Skocz do zawartości
Zdjęcie

Niepokojące cechy twojego znaku Zodiaku

zodiak creepy mroczne znak cechy

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

BlackButterfly.
 • Postów: 1
 • Tematów: 2
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Tak samo jak w duchy, kosmitów czy też potwora z Loch Ness, decydujesz również o tym czy wierzyć w Znaki Zodiaku, czy nie. Nawet jeśli nie wierzysz, że gwiazdy skrywają wskazówki na temat twojego losu albo długości trwania miłości, i tak w pewnym momencie naszego życia zabieramy się za horoskop – tylko po to, żeby sprawdzić, czy oto nadszedł odpowiedni czas, żeby dokonać tej zmieniającej życie decyzji, czy też nie.
Ludzie głównie chcą zauważać jedynie te dobre cechy swoich Znaków i są błogo nieświadomi jakichkolwiek niesamowitych, dziwnych  i prawdziwie przerażających rzeczy istniejących w ich karcie. A faktem jest, że istnieje parę niezbyt dobrych rzeczy, które twój Znak Zodiaku może o tobie powiedzieć. Dobra wiadomość jest taka, że przebrniemy przez nie wszystkie dokładnie teraz. Zerknij i sprawdź, czy któreś z nich dotyczą ciebie.

 

1. BARAN – Szokująco agresywny
Tak jest! Nie ma co się w tym zagłębiać i koniec – jeśli jesteś Baranem, to nawet bardziej niż prawdopodobne, że jesteś agresywną osobą. Jesteś tak samo zawzięty i uparty, jak Lew i Strzelec, ale w przeciwieństwie do nich, twoja energia może przemienić się w eksplodującą agresję w mgnieniu oka. Twoje nastrój jest zmienny i niemożliwy do przewidzenia. Im bardziej starasz się to ukryć, tym bardziej to się wymyka spod kontroli. Pomóż ogółowi społeczeństwa kupując sobie worek treningowy i wstawiając go do swojego garażu, proszę.

 

2. BYK – Perfekcyjnie zaborczy
Niektórych rzeczy po prostu nie jesteś w stanie kontrolować – ale Byk zdaje się tego nie rozumieć. Odczuwasz ciągłą potrzebę utrzymywania wszystkiego takim, jakim jest, a ta natarczywość może w oczach innych graniczyć z obsesją. Twoja zawziętość, materializm i sentymentalizm mogą oznaczać, że nigdy nie pozwalasz, by coś minęło, a im bardziej ci zależy, tym bardziej uparcie będziesz tego bronić. Musisz także przestać być takim zbieraczem! Pozbądź się trochę tych gratów – nie potrzebujesz ich!

 

3. BLIŹNIĘTA – Dwulicowi kłamcy
Istnieje pewien powód, dla którego zodiakalne Bliźnięta mają dwie twarze. Twoi przyjaciele wiedzą, że obgadujesz ich za plecami. To nie dlatego, że jesteś złą osobą, po prostu nie radzisz sobie z mówieniem innym o tym, jak się czujesz. Ale teraz, gdy twoi przyjaciele już wiedzą, że ich informacje nie są bezpieczne, nie będą ci już dłużej ufać. Źle ci z tego powodu i wiesz, że może to być niszczące, ale to cię nie powstrzymuje. Przynajmniej jesteś wystarczająco czarujący, żeby zawierać nowe znajomości i zastępować nimi tych, których zraniłeś.

 

4. RAK – Uwielbiasz być krzywdzony
Lubisz wiedzieć, że jesteś potrzebny w czyimś życiu i trzymasz się tego faktu. Wiesz, że dostajesz od życia krótszy koniec kija i że stale musisz opiekować się innymi ludźmi, ale upajasz się tym faktem. Oblewasz egzamin w obliczu niepowodzenia i niesprawiedliwości. Smutne, ale prawdziwe – wiele myślisz o ludziach zależnych od ciebie, a to tylko potęguje twój kompleks samonapędzającej się ofiary. Auć.

 

5. LEW – Kochasz samego siebie
Czyż nie jesteś po prostu najlepszy? Gdziekolwiek się pojawiasz, ludzie cię kochają i zawsze zdajesz się być w centrum uwagi. Ale tobie to nie przeszkadza, prawda? Ty to KOCHASZ! I jesteś całkowicie pewny, że twoim przyjaciołom też to nie przeszkadza. Bo czemu miałoby im przeszkadzać? Jesteś miły, opiekuńczy i hojny, a także zabawny i właściwie po prostu wspaniały... nieprawdaż? Kogo by obchodziło to, że kradniesz czyjś blask czy nawet to, że robisz sceny tylko po to, żeby zaspokoić swój głód dramatycznego życia? Czasami lubisz sobie wyobrażać swój własny pogrzeb i zobaczyć kto z twoich przyjaciół by się na nim pojawił oraz jakie wspaniałe rzeczy by o tobie powiedzieli. Cóż... prawdopodobnie nie byłoby ich tak wielu.

 

6. PANNA – Niepokojący maniak władzy
Panny są tak skupione na upewnianiu się, że wszystko dokoła nich jest perfekcyjne, że zamiast pokazywać, że im zależy, będą planowały i kontrolowały wszystko bez pytania kogokolwiek innego o wkład. Usprawiedliwiają to wmawiając sobie, że przynajmniej nie obarczają nikogo innego dodatkową pracą. Maskujesz kontrolowanie innych, nazywając je „poświęceniem” i potrzebujesz tego tak bardzo, że mylisz jedno z drugim. Nie jest świetnej jakości materiałem na przyjaciela, ale jest bardzo pomocna w szkoleniu do zostania seryjnym mordercą.

 

7. WAGA – Trzymasz z przerażającymi ludźmi
Dajesz, Wago! Jesteś empatyczna i uczciwa. Podejmujesz decyzje dopiero po rozważeniu każdego elementu składowego – bardzo mądra i rozsądna czynność. Ale właśnie z tego powodu, możesz być postrzegana jako nieco postrzelona, ale także jako miła, rzetelna i sprawiedliwa. Aczkolwiek ta uczciwość ma swój minus. Równoważysz osoby o głęboko zepsutej moralności rozważając swoje decyzje. Ta zdolność pozostawia cię solidaryzującą się z najgorszymi z najgorszych.

 

8. SKORPION – Rozkoszujący się makabrą
Skorpionie, masz coś bardzo, bardzo nie tak z wewnętrznym kompasem, wskazującym to, co cię interesuje i motywuje. Im bardziej coś jest denerwujące albo wulgarne, tym bardziej cię to przyciąga i odpycha w równej mierze. Przestępstwo, tragedia i tabu przykują twoją uwagę bardziej niż miłe rzeczy, a ty pozostaniesz zafascynowany nimi jeszcze długo po tym, jak wszyscy inni stracą nimi zainteresowanie. Uwielbiasz dramaty, a im bardziej są makabryczne, tym lepiej.

 

9. STRZELEC – Idealny przywódca kultu
Hej, Strzelcu! Jesteś inspirującym przyjacielem, wspaniałym liderem... jesteś optymistyczny, śmiały, obdarzony wyobraźnią i przepełniony żądzą nowych pomysłów. To pragnienie pomogło ci stworzyć szeroką sieć przyjaciół i ludzi, którzy poszliby za tobą na koniec świata, a nawet skoczyliby w przepaść, gdybyś im kazał. Chcesz wyruszyć w podróż po świecie i podzielić się swoim pożądaniem życia z rzeszami ludzi, głosząc im kazania o swoich odkryciach. Tak, to brzmi całkiem gładko z zewnątrz, ale to idealne cechy dla rozpoczęcia kultu. To nie jest nic wspaniałego.

 

10. KOZIOROŻEC – Ambitna i bezuczuciowa koza morska
Jesteś pełen ambicji i pragnień! Twoi przyjaciele podziwiają u ciebie te cechy, a ty nie potrafisz wyobrazić sobie świata, w którym mogłyby cię one obciążyć. Twoje ostre skupienie mogłoby cię daleko zaprowadzić, czego nie można powiedzieć o tych, którzy nie zejdą ci z drogi. Nie dbałbyś o koszty jakie musiałbyś ponieść dążąc do swego celu, nawet jeśli oznaczałoby to strącenie paru osób z drabiny. Jeśli ktoś stoi między tobą a twoimi marzeniami, to jest to jego wina, że ucierpi, prawda?

 

11. WODNIK – Socjopata naprawiający świat
Wodniki wierzą, że wiedzą jak zmienić świat na lepsze. Nie pozwalają, by nieznośne rzeczy, takie jak empatia, mówiły im, jakie ulepszenia powinny zostać wprowadzone. To nie do nich należy myślenie o ludziach i ich uczuciach, mają zadanie do wykonania! Wiedzą, czego potrzebuje świat, a ty i twoje cudowne talenty urzeczywistnicie te potrzeby. Kto by się przejmował ludzkimi uczuciami i życiami? Nie mogą sobie pozwolić na to, żeby każdego uszczęśliwić, więc dla większego dobra, ktoś zostanie skrzywdzony w trakcie procesu.

