnierze to nie są święte krowy. Jak coś robią źle, łamią prawo, to powinno się o tym mówić. Nie moźe być zasłaniania się patriotyzmem. A niestety często tak jest, że pomimo jasnych dowodów winy, broni się mundurowych i imię sloganu muremzamundurem. Tak jest w sprawnie katastrofy smoleńskiej, gdze mamy mocne dowody na błędy pilotów. A mimo to, uważa się, że mówienie o tych błędach jest hańbieniem munduru polskich żołnierzy. Nawet wmawia się ludziom, że żadnych błędów nie było.
  • 0



#116

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 656
  • Tematów: 18
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tymaczasem plany pomału się krystalizują:

 

https://wydarzenia.i...e-z,nId,5686934

 

https://pbs.twimg.co...pg&name=900x900


  • 0

#117

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 656
  • Tematów: 18
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widziałem ten wywiad.Ale to powiedział Frasyniuk, a nie ktoś z tvn.

Stacja współodpowiada za to kogo zaprasza i co potem emituje w wywiadzie. Dopiero po mocnych naciskach opini publicznej, tłumaczyli się dlaczego redaktor nie zaprotestował i nie przerwał tej wypowiedzi. Przecież to od razu widac jaki jest profil i podejście.


  • 2

#118

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Ciekawe, że prawaki nie mają takiego szacunku do polskiej policji. Policję chętnie oskarźają o to, że prowokuje na meczach i w czasie marszu niepodległości. Jak są burdy, to winna jest policja.

A jak mieć szacunek do kogoś kto atakuje Polaków? Swoją drogą "prawak" to takie przeciwieństwo "lewaka"? Czyli ktoś dobry, mądry?


  • 0

#119

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, prawaki to ludzie z konserwatywnymi poglądami, którzy uważają się za patriotów. Nienawidzą unii europejskiej, lgbt, islamistów, TVN, gazety wyborczej. Uważają że za obecną nienajlepszą sytuację Polski odpowiada układ z okrągłego stołu. Że Polską rządzą żydzi i obca agentura. Są fanami teorii spiskowych o zamachu w smoleńsku i wtc i wielu innych.
  • 0



#120

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie, prawaki to ludzie z konserwatywnymi poglądami, którzy uważają się za patriotów. Nienawidzą unii europejskiej, lgbt, islamistów, TVN, gazety wyborczej. Uważają że za obecną nienajlepszą sytuację Polski odpowiada układ z okrągłego stołu. Że Polską rządzą żydzi i obca agentura. Są fanami teorii spiskowych o zamachu w smoleńsku i wtc i wielu innych.

Dzięki za wyjaśnienie, czyli to jakiś praktycznie nie istniejący margines. Na meczach raczej ich nie ma, o marszach żadnych nie słyszałem.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych