Skocz do zawartości
Zdjęcie

Krzysztof Jackowski - dla jednych oszust dla innych zbawca. Tu liczą się wyniki!

#Jasnowidz #jackowski

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ni_Ka172.
 • Postów: 6
 • Tematów: 6
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aaa.png

Jedni go kochają, drudzy nienawidzą. Dla jednych jest oszustem, hochsztaplerem i osobą, która wykorzystuje ludzkie tragedie. Dla innych –  autorytetem i najlepszym medium w Polsce. Można wiele o nim mówić.  Może nie ma tylu wyznawców co Jerzy Zięba,  ale wzbudza nie mniejsze kontrowersje…

Krzysztof Jackowski…

Nie będę rozpływać się nad jego dokonaniami ani udowadniać, że jest czy też nie jestem oszustem. Jak to się mówi: „liczą się wyniki”. Oto sprawy, w których jasnowidz miał bezspornie pomóc w odnalezieniu zwłok.

 

Samochód w rzece

– Jechali polną drogą wzdłuż rzeki, w samochodzie było tłoczno. Nagle samochód wpadł w poślizg i wleciał prosto do rzeki. Wydrukowałem mapę, naznaczyłem miejsce i wysłałem do rodziny. Te poszukiwania zaczęły się tam tylko dlatego, że to ja wskazałem to miejsce – podkreślał Jackowski.

Trzy nastolatki z gminy Tryńcza w wieku 19, 18 i 16 lat  wyszły z domu 25 grudnia 2017 roku w towarzystwie dwóch mężczyzn. Wsiadły do daewoo tico i zniknęły.  Poszukiwania trwały już od 5 dni. Rodzina sądziła, że dziewczyny uciekły.

– Zwróciła się do mnie rodzina jednej z dziewczyn. Przesłano mi trzy zdjęcia z sugestią, że dziewczyny uciekły z domu. Kiedy przyjrzałem się tym zdjęciom, doznałem przygnębienia. Wyraźnie poczułem, że stało się coś strasznego, że oni są w wodzie –mówił Jackowski w wypowiedzi opublikowanej na profilu na Facebooku.

Dzięki wskazówkom jasnowidza policja odnalazła wrak samochodu z ciałami zaginionych w środku. Krzysztof Jackowski wskazał dokładne miejsce zatonięcia auta, pomylił się jedynie o około 180 metrów.

 

– Policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali w okolicach rzeki Wisłok w Tryńczy w powiecie przeworskim. Czynności te były związane z poszukiwaniem trzech zaginionych nastolatek z powiatu przeworskiego. Użyty dziś przez strażaków sonar wskazał, że na dnie rzeki znajduje się duży przedmiot – prawdopodobnie samochód. Warunki były bardzo trudne, nurkowie kilka razy schodzili pod wodę. Przed godziną 16.00 na brzeg wyciągnięto fioletowe daewoo tico, w środku odkryto ludzkie ciała. Wstępne czynności potwierdziły, że są to ciała trzech zaginionych dziewczyn oraz ciała dwóch mężczyzn, z którymi dziewczyny spotkały się 25 grudnia –poinformowała podkarpacka policja.

Udział jasnowidza w poszukiwaniach potwierdzali w medialnych wypowiedziach sołtys i wójt gminy Tryńcza. Sceptycznie podchodzący do tego tematu policjanci z  Podkarpacia stwierdzili, że podawane przez jasnowidza informacje były „bardzo ogólne”…
https://dziennikbalt....../ar/12807472
https://wiadomosci.g...883,23103088...

 

Samobójczyni znad Dunajca

Zaginięcie Teresy Marczyk (34 lata) zgłoszono wieczorem 4 marca 2020 roku. Z kobietą już wtedy rodzina nie mogła nawiązać kontaktu. Przez dwa dni wszystkie służby intensywnie przeszukiwały okoliczne tereny. Łącznie sprawdzono obszar o powierzeni około 315 hektarów. Do poszukiwań wykorzystano drona, użyto psa tropiącego, a nurkowie sprawdzili tereny wodne.

 

– Po wyczerpaniu wielu możliwości ustalenia miejsca pobytu zaginionej, poszukiwania w terenie zostały zakończone, jednak nadal w tej sprawie operacyjnie działają policjanci z Zespołu Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu – informowała asp. Iwona Grzebyk-Dulak z KMP w Nowym Sączu.

Mimo to rodzina zaginionej nie poddała się. 6 marca zgłosili się o pomoc do Krzysztofa Jackowskiego. Na podstawie przesłanego mu zdjęcia, jasnowidz oznaczył na mapie teren, w którym powinni szukać. Podkreślił również w informacji zwrotnej do bliskich, że nie każda jego wizja się sprawdza.

– Mogę się mylić. Obawiam się, że mogło dojść do najgorszego z tą kobietą. Ona była załamana, tak jak gdyby miała stan depresji albo jakiegoś załamania w sobie – odpisał bliskim zaginionej Jackowski.

 

Po uzyskaniu tych informacji wystarczyła godzina, aby grupa poszukiwacza, złożona z ochotników oraz rodziny, odnalazła ciało Teresy…
Policja nie komentuje sprawy. W sieci krąży nagranie informujące o tym zdarzeniu, nagrane przez samego jasnowidza:
https://youtu.be/heusMbuRbg0

https://gazetakrakow.../ar/c1-14843218
https://www.dts24.pl...zal-miejsce.../

 

Zaginiony z dyskoteki

Łukasz (23 lata) pewnego wieczoru wybrał się z siostrą do odległej o jakieś 30 km dyskoteki. Wkrótce rodzeństwo rozdzieliło się, a młody mężczyzna nie odbierał telefonu. Jakiś czas później aparat był już wyłączony. Przyjaciele szukali go na próżno.
Matka mężczyzny przez dwa miesiące żyła nadzieją, że jej ukochany syn żyje, że odnajdzie się cały i zdrowy. To wtedy zgłosiła się do Krzysztofa Jackowskiego z prośbą o pomoc. Ten poinformował ją, że Łukasz nie żyje.

 

„Zwłoki Łukasza leżały w rowie melioracyjnym, niedaleko szpitala psychiatrycznego w Suchowoli, kilkaset metrów od dyskoteki, w której bawił się w nocy z 25 na 26 grudnia 2009 roku. To niesamowite, ale policja i rodzina zaginionego wiele razy dokładnie przeszukały całą feralną okolicę. Nie trafiono jednak na ślad chłopaka. Ciało Łukasza leżało pod lodem, a ciemne ubranie maskowało je przed szukającymi. Jednak już nie w takich ciężkich warunkach policyjni eksperci odnajdywali zaginionych ludzi, tym razem nie znaleźli nawet śladu”.

Śmierć młodego mężczyzny została uznana za wypadek.

 

https://kurierlubels...lo.../ar/230784
https://www.se.pl/.....odnalaz-ciao...

 

Jasnowidz – nie jasnowidz

Głosy na temat działalności Krzysztofa Jackowskiego zawsze wzbudzają spore emocje. Tego typu spraw jest bardzo wiele. Wystarczyć wpisać w Google nazwisko jasnowidza i ukażą nam się setki publikacji. Nawet jeśli to wszystko oszustwo, to i tak należy mu się uznanie za wyniki w odnajdywaniu ciał.

Wierzyć, nie wierzyć? To sprawa indywidualna każdego z nas…

 

Artykuł pochodzi z : https://www.facebook.com/zlaanatomia/

 

Inne publikacje:

Publikacje za
https://to.com.pl/ja...myli/ar/6257702
https://pl.wikipedia...ski_(jasnowidz)
https://www.newsweek...-nie-ma/nxfltkm
Publikacje przeciw
https://www.planeta....ki-to-oszust...
https://swiatradosci...20820-kk-czy...
https://wyborcza.pl/...no_widac__ze...
Oficjalna strona
https://krzysztof-jackowski.info/
Grupa
https://www.facebook...714650089346222
Polecam wywiad podcast naszego redakcyjnego kolegi  z Krzysztofem Jackowskim :


 • 0

#2

Atomowy_jogurt_zagłady.
 • Postów: 475
 • Tematów: 23
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać, że ogladam od czasu do czasu, regularnie pana Jackowskiego, szanuje go bo policja potwierdza jego wyniki a sami ludzie jednak się do niego zgłąszają w sprawach zaginięć. Jednak eśli chodzi o przewidywanie przyszłości, są to wizje, które można interpretować dowolnie i nawet jeśli coś się zdarzy za kilka lat autor może do nich wrócić mówiąć "a nie mówiłem?".