 

12. RYBY -  Niestabilny emocjonalnie koszmar
I na koniec doszliśmy do Ryb. Prowadzi cię serce i chociaż brzmi to ładnie i marzycielsko, nie jest to tak romantyczne, jakby się mogło wydawać. Twoje uczucia mogą inspirować cię do leczenia oraz tworzenia i dopóki owe uczucia nie zaczną prowadzić cię we właściwym kierunku, jesteś zdolny do prawdziwie wizjonerskich osiągnięć w imię empatii i miłości. Tak czy inaczej, te siły, które inspirują cię do uczynienia świata lepszym miejscem, mogą również poprowadzić cię do mrocznym miejsc, szczególnie jeśli zaczniesz wierzyć, że powód twojego cierpienia okazał bezpodstawne okrucieństwo, zarówno wobec ciebie, jak i wobec czegoś, co jest dla ciebie ważne. Wiesz, że te uczucia nie są koniecznie racjonalne, ale to nie powstrzymuje cię przed obwinianiem innych ludzi o spowodowanie twojego bólu. Ale nie pozwól by twoje płakanie przemieniło się w coś bardziej... mściwego! To niczego nie rozwiąże... a może jednak?

 

Tłumaczenie: BlackButterfly
Link do oryginalnego artykułu: https://www.eighties...-say-about-you/


 • 5

#2

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 6355
 • Tematów: 742
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 25
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Boże...

Jak my lubimy być przekonanymi o tym, że wiemy o sobie i innych wszystko, prawda? Tylko dlaczego ta wiedza czasami jest taka nietrafiona?...

Horoskopy? Dla mnie to była pełnia rozrywki, kiedy swego czasu w każdej gazecie (to takie papierowe coś) był kącik wróżki i każda wróżka miała inne ułożenie kart na nadchodzący tydzień... od wypadku drogowego po wygraną w totolotka.

Ubaw po pachy.

#3

noxili.
 • Postów: 2843
 • Tematów: 17
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba już wspominałem, że przez jakiś czas sam pisałem takie bzdury pod damskim pseudonimem. No normalnie co mi ślina na jęzor przyniosła. Najlepsze jest to, że zawsze miałem grono zagorzałych czytelniczek przekonanych o mojej wyjątkowej trafności... PS Zarobki nawet nawet.


 • 0#4

Wszystko.
 • Postów: 10021
 • Tematów: 74
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie czytam horoskopów bo nie lubie, chyba ze przypadkowo albo tak jak w tym temacie. Trochę wzrokiem przejechałem żeby ogólnie wiedziec o co chodzi.
Horoskopy to ogólnie mowa trawa i nawijanie makaronu na uszy.#5

kubinnn.
 • Postów: 54
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak przy okazji - to ciekawe, że w ostatnim czasie widać powrót mody na jakieś taroty, horoskopy i tym podobne. Zastanawiam się, czy to nie wiąże się z postępującym spadkiem religijności. Część ludzi odsuwa się od zorganizowanych religii (moim zdaniem słusznie) bo przeszkadza im, że ksiądz mówi, jak mają żyć, ale zaraz potem lgnie do wyssanych z palca bzdur o znakach zodiaku. 


 • 0

#6

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 6355
 • Tematów: 742
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 25
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

Chyba nie jest tak jak myślisz. Wydaje się, że bardziej poszukujemy potwierdzenia naszych pomysłów na życie. To tak, jak reakcja kupującego kupon totolotka, który po zakupie kupuje gazetę i szuka w horoskopie, czy w tym tygodniu coś wygra. Gorzej, jak horoskopowo jest milionerem, bo wtedy poleci jeszcze po zdrapki.

 

W pewnym sensie, wszelkie przepowiednie kształtują nasze postępowanie w sposób podprogowy, a my niestety ulegamy im nawet nieświadomie i nie można mieć do siebie o to pretensji. Tacy jesteśmy.

#7

Mydaw.
 • Postów: 2
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem Wagą. Twój opis się zgadza.


Użytkownik Mydaw edytował ten post 15.01.2022 - 13:20

 • 0

#8

abnormal.
 • Postów: 120
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

protestuję, wyssane z palca, jestem niezwykle spokojny i opanowany - mój zodiak to Baran


 • 0

#9

Atomowy_jogurt_zagłady.
 • Postów: 502
 • Tematów: 26
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pisałem jko copowritter treści na stronę główną strony z wróżnitkami i wróżbitami raz czy dwa. Wymogiem klienta było by piać ŻE MOŻNA ONLINE WRÓŻYĆ BO PANDEMIA WIĘC JEST TO BEZPIECZNE i oczywiście kazano podkreślać ŻE ONI MAJĄ WIEDZĘ O TWOJEJ PRZYSZŁOŚCI, KTÓA SPRAWI ŻE BEDZIESZ PANIĄ/PANEM SWOJEGO ŻYCIA. :) Nie namęczyłem się a teksty szły do publikacji. Później jak zgłębiłem temat nie brałęm już takich zleceń uznając je za niemoralne i za naciągactwo wobec zdesperowanych i załamanych ludzi, którzy są podatni na to. 


 • 0
Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: zodiak, creepy, mroczne, znak, cechy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u