Pan Jackowski często odwołuje się do komentarzy z przed trzech lat kiedy to ludzie w komentarzach pytali "Jackowski gdzie ta wojna?" jednocześnie sam się bardzo na to oburza. Jednak prawda jest taka, że w końcu gdzieś na świecie jakaś wojn wybuchnie czy to w Afryce czy to na Bliskim Wschodzie bo tam regularnie coś się dzieje a kontlikty nie rozwiązane, są to po prostu tykające bomby. A umówmy się trzy lata to sporo czasu na wybuch kolejnego konfliktu a nawet kilku.

Mówienie o tym, że w najbliższych dniach pojawi się zgrzyt w rządzie też jest truizmem i czystą oczywistością bo tam co chwilę są zgrzyty a tym bardziej obecnie gdy Jaro jest vice.

Po za tym widać zbieżność treści z filmikami Atora, panowie nakręcają sobie widownie.Gdy Ator zasieje niepokój prezentując jakąś teorię spiskową to drugi Pan to podkręca robiąc wizję na ten temat i wieszcząc chwile grozy.  Sama groza i strach sprawiają, że widownia trzyma się wypowiedzi jasnowidza, chce więcej licząc, że jako ONI CI WYJĄTKOWI będą wiedzieć o wszystkim pierwsi i się uratują.


 • 0

#3

Tovarisch Glimmer.

  EQUALITY PONY

 • Postów: 153
 • Tematów: 6
 • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jackowski ma tyle "wizji", że nic dziwnego, że znikoma część się w jakimś stopniu sprawdza. Tak jest z większością jasnowidzów.


 • 3

#4

Endinajla.

  Empatyczny Demon

 • Postów: 2153
 • Tematów: 159
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten człowiek ma po prostu lepiej rozwiniętą zdolność do przewidywania przyszłości. Nasze mózgi, wydaje sie przejawiają takie zdolności. Wyłapują z otoczenia tysiące bodźców, z czego tylko niewielką część odczytuje świadomość, a reszta trafia do nieświadomości i tam mózg tworzy ciekawe mozaiki z których powstają przeczucia, wizje, sny etc.


 • 0#5

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 5627
 • Tematów: 707
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 24
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A pandemii nie przewidział....


 • 1#6

Książe Zła.
 • Postów: 531
 • Tematów: 66
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja co do tych jasnowidzow podam jedna anegdotke: pare lat temu wróżbita Maciej dostal od kogoś na leb i pierwsze co pomyslalem to czemu tego nie przewidzial xD hehe
 • 0#7

Atomowy_jogurt_zagłady.
 • Postów: 475
 • Tematów: 23
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A pandemii nie przewidział....

 

 

JAK ŚMISZ TAK MÓWIĆ O PANU JACKOWSKIM!? :D

On Twierdzi, że przewidział. Ktoś z jego widzów wygrzebał jakiś wpis z przed KILKU LAT gdzie Jackowski mówił o tym, że ludzie będą bali się oddychać za jakiś czas.

No i gdy się to tak nie sprawdzało, nie sprawdzało... był cicho, nie poruszał tego aż przyszła pandemia i ponownie zinterpretował to jako pandemię.

Widać teraz niezwykły wzrot popularności tego jasnowidza na yt. 


 • 0

#8

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 5627
 • Tematów: 707
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 24
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

On Twierdzi, że przewidział. Ktoś z jego widzów wygrzebał jakiś wpis z przed KILKU LAT gdzie Jackowski mówił o tym, że ludzie będą bali się oddychać za jakiś czas.

Ale sprawdzania pieców nie przewidział.  :szczerb:

Jeżeli miałbym być dokładny, to zapewne przewidział wzrost problemów ze smogiem.


 • 0#9

Atomowy_jogurt_zagłady.
 • Postów: 475
 • Tematów: 23
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podpisuję się pod Twoimi słowami stopami i dwiema rękami Staniq :) 

To wszystko to najczęściej są truizmy albo wypowiedzi, które dają szerokie możliwości interpretacji w czasie. Tym bardziej, że znany jasnowidz często mówi "wydaje mi się" lub uwaga "CZUJĘ" a to drugie daje mu pewien margines ściągania z barków odpowiedzialności za słowo bo przecież każdy może sobie powiedzieć że CZUJE (taka trochę nowomowa się tu wkrada). Ostatnio mówił, że widzi masę karetek, w następnym filmie mówi OOOO TAK TAK BYŁO W TV MSE KARETEK A WIĘC CHYBA TO BYŁO TO CO WIDZIAŁEM W WIZJI. Logiczne jest, że skoro jest ograniczona ilość szpitali jednoimiennych to przy takim wzroście w jakiejś chwili będzie ileść karetek przed szpitalem a kamerzyta fotograf będzie czychał na ten monet by cyknąć fotę czy ujęcie bo przecież żółta prasa najlepiej się sprzedaje. :)


 • 0

#10

Tailypo.
 • Postów: 2
 • Tematów: 1
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa, jasnowidz...

Nie pamiętam już żadnych szczegółów, ale kiedyś czytałam tutaj jego wypowiedź odnośnie jakiejś sprawy (chyba chodziło o zaginięcie jakichś młodych ludzi). Dla mnie to nie brzmiało w ogóle jak przeczucia jasnowidza, tylko jak osoba, która zbadała setki podobnych spraw i na tej podstawie próbuje zgadnąć, jak skończyła się ta. Już pewnie pasjonaci na forach poświęconych tzw. true crime są lepsi w te zgadywanki niż on.

Gdyby jego przewidywania były zupełnie nieprawdopodobne, nielogiczne i wbrew temu, czego uczą nas podobne przypadki, np. że zaginiona gospodyni domowa w sekrecie pracowała jako płatny zabójca i po ostatniej wsypie musiała zaszyć się na Uralu, a potem została inspektorem w chińskiej fabryce ciupag z Zakopanego, gdzie rozpoznano ją po charakterystycznym tatuażu orła nabitego na kotwicę i to by się sprawdziło, no to wtedy faktycznie można by powiedzieć, że z niego prawdziwy jasnowidz. 


 • 0

#11

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 5627
 • Tematów: 707
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 24
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś kiedyś udowadniał na naszym forum, że ma prorocze sny. Założyłem nawet temat, w którym należało takie sny zapisać, łącznie z interpretacją. Tyle, że interpretacja musi być konkretna, żadne śliskie takie tam.

Jeżeli śnił mi się nóż w plecach, to ja to interpretuję, jako zamach na prezesa ( i tu powinno nazwisko prezesa się pojawić). Samo domniemanie zamachu na kogoś tam bez podania osoby się nie liczy.

Także tego... jasnowidzów się jeszcze nie dorobiliśmy na forum. Ale nad tym pracujemy.


 • 0#12

Tailypo.
 • Postów: 2
 • Tematów: 1
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, niejasność to inna sprawa (chociaż, gdyby jedynie był to jakiś prezes, a za kilka dni faktycznie nastąpił zamach na jakiegoś prezesa, i w sytuacji, kiedy zamachy na prezesów nie zdarzają się co tydzień, nadal miałoby to jakąś wartość. I analogicznie w podobnych przypadkach).

Chciałam jeszcze tylko zwrócić uwagę niekoniecznie na to, czy przewidywania faktycznie się sprawdzają, ale czy są to faktycznie przewidywania, a nie zgadywanki albo wnioski, do których można dojść bez nadprzyrodzonych mocy. Czyli gdyby podał zaskakujące rozwiązanie, do którego nie dałoby się normalnie dojść (np. zaginionego zjadły świnie), a potem się sprawdziło, to faktycznie można go uznać za jasnowidza. Ale jak będzie mówił, że będzie wojna, że nastąpi kolejny kryzys ekonomiczny, że niedługo amerykańska policja zastrzeli kolejnego Afroamerykanina, że będzie kolejny marsz anty-kowidowców, że w tym sezonie grzewczym dojdzie do zaczadzeń, że niedługo dowiemy się o aferze korupcyjnej na szeroką skalę... Nie trzeba być jasnowidzem żeby to przewidzieć ;)

A w sprawach kryminalnych jego przewidywania w najlepszym razie są tyle warte co przypuszczenia doświadczonego śledczego, ale ja raczej posłuchałabym śledczego. 


 • 0

#13

Jacaca.
 • Postów: 118
 • Tematów: 29
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pan Jackowski to na każdy temat ma 4 różne wizje. Produkuje je masowo. Bez względu na to czego dotyczą. A jak raz do roku któraś "wizja" będzie w miarę blisko faktów to się podnosi krzyk: olaboga mamy we wsi czarodzieja  :>   :facepalm:


 • 1

#14

Atomowy_jogurt_zagłady.
 • Postów: 475
 • Tematów: 23
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chciałam jeszcze tylko zwrócić uwagę niekoniecznie na to, czy przewidywania faktycznie się sprawdzają, ale czy są to faktycznie przewidywania, a nie zgadywanki albo wnioski, do których można dojść bez nadprzyrodzonych mocy. Czyli gdyby podał zaskakujące rozwiązanie, do którego nie dałoby się normalnie dojść (np. zaginionego zjadły świnie), a potem się sprawdziło, to faktycznie można go uznać za jasnowidza. Ale jak będzie mówił, że będzie wojna, że nastąpi kolejny kryzys ekonomiczny, że niedługo amerykańska policja zastrzeli kolejnego Afroamerykanina, że będzie kolejny marsz anty-kowidowców, że w tym sezonie grzewczym dojdzie do zaczadzeń, że niedługo dowiemy się o aferze korupcyjnej na szeroką skalę... Nie trzeba być jasnowidzem żeby to przewidzieć ;)

A w sprawach kryminalnych jego przewidywania w najlepszym razie są tyle warte co przypuszczenia doświadczonego śledczego, ale ja raczej posłuchałabym śledczego. 

 

Kiedyś na studiach mieliśmy takie zajęcia "prognozowanie". Polegały na prognozowaniu, pisaniu scenariuszy zdarzeń, któe mogą nastąpić z wyższym prawdopodobieństwem. Wierzcie mi, nawet moje wizje się tu sprawdziły (przynajmniej część) o tym co się nie sprawdziło nie będę mówił.

Ale przewidziałem, że Trump będzie miał agresywną retorykę względem Iranu, że będą incydenty na morzu z idziałem marynarek wojennych obu państw i prężenie muskuł. Można? A można. :) W wizjach międzynarodowych, politycznych cykliczność zdarzeń sprawia, że łątwo przewidzieć dane sytuacje. Gdybył miał w dłoni gazetę z przed pół roku to większość informacji będzie taka sama - ten doniósł na tamtego, nowa afera korupcyjna, nowa partia etc...

 

Co do konretnych wizji to p. Jackowski przytacza przykłady bardzo precyzyjnych sytuacji, gdzie pomagał policji. Wskazywał dokładne położenie zwłok co do miejsca czy nawet piętra. To jest akurat ciekawe. Są rzeczy, które się fizjologom nie śniły. Jednak jeśli nie potrafi się czegoś wyjaśnić działa mechanizm wyparcia, tam sobie radzi nasza świadomość z argumentami burzącymi dany dogmat. Ktoś tu przytoczył, że to wynik wiedzy kryminalistycznej, jak u śledczych No ale pytaniem otwartym zostaje to w jaki sposób zdobył zaufanie Policji zanim zaczął z nią pracować. Jackowski zdaje się pracował fizycznie nie wiem czy jako tokarz czy ślusarz... Nie jest po studiach, w policji też nie służył a 30 lat temu kiedy zaczynał to mógł znać co najwyżej Borewicza albo Stawkę większą niż życie.

Zawszę wietrzę jakiś podstęp i podchodzę z dystansem do takich spraw ale tu jeszcze nie wpadłem na argument, który bez wątpliwości i litości by z tym się rozprawił.

 

Na pewno zwątpienia może dodać jedna z ostatnich audycji, chyba nawet ostatnia. Jasnowidz przekonywał tam przez większą część nagrania ŻE TO ON MA RACJE, ŻE MAMY MU WIERZYĆ, ŻE CHCE WYCIĄGNĄĆ INNYM SÓL Z OKA, ŻE CI CO GO KRYTYKUJĄ SĄ JACYŚ NIEFAJNI. Człowiek pewny swego nie posuwa się do takich zachowań, wie swoje idzie dalej i ma malkontentów czterech literach. 


 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u